Komentarze i opinie klientów

331690
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.88
średnia ocena
pozycji w TOP
AGNIESZKA
2022-03-03 16:04:11
"Cudowni jak zawsze!!! Pełen profesjonalizm. Z ogromną niecierpliwością czekam na nasze kolejne spotkanie. Dziękuję za cudowny wieczór :-) Do zobaczenia"
Grzegorz
2022-03-03 15:29:11
"Pan Grzegorz wysoko stawia poprzeczkę innym standuperom ;) Bawiłem się wyśmienicie. Kto nie był niech żałuje ;)"
Elżbieta
2022-03-03 15:23:02
"Wspaniały, wzruszający koncert. Bardzo polecam."
Joanna
2022-03-03 15:09:59
Wojciech
2022-03-03 14:19:57
"Rozkręca się powoli, ale rozkręca;) Dialogi facetów dużo lepsze. Temat zawsze na czasie. Pan Lubaszenko 10/10. Było warto, ale..., nie urywa!"
Małgorzata
2022-03-03 14:12:51
Jarosław
2022-03-03 13:37:30
"Super obsługa. Często korzystam. Polecam!!!!"
Janina
2022-03-03 13:26:51
Małgorzata
2022-03-03 13:16:16
Katarzyna
2022-03-03 12:36:54
"Wspaniały występ. Najlepszy dowcip o korniszonie ;) Polecam"
Natalia
2022-03-03 12:33:55
Anna
2022-03-03 12:32:49
"SZTOS!!!!! Olka wyrwała mi gardło ze śmiechu! No wyłam bez litości z beki!"
Izabela
2022-03-03 12:11:00
"Polecam w 100% wieczór z Karolem ( może bez prysznica , bo jest niepewny w tej sprawie :) ) Dobra zabawa. Na pewno z przyjemnością kupię bilet na następny występ ."
Maria
2022-03-03 11:54:38
"Piękny koncert, bardzo wzruszający. Artyści wraz z widownią uczcili minutą ciszy Ukraińców. Był to piękny gest. Koncert cały superek. Warto było"
Jolanta
2022-03-03 11:40:47
"Niezapomniany wieczór. Klasa sama w sobie!"
Anna
2022-03-03 11:36:18
"Wspaniały występ. Pełen profesjonalizm !!Oka nie wyjmiesz i przywarło zostawia pozytywny ślad na długo."
Kamil
2022-03-03 11:17:13
"Poziom występu jak zwykle na wysokim poziomie wsztmystkuch występujących"
Mirosław
2022-03-03 11:12:49
"Super zabawa. Prosimy o jeszcze w Słupsku"
Anna
2022-03-03 11:02:44
"Występ pełen śmiechu. Było to świetnym sposobem na chwilowe zapomnienie tego co się dzieje na świecie. Dzięki Kaśka. Niestety nie było żartu o korniszonie na który czekałam."
Jerzy
2022-03-03 10:41:20
"Zjawiskowy luz i dystans do siebie. Szkoła zielonogórska i "spadkobiercy" kabaretu Potem. Najwyższa szkoła jazdy. Gorąco polecam!"
Ryszard
2022-03-03 10:33:50
"Świetna zabawa więcej takich imprez"
Agnieszka
2022-03-03 10:23:30
"Występ petarda !! Polecam !! Radomska & Potocka w tych dziwnych czasach choć trochę odcięły myśli. Goraco polecam żeby wywołać uśmiech i radość"
Maria
2022-03-03 10:11:46
"Świetnie, że można szybko i sprawnie zakupić bilet na każdą imprezę. Jestem bardzo zadowolona."
Adrian
2022-03-03 10:10:56
"Wszystko git, dobrze jest się odciąć na chwilę od rzeczywistości Niektóre teksty przechodzą do codziennego porządku dnia"
<<<   -   5388  5389  5390  5391  5392  5393  5394  5395  5396   -   >>>
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES