Komentarze i opinie klientów
Leszek
2022-03-06 11:06:54
"warto było uczestniczyć w tym koncercie"
Kamila
2022-03-06 11:06:07
"Przedstawienie bardzo udane, choć większość artystek śpiewała z playbacku ;) No i sama scena i choreografia nie są zachwycające. Dzieci były zadowolone, a to najważniejsze. Miły akcent to atrakcje po spektaklu - wata cukrowa, baloniki, zdjęcia z postaciami ( wszystko w cenie). Obiektywnie podsumowując polecam! :)"
Katarzyna
2022-03-06 10:54:58
"Klub, jak klub. Fajna muzyka, wiadomo- dużo ludzi. Ale nie jest to minusem. Jest nim natomiast OBSŁUGA!!!"
Anna
2022-03-06 10:51:41
"Piękny koncert, wyjątkowe aranżacje pięknych piosenek. Wokalna i instrumentalna uczta"
Zbigniew
2022-03-06 10:47:10
"Świetna zabawa, coś nowego co zaskoczyło bardzo pozytywnie no i gwiazda wieczoru bez wokalisty, świetny występ, daliście rady. Przy okazji Wojtek zdrowiej nam szybciutko, mam nadzieję że do zobaczenia w ck Wiatrak. Trzymaj się."
Jolanta
2022-03-06 10:46:31
"Piękne przedstawienie. Delikatność aktorów. Szkoda tylko, że muzyka nie było na żywo."
KASIA
2022-03-06 10:33:14
Katarzyna
2022-03-06 10:27:44
"Wspaniała gra aktorska, pod każdym względem. Cudowna warstwa muzyczna. Wszystko składało się na niesamowicie oddziałującą na emocję całość, która w pamięci pozostanie na długo. Nie było czuć, gdy 3 godziny spektaklu zleciały"
kasia
2022-03-06 10:22:29
"Super spektakl. Polecam"
Joanna
2022-03-06 10:20:23
"Serdecznie polecam. Koncert był świetny."
Ewelina
2022-03-06 10:17:02
"Polecam wszystkim :)"
Andrzej
2022-03-06 10:16:23
"Było super !!!!"
Emilia
2022-03-06 10:14:50
"zajebisty koncert super atmosfera chętnie wybrałabym sie ponownie polecam"
Małgorzata
2022-03-06 10:12:25
"Niesamowity spektakl, polecam"
Karolina
2022-03-06 10:07:56
"Piękny koncert"
BARBARA
2022-03-06 10:07:50
"Cudowny występ, dwie godziny śmiechu na najwyższym poziomie. .Polecam!!!"
Zygmunt
2022-03-06 10:07:27
"Drugi raz byłem na " Skrzypku na dachu " . O ile ten pierwszy raz było nudnawo, to tym razem szok. To co pokazał czeski zespół z Cieszyna to wspaniała rozrywka oczywiście z zachowaniem smutnego finału. Brawo za odważną interpretację i wspaniałe wykonanie. Brawo Czesi."
Tomasz
2022-03-06 10:04:59
"Karol jest super! :) Program genialny, Karol świetny, reakcje ludzi niesamowite. Klub całkiem w porządku :-) POLECAM!"
Katarzyna
2022-03-06 10:00:23
"Było przecudowne! Jak zawsze na występie Andrzeja Poniedzielskiego."
Gosia
2022-03-06 09:59:41
"Super program!!"
Julia
2022-03-06 09:46:48
"Świetny występ, bardzo mi się podobało."
Agnieszka
2022-03-06 09:43:13
"Świetny. Strasznie ubawiłyśmy się. Spektakl dla ludzi w różnym wieku. Polecamy."
Waldemar
2022-03-06 09:41:10
"występ na poziomie na jakim powinien być stend up ,pośmiali się XD"
Justyna
2022-03-06 09:40:28
"Wspaniały koncert!!!! Zjawiskowa kobieta, wyjątkowa muzyka, przeszywające dźwięki.....wymarzony koniec ciężkiego tygodnia pracy."
Patrycja
2022-03-06 09:35:35
"To był najlepszy wieczór jaki sobie wymarzyłam. Radomska i Potocka są zarabiste"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


