Komentarze dla: Antarktyda

2
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Justa
2019-03-01 11:08:20
"Jestem bardzo zadowolona z wczorajszego spotkania z Michałem. Pięknie wszystko przygotował i niesamowicie opowiadał swoje historie a przy tym chłopak ma tak niesamowite poczucie humoru, że można się było naprawdę pośmiać. :D Mam nadzieję że uda mi się następnym razem przyjść na kolejny jego pokaz."
Krzysztof
2019-03-01 07:23:14
"Świetne opowieści z dużą dozą humoru. Trochę mowy motywacyjnej i pozytywnej energii:) Polecam!"
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES