KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: NABUCCO

84
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.82
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Rzesz?w. logistyka znakomita piękna opera, wspaniałe głosy ale przedstawienie wymaga większego rozmachu. chór jest za mały brak było w tym \ żaru\."
"Byłam pod wielkim wrażeniem tego artysty."
"Organizacyjnie - bezproblemowo, jeśli chodzi o zakup biletów. Jeśli chodzi o \Nabucco\ to wspaniałe głosy wykonawców, zwłaszcza Giulio Bosschettiego. Natomiast często występował brak synchronizacji wyświetlanych napisów z rzeczywistym przebiegiem opery."
"Załatwienie biletów jak zwykle bez zastrzeżeń. Szybko, sprawnie. Spektakl super. Polecam"
"Wykonanie przepiękne. Małe niedopracowanie techniczne wyświetlanych napisów. Reszta super! Pozdrawiam!"
"Piękne widowisko,głosy.Gorąco polecam."
"Widowisko? Wspaniała uczta dla ducha. Orkiestra pod dyrekcją Maestro Salwarowskiego rewelacja, soliści i chór super - ANNA przepiękny głos. Co do wyświetlanych napisów - raczej zbędne."
"Znakomity spektakl, wyszedłem z Filharmonii Podkarpackiej oczarowany. Niech za komentarz będzie to, że publiczność pożegnała artystów owacją na stojąco. Jedyny drobny mankament to napisy pisane w zbyt długich linijkach i widzowie siedzący na boku w rzędach nie mogli doczytywać końcowych słów, zasłaniała scenografia."
"Charyzmatyczny, ujmujący, głos przejmujący, ta opera to wydarzenie samo w sobie. Trochę nie zsynchronizowane napisy. Miałam wrażenie,że nie wszystkie frazy się wyświetlały. Ale...pojechałam dla muzyki...zakup biletów bezproblemowy."
"\Nabucco\ w wydaniu minimalistycznym, co wcale nie oznacza, że gorszym. Wspaniałe widowisko, cudowne głosy. Wyświetlane tłumaczenia to strzał w dziesiątkę - widz nie traci poczucia uczestnictwa w narracji."