KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Kazik Staszewski z Kwartetem ProForma

84
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.95
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Super koncert! Nie ma to, jak słuchać muzyki na żywo!"
"Koncert po prostu wspaniały. Kazik w świetnej formie w otoczeniu równie świetnych Panów z Kwartetu Proforma. Kawał rewelacyjnej muzyki na żywo."
"Wspaniały energetyczny wieczór w towarzystwie Kazika i pięcioosobowego Kwarteu ! !!"
"Pro Forma rewelacyjny,Kazik powinien popracowac na ruchem scenicznym ;)"
"Cudowny koncert, piękna muzyka i wspaniała wisienka na torcie w postaci Metalliki na koniec!"
"Świetny koncert i nagłośnienie. Niektóre piosenki w wykonaniach premierowych. Kazik jak zwykle w znakomitym humorze. Jedynym minusem jaki być może nie podlega ocenie to brak sklepiku z pamiątkami."
"bardzo bardzo polecam, kawałek dobrej muzyki na żywo"
"Kolejny koncert z udziałem Kazika i kolejny ukłon w stronę Artysty. Kompilacja Kazik - Kwartet ciekawa i dobrze brzmiąca. Koncert rewelacyjny."
"Wspaniały koncert. Błyskawiczny zakup biletów."
"Mega show! Dodadkowo był Nick Cave, The Clash, Leonard Cohen, KNŻ a nawet Biały Miś czy Metallica. Co sie dziwic gdy starzy wyjadacze na scenie."
"Wyśmienity koncert. Nie sposób przyczepić się do czegokolwiek. Potężny repertuar, ekspresyjne wykonanie, masa scenicznego luzu i zdrowego dystansu ze strony muzyków. Nagłośnienie - bajka! Każdy instrument perfekcyjnie słyszalny, każdy niuans na wyciągnięcie ręki. Profesjonalne i efektowne oświetlenie. Bardzo wyczerpujący set. Miałem problem ze wskazaniem utworów, których moim zdaniem zabrakło i po jakichś paru minutach wytypowałem raptem dwa. Warto było wydać te siedem dych na bilet!"