Komentarze dla: Akompaniator - Teatr im. J. Osterwy

8
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Izabela
2020-02-10 14:56:55
"Bardzo fajna komedia. Polecam gorąco jest naprawdę z czego się pośmiać."
Joanna
2020-02-08 18:16:22
Beata
2020-02-07 20:08:46
"Szkoda, że trzeba drukować bilety, a nie można użyć kodu z e-maila."
Elżbieta
2020-02-07 19:51:17
Jerzy
2019-12-05 15:25:15
Marian
2019-04-13 06:24:37
"Bardzo dobra sztuka. Wspaniała gra aktorska. Gorąco polecam."
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES