KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Baltic Beer Fest

8
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.75
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Na pierwszy rzut oka wyglądało fajnie- duzo wystawcow, po srodku ławy, stoły- jednym słowem oktoberfest. Ceny piwa jak w knajpach, koncerty dopiero wieczorem: jeden opozniony o godzine, drugi o pół, planszówki były, ale grac mozna bylo tylko na zewnatrz przy trzech malych stolikach. Podsumowujac: Skoro w barze ceny kraftowych browarów sa podobne, planszówki są ogólnodostępne a muzyka gra caly czas to po co tutaj płacic za wstęp? Następnym razem idę do knajpy."
"Cudowna atmosfera oraz bardzo smacznie, melon z Bytowa powalił mnie na kolana :)"
"Namowiony prze corke. Prawie 60 na karku i ruchu tyle co nic a przebiglem mile piwna. Medal wisi na honorowym miejscu! Swietna impreza i extra piwka. dobrze ze byly przekaski z food truckow"
"Super impreza, w nastepnej edycji na pewno wezme udzial :)"
"Fajna impreza, dobra organizacja."
"Słabe oznakowanie wejścia na imprezę, program imprezy nie zgodny z wręczanym przy wejściu informatorem (mam na myśli koncerty). Jeśli chodzi o wystawców, to ok. Lokalizacja imprezy super, liczę, że będzie impreza kontynuowana"
"Sama impreza ok, chociaż nagłośnienie beznadziejne. Nie umywa się do Hevelki, przemówień nikt nie słuchał, bo nic nie było słychać. W dodatku facet mówił jedynie o swoich odczuciach smakowych, więc w sumie żadnych konkretów i nic ciekawego. Jestem rozczarowana."