KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Accantus na żywo: Afera Mayerling

58
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.97
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Artyści pierwsza klasa, byłam z 7 letnią córeczką, przejechałyśmy pół Polski, żeby ich zobaczyć na żywo. Opłacało się!!!!!"
"Słuchając piosenek z Afery na ekranie komputera czułem ciarki przechodzące po mym ciele. Słuchając na żywo poczułem w oczach łzy. Hm, a podobno chłopaki nie płaczą :) Dziękuję za te chwile wzruszeń i za pokoncertowe spotkanie, na którym obdarzeni nieziemskimi głosami artyści okazali się zwyczajnymi, niezwykle sympatycznymi ludźmi. Warto było Z Poznania do Was przyjechać, a teraz zapraszam i w drugą stronę - na koncert w wielkopolskiej stolicy :)"
"Studiem Accantus \zaraziłem się\ nieco ponad rok temu, więc na w/w spektaklu planowałem być w zeszłym roku, kupiłem bilet, ale nie mogłem dotrzeć - praca. W tym roku na szczęście byłem. Nie zawiodłem się. Artyści świetni, całość fajnie dopracowana, atmosfera wspaniała, jedyny minus, to troszkę za krótko (chociaż tak z 1,5 h. Poza tym polecam każdemu, sam na pewno jeszcze się wybiorę."
"Rewelacyjny poziom i zaangażowanie aktorów. Przed nimi przyszłość, więc chyba trzeba się cieszyć gdy za coś tak profesjonalnego płaci się tylko tyle."
"Dziękuję :) musical wart polecenia i przeżycia. Dobrze dopasowane postaci, fajna realizacja i odbiór \na żywo\ pełen emocji na scenie i poza nią. Cudownie widzieć, jak ludzie robią to, co kochają, z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, z pasją, która rozbudza emocje odbiorców. U Was jest to prawdziwe i naturalne. Tak trzymać!!! Dziękuję za frajdę, jakiej doznały me Córki :)) i ja :)"
"Świetny musical :) Doskonała oprawa dźwiękowa, fantastyczny głos lektora! Piosenki znam już na pamięć :)"
"Wspaniałe przeżycie, nic tak dawno nie wzbudziło we mnie tylu emocji. Genialne utwory w mistrzowskim wykonaniu :)"
"Musical cudowny, artyści cudowni, głosy cudowne ;) Moja dusza została oczyszczona, istne katharsis. Po występie już zacząłem tęsknić za emocjami i wykonawcami, ale bilet kupiony był tylko jeden. Spotkanie z fanami super. Polecam!!!"
"Warto było przejechać 300 km, żeby obejrzeć tak cudowny spektakl. Przez cały czas miałam ciarki. Uczta dla duszy. Polecam!!!!!"
"Było wspaniale! Artyści zachwycają kunsztem śpiewu i aktorstwa :). Bardzo ciekawie opowiedziana historia. Cała oprawa urządzona minimalistycznie, ale pięknie w swej prostocie i niczego jej nie brakowało. Bardzo chciałabym zobaczyć pełną wersję musicalu w waszym wykonaniu. Na pewno przyjadę na kolejny koncert. :D"
"Musical cudowny,dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i wzruszeń. Polecam!!!!!!!!!!"
"Przedstawienie było wspaniale wyreżyserowane. Lektor bardzo przekonująco wprowadzał do poszczególnych piosenek, które zapierały dech w piersiach profesjonalnym i przede wszystkim pięknym wykonaniem! Szkoda, że w dzisiejszej popkulturze zazwyczaj nie spotyka się ludzi o tak wspaniałych głosach... W każdym razie dziękuję za ten cudowny występ i liczę na więcej! (mam nadzieję, że też w BOK-u, na scenie, która jest mi bardzo bliska ;))"
"To było coś niesamowitego, spektakl zwala z nóg! Serdecznie polecam! Szkoda, że tak szybko się skończył... Kiedy wychodziłam z BOKu żałowałam, że nie kupiłam też biletów na następny spektakl o 20:45 ;] Mogłabym słuchać bez końca!!!"
"Przyjechałam z Krakowa, wzięłam jeden z ostatnich biletów"
"Było wspaniale! Jak tylko będzie kolejna afera, muszę koniecznie pojechać! Do zobaczenia!"
"Rewelacyjny spektakl, fantastyczni artyści :) Polecam każdemu :)"