KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: 20 lat po metrze

50
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.2
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Przedstawienie typu "szkolnego" minimalistyczna scenografia, śpiew na umiarkowanym poziomie, taniec w fazie przygotowań :)"
"Podobało mi się. Trochę nostalgiczne, czasem wyciskało łzę , ale z wesołym zakończeniem . Świetnie zagrana postać Mourica . Polecam, Agnieszka Milanowska"
"Byliśmy z mężem i obojgu nam się bardzo podobało .Przepięknie zaśpiewane piosenki ,fajna aranżacja i ciepły ,romantyczny klimat fabuły. Może nie każdy doceni ,bo nie jest to typowo komercyjny musical,a spektakl raczej dla ambitniejszego widza . Jest to na pewno wydarzenie artystyczne ,które warto zobaczyć i ,które na stałe zapisze się w historii polskiej rozrywki. Polecam."
"Polecam KupBilecik. Spektakl ok. Fajnie się ogląda"
"Aż się popłakałam. Przepiękna historia. Wspaniałe głosy wokalistek. Całość zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Spektakl bardzo dojrzały raczej dla wysublimowanego klienta. Nie każdy może docenić przesłanie reżysera (a widziałam na widowni kilku panów cały spektakl siedzących z komórką w ręku zamiast oglądać) Mi i moim znajomym bardzo się podobało. Polecam Hanna Majewska"
"Bardzo nam się podobało,choć nie jest to musical dla fanów disco polo (mogą nie zrozumieć fabuły) Piękna ,nostalgiczna historia opowiedziana w ciekawy sposób. Fajnie zaśpiewane piosenki,wspaniała rola dziewczynki ,bardzo dojrzała kreacja postaci ,jak na swój wiek. Jednym słowem miło spędzone 2 godziny. Polecam ,a zwłaszcza tak jak moja żona ,niepoprawnym romantykom lubiącym filmy w stylu Titanic ."
"Spektakl bardzo fajny pozostaną nam super wspomnienia polecam"
"Wspaniały prezent dla rodzicow . Wrocili pod duzym wrażeniem . Musiało byc fajnie ,bo tata jest z wykształcenia muzykiem i cięzko go czyms zadowolić . Sama nie widziałam tego musicalu ,ale w imieniu rodziców daję 5 * Bilety kupione na tej stronie dostałam szybko i bez problemów i. Polecam kupbilecik"
"Jestem zafascynowany fabułą , przepiękny głos wokalistek ,wspaniale móc zobaczyć Beatę Kacprzyk z De Su ponownie na scenie . Historia aż wyciska łzę w oku . Bardzo przyjemnie się to oglądało . Słyszałem rózne opinie ale sam ,teraz stwierdzam ze jest to jeden z lepszych spektakli muzycznych jakie ostatnio widziałem . Pięć gwiazdek"