KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Hrabina Marica

12
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"czas mile spędzony zakup biletów okazał się strzałem na szóśtkę; historia pełna humoru i zabawnych sytuacji."
"Spektakl udany,podobał się.Polecam!"
"Szybka realizacja zamówienia. Miejsca bez zastrzeżeń."
"Samo wydarzenie w porządku, ale miejsce w którym się odbyło zupełnie nie przystosowane do organizacji tego typu przedsięwzięć: mało miejsca, brak akustyki. Zatem operetkę polecam ale nie w sali koncertowej w Mediatece w Tychach."
"Zespół młody, wokalnie wspaniale, z werwą i animuszem, aktorsko trochę gorzej ale tu muzyka jest najważniejsza. Orkiestra tylko 10-cio osobowa i miejscami brakuje instrumentarium, ale za to grają wyśmienicie. Ogólnie jestem zachwycony. Uczta dla ucha ( i oka:) )"
"Bardzo dobry spektakl, powinny być częściej w Zamościu. Szkoda że sala widowiskowa w tak marnym stanie"
"Sala Domu Kultury w Zamościu niefukcjonalna dla potrzeb teatru ( Hrabina Marica), brak miejsca dla orkiestry.Stan techniczny siedzeń i całej sali OPŁAKANY. Spektal przepiękny. Wysiłek personelu teatru ogromny.Obsługa kasowa b.dobra. Przyznawanie gwiazdek winno być a) za salę i obsługę b) za spektal część artystyczną ."
"Wydarzenie przednie, muzyka wspaniała, orkiestra genialna. Tylko warunki lokalowe, niestety, pozostawiające dużo do życzenia."
"Wspaniałe widowisko, niesamowite brzmienie orkiestry w tych niezbyt komfortowych warunkach oraz pięknie wykonane arie i dialogi. Serdecznie polecam!"
"Korzystam z mozliwości zakupu biletów przez internet już kolejny raz. Zawsze transakcje przebiegają bez problemów."
"Piękne arie, wspaniałe głosy oraz brzmienie Orkiestry Symfonicznej sprawiły, że uśmiech nie schodził z mojej twarzy. Dziękuję za wspaniały wieczór."