Komentarze dla: Chory z urojenia
7
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.86
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
krystyna
2025-03-18 07:48:58
"Super genialne przedstawienie i piękne kostiumy"
Beata
2025-03-17 22:14:40
"Super gra aktorska"
Agnieszka
2024-11-21 13:41:54
"Przedstawienie fantastyczne. Uśmialiśmy się do łez :)) Wszystko przygotowane naprawdę na poziomie. Gorąco polecam, bo warto zobaczyć!"
Ola
2024-11-20 17:01:02
"Rewelacyjnie wyreżyserowany spektakl. Barwne kostiumy, Wielka dawka humoru. Będę jeszcze raz w lutym. To trzeba zobaczyć !!! Ubawiłem się do łez."
IWONA
2024-11-18 08:42:19
"SUPER POLECAM"
Bożena
2017-12-11 10:22:44
"Świetne !!! Klasyczna sztuka ale nie zrobiona klasycznie, ani zbyt nowocześnie. Są wstawki odnoszące się do współczesności, bardzo trafne i aktualne. Dużo śmiechu i rozrywki. Polecam!!!"
Arek
2014-09-08 19:07:37
Chory z urojenia
"Przedstawienie warte zobaczenia. Klasyka, lekka sztuka, bardzo dobrze zagrana. Dużo uśmiechu i śmiechu."
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


