KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Intryga

121
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.66
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Dobre role Zamachowskiego i Stockingera. Fabuła zaskakująca, jednak można było ją przewidzieć;) Polecam"
"Dobrze zagrana, ale dość nudna sztuka."
"Super sztuka świetni aktorzy teatr muzyczny świetny ale lepiej wydać więcej na bilety i kupić bliżej sceny bo z tyłu nie widać dokładnie"
"Przyznaję, że liczyłam na więcej... Dobra gra aktorów, sama fabuła mnie nie urzekła. Teatr Muzyczny w Gdyni to rewelacyjne miejsce do odbioru sztuki. Polecam"
"Szybko, sprawnie i byle jak. Dlaczego ci sami aktorzy w Warszawie potrafią grać, a na występach na prowncji - szybko, szybko i do domu? Ale co się dziwić kiedy ta prowizncjonana publiczność gotuje za każdym razem owacje na stojąco."
"gra aktorska rewelacja brak trochę Asi Koroniewskiej fabuła troche smętna ,ale końcówka ciekawa"
"Bardzo wartka, lekka, dowcipna i o ciekawych zwrotach akcja. Reżyseria i aktorstwo - bdb. Warto iść"
"wspaniały spektakl,aktorzy na najwyższym poziomie-dobrze wykorzystany czas"
"Polecam. rewelacyjnie zagrał Pan Zamachowski, a reszta aktorów też zagrała na wysokim poziomie."
"Bardzo dobre przedstawienie, mistrzowska gra aktorów, polecam"
"bardzo nudne 2 godziny,Najlepszym aktorem jest zdecydowanie zamachowski. Nie warto tracic pieniedzy i czasu.Bilety zdecydowanie za drogie."
"Dobra sztuka dowcipna i mistrzowsko zagrana, polecam wszystkim. Spędziliśmy z rodziną interesujący wieczór. Dużo czasu spędzam w teatrze lecz rzadko oglądam tak dobre komedie. Wszyscy aktorzy grają na najwyższym poziomie."
"Bardzo przyjemnie spędzony czas w towarzystwie doborowej obsady aktorów, dowcipnie, tajemniczo. Gorzej z narzekającym towarzystwem na sali, które zapomniało, że przyszło się pobawić a nie zepsuć czas innym."
"wspaniałe przedstawienie !!!!"
"Swietnie spedzone popoludnie na dobrej sztuce, wspanialej grze aktorskiej! Dziekuje!"
"Fajna sztuka! Zaskakujące zakończenie. Wspaniała gra aktorów - najbardziej podobała mi się gra Beaty Ścibakównej. Jedyny minus to miejsce - gdański NOT. Sala pełna kurzu, mikrofony tak poustawiane że z tyłu słabo słychać, do szatni kolejki kilometrowe. Ale to uwaga nie do sztuki a do organizatora. Intrygę polecam!!"
"Całą radość zniweczyła sceneria , sala w której przyszło nam się bawić. To kompromitacja: brud, kurz , brak klimatyzacji i wentylacji na sali NOT w Gdańsku , szatnia w pokoiku ( niektórzy trzymali okrycia na sali !) To nie powinno się zdarzyć ! W Gdańsku sa stosowne sale lecz pazerność organizatora nie pozwoliła ich wynająć ."
"Bardzo fajna sztuka. Aktorzy na wysokim poziomie. Polecam!"