KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Irena Santor

354
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.97
średnia ocena
pozycja w TOP
"Pani Irena w świetnej formie, byłam miło zaskoczona. Koncert udany."
"wielki podziw za wspaniały głos i energię na scenie"
"Dla miłośników Pani Ireny niewątpliwie wyjątkowe przeżycie. Piosenki - te bardziej i te mniej znane, ułożone chronologicznie, poczynając od repertuaru Hanki Ordonówny czy Sióstr Do-Re-Mi - przeplatane ciekawymi opowieściami dotyczącymi albo poszczególnych utworów (kto i w jakich okolicznościach napisał tekst czy skomponował), ale i życia artystki. Pani Irenie, wciąż młodej duchem i ciałem, towarzyszy znakomite trio fortepian/wiolonczela/perkusja, przeplatając Jej występy zachodnimi szlagierami."
"Irena Santor w olimpijskiej formie, zespół towarzyszący bardzo zacny wolrd-level."
"Pani Irena wspaniała, w świetnej formie, cudny głos, pięknie opowiadała. Jednak czuję niedosyt jeśli chodzi o repertuar. Pani Irena śpiewała większość piosenek nieznanych dla publiczności a uczestnicy koncertu to w większości ludzie starsi, którzy chcieli posłuchać przebojów. Krzyczeli z widowni tytuły ale piosenkarka nie zaśpiewała tych utworów, szkoda. Ja też chciałam posłuchać Walca embarras lub Powrócisz tu."
"Jestem bardzo zadowolona. Dziekuje za impreze"
"Pani Irena Santor cudowna i urocza, śpiewała na żywo. Koncert piękny, mnóstwo bisów. Niezapomniane wrażenia."
"Mimo swego wieku , Pani Irena Santor, w doskonałej formie, ze świetnymi muzykami, dała przepiękny koncert. Szkoda , że tak rzadko przyjeżdża do Łodzi, bo zaśpiewała tylko niewielką cząstkę swego przebogatego repertuaru; Liczymy na kolejny koncert z większą ilością starych przebojów, choć najnowsze też są doskonałe."
"Świetny wystep, Pani Irena niezmiennie pozostaje pierwszą damą polskiej piosenki."
"Koncert Jubileuszowy Pani Ireny Santor to prawdziwa uczta duchowa, sentymentalna podróż, opowiedziana i zaśpiewana z ogromną kulturą sceniczną, ciepłem i dobrą energią do słuchaczy, a jednocześnie zupełnie (nad)zwyczajne spotkanie z kobietą "jedną z nas". Do tego lekkość, swoboda i dowcip. Szkoda, że tak szybko minął ten czas.... ale kupiłam bilety na powtórkę.. w innym mieście.. serdecznie polecam..."
"Rewelacyjny koncert Ireny Santor, prowadzony i spiewany przezPania Irene , nie chce sie wierzyc ze ona ma 84 lata !"
"Duchowa UCZTA jaka się pamięta całe życie i jeden dzień dłużej."
"Świetny koncert i dobry wybór co do obsługi. Pozdrawiam"
"Fantastyczny wieczór. Pani Irena cały czas w wielkiej formie. Klasa i kultura, której coraz mniej w codziennym życiu"
"Moja mama była zachwycona koncertem a ja zazdroszczę, bo niestety nie mogłam być. Pani Irena to klasa sama w sobie! Wieczór pełen wspaniałej muzyki, emocji i wzruszeń."