KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Piotr Bukartyk z zespołem

93
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.7
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Podziękowania za bilet dla Komitywy, miasta Dąbrowa Górnicza i Kup bilecik a największe dla Pana Piotra Bukartyka za wspaniały koncert."
"Gorąco polecam . Klub z dobrą atmosferą a Piotr Bukartyk i Krzysztof Kawałki w szczytowej formie . Na pewno będę polował na ich koncert zwłaszcza , że za miesiąc wydają nową płytę . Kosy"
"Wokalista z zespołem, atmosfera - na piątkę, akustyka - na dwójkę, szkoda..."
"Chłopaki świetnie grają, pan Piotr super. Humor, mądre teksty, piękna muzyka, świetna atmosfera. Jednym słowem super. Tylko z lekka wokalu nie słychać...Akustyk dostaje dostateczny."
"Tak jak poprzednicy. Piotrek i koncert super, ale akustyka słabiutko."
"Bardzo nam się podobało.Dowcipnie i czasem nostalgicznie."
"Widze ze nie tylko mnie razila slaba praca dzwiekowca: koncert w Muzie bylby super gdyby mozna bylo zrozumiec o czym Pan Bukartyk spiewa..."
"Koncert cudowny, akustyka do niczego, nie było słychać tekstów, ale Piotra zapraszamy ponownie, mając nadzieję że akustyka będzie lepsza"
"Koncert fajny, czas upłynął nie wiadomo kiedy, gdy się człowiek zasłuchał, a wsłuchiwać trzeba się było uważnie ..."
"Koncert fantastyczny, ale akustyk się nie spisał. Za głośno instrumenty i tekstów prawie nie było słychać. Dobrze, ze kupiłam płytę."
"Chłopaku trzymaj się ! Jesteś wielki ........"
"Zgadzam się z przedmówcami. Koncert wyśmienity, poczucie humoru p. Piotra inteligentne i wysublimowane. Nagłośnienie - to chyba pięta Achillesowa zespołu - dźwiękowiec najwyraźniej niereformowalny; bębnista i gitarzysta solowy w porywach skutecznie zagłuszali wokalistę - a tak przyjemnie było, gdy ten akompaniament był stonowany i dyskretny... Poza tym czy p. K. Kawałko musi co chwila klękać i majstrować przy pokrętłach i brzdąkać testując dźwięk swojego instrumentu??? Ale ogólnie - 9/10"
"Piotr Bukartyk oraz cały zespół to oczywiście wspaniali ARTYŚCI. Klimat stworzony przez p.Piotra wręcz familijny. No, ale to nagłośnienie...? Prawie nie było słychać słów śpiewanych piosenek... Szkoda."
"Pan Piotr był fantastyczny!Akustyka fatalna!!!Zespół zagłuszał wokal,a przecież tekst jest najważniejszy w twórczości Pana Piotra."
"Koncert super. Minusy - zbyt głośna muzyka zagłuszająca wokal."
"Koncert był wyśmienity, mimo iż w Sosnowcu. Prócz udanych wykonań piosenek nie zabrakło żywego kontaktu Pana Piotra z publicznością, który scalał występ i wprawiał w świetny humor. Brawa dla całego Zespołu!"
"Atmosfera koncertu świetna, ale rzeczywiście akustyka - taka sobie, niestety. Nie mniej jednak WARTO BYŁO! Pan Piotr w rewelacyjnej formie, muzycy też. No i przeniósł się człowiek na dwie godziny z górą z daleka od rzeczywistości :-) Polecam!"</