Komentarze dla: Cezary Ponttefski
Natalia
2026-06-24 13:57:26
"Ostatnie granie w Elblągu - Czareczek w formie (wynagrodził mi poprzednie granie w Elblągu, ale jak widać i jak przystało na true fana przyszłam znowu, czyli nie mogło być aż tak źle). Długość nawiasu wyłącznie w prezencie dla Czarka, jako hołd"
Mirosław
2026-06-12 10:24:07
"SUPER!!! Polecam."
Marcin
2026-06-12 05:38:21
"Super!!! Było bardzo śmieszne."
Gabriela
2026-06-03 20:34:46
"Mega! Mega! I jeszcze raz mega! Cezary jest świetnym, inteligentnym kociarzem."
TOMASZ
2026-06-03 20:03:57
"Było super!!!"
Łukasz
2026-05-11 17:11:34
"zaj***scie było"
Kamil
2026-05-11 12:40:04
"Czareczek jak zawsze nie zawiódł. Wspaniały występ."
Paweł
2026-05-11 10:13:53
"Najsłabszy jak dotąd program Czarka. Drętwy ranking domówkowych typów, wypełniający 50% całego występu, serio?! Może czas na przerwę i zebranie kilku nowych przeżyć do opowiadania..."
Napewno nie Jaku
2026-05-07 21:57:05
"Ponti mega występ ! gdyby nie Jakub z widowni i wybicie Pontiego trochę z rytmu. Występ Pontiego mega polecam każdemu a Śmieciarko programistę bardzo serdecznie nie pozdrawiam"
Paweł
2026-04-15 10:51:55
"Fajny inteligetny humor polecam"
Marcel
2026-04-14 15:01:55
"było miło, sympatycznie"
Martyna
2026-04-14 14:42:16
"było super :) Czareczek jest mega"
Magdalena
2026-04-14 00:34:58
"do bólu przepony się śmiałam, najlepsza face joga :) szacun też dla supportu - wspaniały!"
Karolina
2026-04-13 20:46:28
"Pomimo występu na dużej sali, wrażenia z występu fenomenalne. Czareczek jak zawsze w formie, i świetny Grzesiek na supporcie. Z całego serca polecam tych dwóch fikołów bo to śmieszne i dobre chłopaki!"
Krystian
2026-04-12 18:23:01
"Program sztos, ale moja kotka Pyra roz*ebałaby Maciupcie!"
Adrianna
2026-04-09 12:45:54
"Cezary jak zawsze wspaniały! Jeden ręcznik po sikaniu dla 30 osób, który jest mały i mokry po 19"
Monika
2026-04-09 07:44:52
"Wspaniałe show, jako wyjadaczka YouTubea znałam cały kontent i kontekst żartów :) Cezary 10/10, pan na supporcie również bardzo na plus: "jest potencjał". :) Bardzo ładne venue, wszystko wspaniale. Dziękuję!"
Lucjan
2026-03-28 12:36:24
"Mi sie podobało, ale 2 osoby po drodze mówiły, że bieda. Żarty spoko, chociaż przejścia między nini na poziomie 10 latka, do poprawy to jest. Miko wszystko warte tych 9 dych."
Tomasz
2026-03-25 17:49:40
"Nie no.... Fajnie... tak.... Nienachalnie"
Witek
2026-03-25 17:34:20
"Ponti dobry gość"
Rafał
2026-03-20 17:38:26
"Pan Cezary to ogromny talent w poprawianiu mi humoru. Uwielbiam jego żarty i sposób mówienia. Mógłby gadać nawet najgorsze głupoty, a i tak uwielbiam go słuchać. Jego filmiki na YouTube umiliły mi wiele wieczorów. Wracam do nich często. Na żywo - rewelacyjna kumpelska energia. Życzę Panu Cezaremu sukcesów na skalę światową. Dla mnie to mistrz."
Anna
2026-03-17 20:13:14
"Świetny występ w Bielsku - Białej"
Krzysztof
2026-03-16 20:05:12
"Skandal , że to kosztowało tylko tyle. Nie wiem ile... żona płaciła. Grzegorz Wojtowicz klasa . Cezary klasa. Klasa klasa"
Tomasz
2026-03-16 18:44:16
"To było dobre"
Michał
2026-03-16 18:00:39
"Polecam będzie to wasza ulubiona pozycja w stand up"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


