Komentarze i opinie klientów

331848
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.88
średnia ocena
pozycji w TOP
Robert
2020-09-20 11:28:50
"Dowcip o korniszonie---- przeeeezabawny,tym bardziej,że ja z Piły"
Sabina
2020-09-20 11:18:01
Justyna
2020-09-20 10:59:01
"Spektakl boski. Buzia nie zamykała mi się od śmiechu. Nadia cudowna, polecam"
Mariusz
2020-09-20 10:58:27
Aleksandra
2020-09-20 10:53:09
"Bardzo fajnie. Kasia żart o korniszonie SZTOS! Jeszcze mnie bolą policzki od śmiechu :D"
Anna
2020-09-20 10:45:08
Adrianna
2020-09-20 10:31:23
"Świetny występ, ale żart o korniszonie najlepszy."
Kinga
2020-09-20 10:13:06
Artur
2020-09-20 10:12:14
"Oglądanie Pani Aleksandry to czysta przyjemność. Czas na oglądaniu Jej to bardzo miło spędzony czas. Polecam"
Damian
2020-09-20 09:37:33
"Byłaby 5 gdyby nie support na początku imprezy. Szumowski trzymał poziom, żarty trafione, subtelne. Ale tego poprzednika lepiej nie puszczać do publiki, prostak, nie zabawny."
Anna
2020-09-20 09:35:37
"Spektakl rewelacja. Kupa śmiechu. Nadią był Piotr Pręgowski-rozwalił system."
Marlena
2020-09-20 08:56:34
Aleksander
2020-09-20 08:45:21
"Program bardzo ciekawy, ubawiliśmy się. Support w osobie Pauliny Potockiej z jednej strony rozbawił a z drugiej rozczulił. Dziewczyny diametralnie różnią się energią na scenie ale to dobrze, przynajmniej widownia się nie nudziła. Organizacyjnie jak zwykle kiepsko, Spiżarnia musi popracować nad warunkami. Szkoda, że ze względu na pandemię i tak mała widownia była wypełniona tylko w połowie... nie było takiej atmosfery jak przy pełnej sali."
Katarzyna
2020-09-20 08:35:38
"Widowisko na żenującym poziomie. Zespół nie udźwignął tego ani aktorsko, ani głosowo ani tanecznie. Oczekiwaliśmy profesjonalnego teatru, a okazało się, że to grupa amatorów. Szkoda czasu."
Odpowiedź organizatora z 2020-09-20 17:00:02:
"Szanujemy każdą opinię, ale stanowczo nie zgadzamy się z Pani stwierdzeniem, że zespół artystyczny to grupa amatorów. Spektakl był grany ponad 70 razy w całej Polsce, z profesjonalnymi artystami i tancerkami i najczęściej przy standing ovations."
Norbert
2020-09-20 08:20:54
Stanisław
2020-09-20 07:26:09
"Doskonały scenariusz, wspaniale wykonanie. Rewelacyjne dekoracje."
Karina
2020-09-20 07:18:13
"Super widowisko! Żart o korniszonie najlepszy"
Paulina
2020-09-20 03:43:06
"Jeden z lepszych występów:) Gorąco polecam!!! A żart o korniszonie był najlepszy :D"
Sylwia
2020-09-20 01:25:41
"Bardzo mi się podoba, że w Kędzierzynie są organizowane takie eventy. Bardzo polecam!!"
CREEPY_ANDRZEJ
2020-09-20 01:07:39
"Jak zwykle było extra i bardzo dobrze przygotowane. Oby tak dalej. Na ich przedstawieniach trzeba być. Extra współpraca z publicznością. Te pięć gwiazdek to za mało."
Krzysztof
2020-09-20 01:06:17
"Był to mój pierwszy raz kiedy wybrałem się na stand-up i szczerze mogę powiedzieć że nie żałuje zakupu. Dawno się tak nie uśmiałem, żarty w punkt, po prostu genialne. Pani Kasia bardzo pozytywna babka i jak będzie znowu okazja na pewno znów się wybiorę. Pozdrawia "kwiat inteligencji" z Krakowa."
Radosław
2020-09-20 00:23:51
"Występ rewelacyjny. A żart z korniszonem najlepszy!!"
Andrzej
2020-09-19 23:48:50
Paulina
2020-09-19 23:46:20
"Warto było czekać tyle miesięcy! Kaśka jesteś niesamowita sorka ze schrzaniłysmy Ci żart"
Beata
2020-09-19 23:27:53
"Świetnie się bawiłam, chociaż organizacja widowni była do niczego. Mozna było bezpieczniej usadzic widzów."
<<<   -   6957  6958  6959  6960  6961  6962  6963  6964  6965   -   >>>
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES