Komentarze dla: 2Tm 2,3

5
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Andrzej
2018-04-23 09:04:24
"PAN PRZESZEDŁ ZE SWĄ MOOOOOOOOOOOOOCĄ. JEGO CHWAŁA OBJAWIŁA SIĘ. DZIĘKI BRUNO ZA TWOJĄ CICHĄ PRACĘ. ХРИСТОС ВОСКРЕСИЛ. PAX"
Joanna
2018-04-22 19:47:46
"Wspaniały koncert, niesamowici ludzie i atmosfera."
Tosiek
2018-04-22 13:41:38
"Koncert super :). Warto było tyle czekać :) :D"
Beata
2018-04-22 10:35:36
"Dobrze spędzony czas. Polecam."
Marzena
2018-04-22 01:01:58
"2 TM 2,3...super koncert, cudowni ludzie, bezproblemowy zakup biletu!"
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES