Komentarze dla: Kolacja dla głupca - reż. Cezary Żak
Karolina
2026-06-20 16:19:00
"Rewelacyjny spektakl !"
Tomasz
2026-06-15 09:17:34
"Spektakl pierwsza klasa. Świetnie się bawiłem z córką. Pan Topa był bezbłdędny. Za dużo by pisać. Polecam w 100%."
Katarzyna
2026-05-15 18:43:04
"Spektakl wspaniały,obsada wybitna, nic dodać więcej. Podobało się nam bardzo i bawiliśmy się wyśmienicie. Sztuka bawi do łez,zamierzamy iść jeszcze raz"
Marek
2026-05-14 19:26:05
"Sztuka rewelacyjna. Aktorzy wspaniali, było dużo śmiechu. Ubawiłem się z żoną aż do łez. Warto było zobaczyć i polecam."
Krzysztof
2026-05-14 17:44:31
"Wspaniała sztuka, cudowni aktorzy, super!!!"
Kazimiera
2026-04-19 20:39:17
BARBARA
2026-04-19 20:20:21
"Fantastyczna komedia. Bawiliśmy się wyśmienicie. Rewelacyjni aktorzy, mnóstwo śmiechu"
Paweł
2026-04-19 16:38:31
"Bardzo dobra komedia. Doświadczeni aktorzy potrafią rozbawić do łez."
Violetta
2026-03-26 10:21:22
"Zabawne, szczególnie.pierwszy akt, dobra gra aktorska. Warto obejrzeć. Dobra rozrywka."
barbara
2026-03-14 21:14:16
"super spędzony wieczór"
Iwona
2026-03-14 20:20:01
"Fantastuczna gra aktorska"
Monika
2026-03-13 21:23:29
"Jestem rozczarowana. Byłam kiedyś w teatrze Nowym w Poznaniu na tej sztuce, była świetnie zagrana, cudownie przedstawiona. Po kilku latach chciałam zabrać nastoletniego syna na coś sprawdzonego, dobrego, ale niestety zawiedliśmy się. Ani śmiesznie ani ciekawie. Może nawet drętwo. Być może zabrakło Cezarego Żaka, na którego się cieszyliśmy. Jedynie wyrazy uznania dla pana Tołpy, był rewelacyjny. Ale ogólnie ja nie polecam."
Waldemar
2026-03-13 09:57:01
"Fajny spektakl, można się pośmiać i nie nudzić. Polecam"
Marek
2026-03-13 07:08:42
MIROSŁAW
2026-03-12 17:41:21
"Bardzo dobra gra aktorów !"
Joanna
2026-02-17 20:57:10
"Zdecydowanie tak Poliki bolały od smiechu"
Joanna
2026-02-17 20:32:39
"Strasznie płytkie. Strasznie krótkie. Strasznie nudna historia i przewidywalna. Natomiast gra aktorka wybitna."
Bernadeta
2026-02-13 08:31:34
"Przedstawienie super! Extra Humor i gra aktorska! Polecam"
Krzysztof
2026-02-12 07:39:29
"Polecam wspaniała komedia wraz z grą aktorską na wysokim poziomie."
Maciej
2026-02-11 20:40:44
"Wspaniały spektakl. Genialni aktorzy. Jednak krzesła na sali to nieporozumienie stworzone dla karłów."
Beata
2026-01-28 12:09:16
"Warto iść i się pośmiać - trochę z samych siebie..."
Alicja
2026-01-24 08:30:42
"Fantastyczna sztuka a obsada i gra aktorska - majstersztyk!"
Agnieszka
2026-01-22 13:42:47
"Barłomiej Topa jest najlepszy, uwielbiam człowieka, kupił mniej jako dyrektor Kawa i tak już zostało. Cezary Żak też super, jak zwykle, Zaskoczyły mnie nieco "polskie akcenty" przy stole, bo brzmiały trochę na siłę, szczególnie, że cała sztuka była raczej francuska, ale całość super, polecam, klasa."
Paulina
2026-01-22 08:56:45
"sztuka rewelacyjna, Topa i Żak jak zwykle świetni"
Marzena
2026-01-21 21:36:08
"Uczta w najlepszym wydaniu"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


