KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Di, Viv i Rose

65
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.63
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Spodziewałam się więcej, ale były momenty kiedy serdecznie się uśmiałam. Aktorki grały świetnie, natomiast sam scenariusz jak dla mnie za długi i miejscami za ciężki... 110 zł to trochę sporo jak na taką sztukę."
"Bardzo dobra sztuka.Przyjazn,młodość, radosc, potem dylematy życiowe, koleje losu,smutek,czyli proza życia. Warto obejrzeć. Polecam!"
"Bardzo średni spektakl. Ani scenariusz, ani gra aktorska nie zachwyca."
"Wspaniałe przedstawienie: śmiech przeplata się z refleksją o życiu. Swietna gra aktorów. Polecam!!!"
"Spodziewałam się błyskotliwej sztuki o życiu ze świetna gra aktorska niestety scenariusz smętny, przydługi ,gra aktorska kiepska-ogólnie rozczarowanie"
"Genialna Widawska, dla niej zdecydowanie warto było zobaczyć spektakl. Pierwsza część humorystyczna - bardzo na plus, potem zrobiło się smutno i niestety nudno, ale to wina scenariusza."
"Polecam na pewno ze względu na świetną grę aktorską wszystkich trzech Pań - dla nich warto było przyjść! Co do scenariusza - oczekiwałabym czegoś więcej. Czasami spektakl po prostu się dłużył :( Dla mnie to ocena 3.5/5 właśnie z tego względu."
"Doskonała gra wybitnych aktorek,a temat...samo życie,śmiech i łzy, i refleksje..."
"Niestety, bardzo słabe. Ani śmieszne, ani niosące jakąś treść. Nie mogę się nadziwić tylu pozytywnym opiniom - czy to jakaś próba wyparcia, że wydało się tyle kasy na taki gniot? Rozumiem, że mężczyźni nie są grupą docelową, ale moja partnerka miała dokładnie takie same odczucia. Gra aktorska w porządku, ale scenariusz, dialogi, wątpliwy humor... dramat."
"Swietne przedstawienie, polecam. Bardzo prawdziwa i przejmująca historia."
"Na pewno, warte obejrzenia. Ale nie za tą cenę, w ciasnym fotelu."
"Wzruszająca, zabawna historia która mogła wydarzyć sie w prawdziwym życiu. Gorąco polecam!"
"spektakl świetny, ale biorąc pod uwagę ceny biletów to niestety uważam że za drogo"
"świetna gra aktorska , po prostu samo życie"
"Doceniam starania aktorek, ale spodziewałam się więcej śmiechu, bilety po 110zł w drugim rzędzie zupełnie niepotrzebnie, mogłam zaoszczędzić... :( Niestety nie polecam..."
"Świetny spektakl pokazujący wszystkie odcienie przyjazni trzech kobiet tak róznych od siebie. Jest usmiech i radość życia jak i smutek i żal po stracie - samo życie. Wszystkie Panie zagrały śietnie,ale warto podkreślić rewelacyjną grę Pani Darii Widawskiej! Polecam :)"
"Swietna gra aktorska. Choc Rose niepotrzebnie wg mnie przejaskrawiona, prze