KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Dużo kobiet, bo aż trzy...

60
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.92
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"serdecznie polecam spektakl, wspaniale spędzony wieczór"
"Spotkanie na które warto wyjść z domu nawet gdy pada i zimno. Magiczne,różnorodne,nostalgiczne,czarujące.No i p.Artur,dowcipny jak zwykle."
"Absolutnie doskonały. Spora dawka humoru i liryki. Spotkanie z wyjątkowymi ludźmi obdarzonymibożą iskra Gorąco polecam"
"Absolutnie wyjątkowy wieczór! Zabawny ale i liryczny. Cudowne spotkanie z czarującymi paniami i Arturem Andrusem. Polecam gorąco."
"Świetny spektakl, serdecznie polecam. Znakomity Artur Andrus i Magda Umer skradli moje serce :)"
"Spektakl bardzo fajny, duch Marysi Czubaszek unoszący się nad nim w oparach absurdu i znane przeboje z Trójki, można sobie pośpiewać z Paniami."
"Spektakl super ! Pomimo, że trwa ponad 2,5 godziny ani przez chwilę nie nudziłem się. A. Andrus rewelacja !"
"Spektakl zasługuje na jedno słowo: MISTRZOSTWO. Gorąco polecam i nie jest to czas stracony."
"Spektakl rewelacyjny. Mnóstwo energii, pogodnego, życzliwego, a krytycznego spojrzenia na rzeczywistość, i oczywiście humoru. Zabawa, ale i refleksja, liryzm. Na pewno - dla osób wiedzących czego spodziewać się po występujących artystach, dla amatorów takiej kultury i takiego stylu. Swobodna, lekka, dowcipna narracja A. Andrusa i pozostałych artystów w pięknym, czyli normalnym języku, oraz cudowne teksty literackie w piosenkach. No i cały zestaw instrumentalistów - dźwięki szlachetne i pełne"