Komentarze dla: Polska Noc Kabaretowa 2026
Edyta
2026-06-21 18:33:59
"Fantastyczna Noc Kabaretowa. Byliśmy z przyjaciółmi, wszyscy świetnie się bawiliśmy."
Tadeusz
2026-06-20 20:49:02
"Super występ kabaretow"
Piotr
2026-06-20 19:27:58
"strata czasu. Wyszedłem po godzinie"
Maria
2026-06-14 22:27:17
Monika
2026-06-14 20:36:08
ANNA
2026-06-14 19:37:04
"Świetny wieczór wspaniali artyści, dawno się tak nie uśmiałam"
Małgorzata
2026-06-13 20:40:46
"brak komentarza"
Tomasz
2026-06-13 20:26:23
"Coraz mniej interesujące. K2 smile ok reszta oklepane stare coraz gorsze. Z roku na rok droższe bilety a czas krótszy. Za rok już nie idę szkoda kasy."
Grzegorz
2026-06-13 20:02:12
"Bardzo udana impreza.Salwy śmiechu,.Super prowadzący"
janina
2026-06-02 22:17:30
"Było warto, duzo smiechu, na wesoło, zestaw kabaretow TOP"
Maria
2026-05-26 16:46:07
"Rewelacja, pod koniec występu mentalnie błagałam żeby skończyli bo mnie brzuch bolał i prawie się posikałam."
Dariusz
2026-05-24 02:42:20
Justyna
2026-05-23 20:24:29
"Jak zawsze super kabarety na najwyższym poziomie, uwielbiam"
Daniel
2026-05-19 19:04:51
"Poziom występów spada. Coraz częściej ze sceny pojawiają się wulgaryzmy. Często żartowano z Pana który był podobny do duchownego Rydzyka. Jedynie kabaret smile trzymał poziom."
Joanna
2026-05-19 08:53:39
"Świetny występ"
Marzena
2026-05-18 17:11:23
"Super, super, super, nic dodać więcej. Polecam bardzo !!!"
Andrzej
2026-05-17 11:43:43
"Wysoki poziom występu artystycznego."
Renata
2026-05-14 16:12:28
"Jesteśmy bardzo zadowoleni. Występy były MEGA"
Joanna
2026-05-13 19:46:18
"Bardzo ładne, pełno śmiechu i zabawy, prowadzący K2 sprawdził się w 100%. Polecam"
Danuta
2026-05-11 20:46:31
"Było super, nie spodziewałam się że będę płakać ze śmiechu"
WOJCIECH
2026-05-11 10:45:46
"WSZYSTKO BARDZO OK OD REZERWACJI PO UCZESTNICTWO W IMPREZIE"
Anna
2026-05-10 22:26:27
"Trzy godziny śmiechu. Polecam serdecznie i jeszcze amfiteatr w pięknej scenerii. To trzeba zobaczyć."
Paulina
2026-05-10 21:47:35
Robert
2026-05-10 10:24:41
"Było super, ekstra zabawa."
Grzegorz
2026-05-09 20:06:43
"Było fantastycznie. Jedyne co bym zmienił to zwiększyłbym ilość toalet dostępnych dla publiczności"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


