Komentarze dla: Stand-up Olsztyn

2
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
3.5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Joanna
2020-07-14 14:53:29
"Pawel Konkiel fajny wystep. Dawka dobrego smiechu, pozostali wystepujacy...troche smiesznie, podkreślę trochę. Morze wulgaryzmów. Ogolne wrazenie: niesmak."
Małgorzata
2020-07-12 22:16:42
"Dobra atmosfera, świetny Paweł Konkiel, zrobił super klimat, naprawdę dobry występ, a myślałam że nie lubię stand upu. Szkoda, że ostatni występujący pochłonął tę energię"
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES