Komentarze dla: Stand-up: Maciej Brudzewski i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

10
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Monika
2021-03-15 08:20:25
"Występ cudny ;) Organizacja trochę siadła (brak długopisów i źle oznakowane miejsca)."
Hanna
2021-03-14 13:02:29
"Całe wydarzenie cudne. Jeden z Panów BOSKI drugi trochę mniej ale całość super"
Magdalena
2021-03-13 22:22:55
"Bardzo udany występ, w tych trudnych pandemicznych czasach śmiech to towar deficytowy. Płakałam ze śmiechu, świetne skecze! Brudzewski fantastyczny !!!!"
Anna
2021-02-28 01:16:38
"Było super. Najlepsi komicy.polecam Na żywo jesteście jeszcze lepsi. Dajcie znać kiedy kolejny raz będziecie w Olsztynie lub na Śląsku. Pozdrawiam Ania"
Kacper
2021-02-27 21:42:31
Izabela
2021-02-27 20:56:15
"Warto wyjsc z domu i spedzic wesolo czas w tym niezawesolym.."
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES