Komentarze i opinie klientów
Anna
2019-10-04 21:31:47
"Świetny koncert. Polecam."
Irena
2019-10-04 21:30:37
"Było super czekamy na kolejne skecze"
Aneta
2019-10-04 21:26:13
"Było bombowo aż szkoda, że się skończyło!"
Mateusz
2019-10-04 21:09:23
Mariusz
2019-10-04 21:06:59
"Kupno biletów szybko i sprawnie. Koncert udany"
Paweł
2019-10-04 20:49:43
"Wszystko super."
Mateusz
2019-10-04 20:46:18
"Zajebisty koncert!!!"
Paulina
2019-10-04 20:46:09
"Koncert rewelacyjny. Wspaniały głos."
Karolina
2019-10-04 20:42:36
"Przemiłe chwile spędzone w rytmach jazzu, popu oraz soulu. Zespół przeniósł nas do magicznego świata. Na pochwałę zasługuje również oświetlenie, gra światła z muzyką oraz wyjątkowy klimat tzn. lekko zadymiona scena, co powodowało, że można było się poczuć jak w klubie jazzowym. Sławek na koniec zaśpiewał kilka piosenek Z.Wodeckiego :-)"
Grzegorz
2019-10-04 20:39:08
"Udany wieczór. Wirtuoz gitarowy, którego z przyjemnością wysłuchałem w otoczeniu kulturalnej publiczności"
Agnieszka
2019-10-04 20:37:14
"Bardzo fajne wydarzenie."
Robert
2019-10-04 20:36:21
"Rewelacja facet śpiewa rewelacyjnie super super jeszcze raz super i tak samo jego kapela"
Monika
2019-10-04 20:35:03
"Wspaniały, wzruszajacy koncert . Niezapomniane wrażenia, super atmosfera."
Roksana
2019-10-04 20:29:17
"Piękny koncert! Zapamiętam na długo :)"
Artur
2019-10-04 20:06:25
"Świetny koncert. Super muzycy pokazali jak za pomocą trzech instrumentów stworzyć wrażenie koncertu symfonicznego. Piosenkarz dał pokaz pełnej kontroli głosu. Koncert bez zbędnych dodatków scenicznych czy wybujałej inscenizacji. Po prostu świetna muzyka."
Mariola
2019-10-04 19:52:51
"Rewelacyjna sztuka, pełna humoru. Polecam !!!"
Fabian
2019-10-04 19:41:09
"wysztko super, polecam"
Robert
2019-10-04 19:37:25
"Polecam każdemu. Pełen profesjonalizm."
Robert
2019-10-04 19:36:17
"Czuje die wspaniale. Polecam każdemu!!!"
BEATA
2019-10-04 19:16:50
Bozena
2019-10-04 19:11:30
"Bardzo dobrze odebrałam grę aktorów, zwłaszcza, że musieli stawić czoła przeciwnościom techniki. Sztuka dla mnie za ciężka. Spodziewałam się bezpośredniego przekazu, tymczasem ta sztuka zmusza widza do wybierania sobie kierunku interpretacji wydarzeń, treści.... Mimo dowolności interpretacji, sztuka nie wywołuje wspomnień następnego dnia. Osobiście nie polecam sztuki znajomym."
Agnieszka
2019-10-04 19:08:26
"Swietnie się bawilam"
Agnieszka
2019-10-04 18:47:43
"Fantastyczny występ, rewelacyjna zabawa"
Dorota
2019-10-04 18:42:30
"Świetna sztuka komediowa. Wspaniała gra aktorska. Ubaw po pach. Serdecznie polecam."
Katarzyna
2019-10-04 18:41:23
"Wspaniała zabawa. Doskonała gra aktorska. Świetna komedia. Ubaw po pachy. Polecam."
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


