Komentarze dla: Paweł Konkiel stand-up
Piotr
2026-06-13 20:11:44
"To był mój pierwszy stand-up na żywo i bawiłem się świetnie. Pawła obserwuję w mediach społecznościowych już od kilku lat, więc miałem pewne oczekiwania - i zdecydowanie zostały spełnione. Świetny kontakt z publicznością, dużo śmiechu i energia, która od początku do końca trzymała poziom. Fajnie było zobaczyć na żywo materiał, który był nawet lepszy niż to, co znałem z internetu. Zdecydowanie nie żałuję i chętnie wybiorę się na kolejny występ. Polecam!"
Joanna
2026-06-13 18:19:10
"Świetny występ, genialnie się bawiłam. Było kameralnie, ale niesamowicie zabawnie. Paweł ma doskonały kontakt z publicznością, więc nie ma stresu, a jedynie dobra zabawa. Plus za wygodne krzesła :D"
Grzegorz
2026-06-12 07:21:04
"Fantastyczny wykon, uśmialiśmy się z ekipą do rozpuku :-). Wielki szacun dla Pawła, że poczekał 20 minut na spóznialskich. Wielki dzięki Paweł!"
Joanna
2026-06-11 17:48:13
"Stand up na rewelacyjnym poziomie- długo, mega zabawnie. Nie było momentu bez bólu brzucha od śmiechu. Bardzo polecamy i na pewno będziemy na kolejnym programie"
Agnieszka
2026-06-01 21:54:26
"Super spędziłam czas. Fajny klimat i kontakt z ludźmi."
Renata
2026-05-28 20:44:33
"Zajefajnie, ubaw po pachy. Polecam jak najbardziej tego gościa, rozbawi nawet mruka"
Wojciech
2026-05-28 20:03:15
"Występ był za***isty uśmieliśmy się do upadłego polecam obejrzeć tylko zabrać kaczkę bo pęcherz może nie wytrzymać"
Alicja
2026-05-25 10:19:59
"Było naprawdę mega polecam w stu procentach, no i warto zarezerwować trochę więcej czasu"
Paweł
2026-05-23 23:06:20
"Super występ,polecam wszystkim"
Magdalena
2026-05-17 17:38:24
"Jak zawsze świetny, gruby zart, w punkt ;) idealny dla par, związków, malzenstw z długim i przeciwnie stażem. 120 minut rewelacyjnej zabawy, polecam ;)"
Bożena
2026-05-13 21:59:43
"Świetny występ, polecam Pana Pawła"
Monika
2026-05-13 13:32:38
"Byłam na poprzednim programie, byłam na tym. Zaprawdę powiadam Wam, że Paweł już jest w topce. A za chwilę będzie zapełniał duże hale. Idźcie, zobaczcie póki jest jeszcze kameralnie. Wgl który inny standuper robi program na bite 2 godziny i do końca ma tyle energii i zaangażowania? Paweł, czekam na nowy program i wysyłam"
Julia
2026-05-10 21:55:58
"Rewelacja, płakałam ze śmiechu"
Grzegorz
2026-05-08 20:31:18
"Polecam goscia - bezbledny !!!"
Grzegorz
2026-05-08 20:29:27
"Za***sty gość. Świerzość, elokwencja, umiejetność obsereacji i przedstawienia w bardzo hukorystyczny sposob. Polecam !!!"
Marcin
2026-05-07 23:10:53
"Bylo idealnie, Pawel, jestes topka standupu w Polsce, elokwentny, szybko myslacy i wplatajacy dobre zarty. Dla mnie bylo IDEALNIE :)"
Szymon
2026-04-29 22:40:01
"TOP 1 stand-up na jakim byłem. Żarty, program, kontakt z publicznością - dla mnie 10/10."
Łukasz
2026-04-18 07:09:34
"Świetny występ. Bawiliśmy się doskonale :)))"
Tomasz
2026-04-13 19:29:31
"Bardzo miłe spędzony czas polecam"
Dawid
2026-04-06 21:59:57
Mietek
2026-03-24 05:00:52
"Super się bawiłem. Pozdrawiam, Mietek"
Katarzyna
2026-03-22 22:50:33
"Super event, w fajnym kameralnym hotelu:) Dzięki temu wszędzie czysto i ładnie:) I długi wystep co jest zdecydowanie na plus!"
Adam
2026-03-22 15:35:30
"Niezastąpiony stand-uper, rewelacyjny support i bezbłędny kontroler biletów! Wschodząca gwiazda polskiego stand-upu! Nie widziałem żadnego programu z Youtube przed tym występem, a teraz na pewno nadrobię zaległości"
Paweł
2026-03-19 20:47:45
"spoko fajnie"
Anna
2026-03-16 19:41:31
"Rewelacja! Pośmiałyśmy się z przyjaciółką do łez !"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


