Komentarze dla: Niespodziewany Powrót

85
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.91
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Danuta
2026-05-24 21:35:13
"Wspaniała sztuka, polecam wszystkim, zarówno ze względu na grę aktorską, jak i scenariusz. Niezapomniany wieczór!"
Lucyna
2026-02-25 16:58:56
Justyna
2026-02-24 11:07:48
"wspaniały spektakl, gra aktorska na wysokim poziomie :-) Daniel Olbrychski ze swoim mocnym głosem - super! Kamil Kula, sympatyczny aktor - też potrafi krzyczeć! polecam :-)"
Agnieszka
2025-11-30 14:27:29
"Hmmmm, no fajnie było.Najbardziej jednak cieszyłam sie z zobaczenia ,,na żywo,, tych aktorów (jakkolwiek to zabrzmiało):) Bardzo sobie ceniė ich osobowosci Zalezalo mi na pamiątkowym zdjęciu jednak nie bylo to możliwe....szkoda .....żałuję, ale oczywiście też rozumiem i sznurki. A spektakl ...,no cóż....fajny ,ale dla mnie nie do powtórzenia. Jednak szanuje trud i kunszt pracy jaki włożyli w przedstawienie . ......to tylko moje skromne zdanie......kazdy jest inny i inaczej odbierze przekaz.."
Amelia
2025-11-24 14:12:47
"Super się bawiłam, ciekawa sztuka i niesamowita gra aktorska, można się uśmiać z zabawnych dialogów, polecam serdecznie"
Grażyna
2025-11-23 10:34:32
"Świetne przedstawienie. Mistrz Olbrychski w doskonałej formie, a partnerujący mu Kula rewelacyjnie dotrzymuje mu kroku. Ciekawa opowieść o relacji ojca i syna bardzo dobre zagrana. Polecam. Grazyna"
Marta
2025-11-22 21:26:47
"Rewelacyjna sztuka. Bardzo nam się podobało. Serdeczne polecsm."
Petronela
2025-10-15 08:59:28
"Znakomity spektakl zarówno w warstwie literackiej, jak i aktorskiej. Panowiẹ Olbrychski i Karolak pokazali się w doskonałej interpretacji współczesnej sztuki z wątkami szekspirowskimi w tle."
Anna
2025-06-01 05:57:01
"Doskonałość i mistrzostwo w każdym calu!!!"
Marek
2025-04-01 11:33:56
Bożena
2025-03-27 06:34:18
"Wspaniałe przedstawienie, byliśmy zachwyceni. Chętnie polecam."
Magdalena
2025-03-03 17:58:47
"Warto było zobaczyć mistrza Daniela i Kamila Kulę, wspaniałe przedstawienie, w wykonaniu gwiazdorskiej obsadzie."
Ewa
2023-06-13 11:36:40
"Tego się nie da opisać. GENIUSZ, TALENT, NIETUZINKOWOŚĆ, CHARYZMA, CUDOWNY GŁOS, KTÓRY JEST W STANIE WYŚPIEWAĆ WSZYSTKO, DYSTANS DO SIEBIE, ENERGIA, NIENACHALNA INTERAKCJA Z PUBLICZNOŚCIĄ. Tego nie da się wyuczyć, Pani Joanna urodziła się z tym. Nie ma drugiej takiej. Repertuar Hrabiny bezbłędny, piosenki wpadające w ucho nabudowane na genialnych tekstach no i oczywiście ten performance...Pani Joanno...KOCHAM PANIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Sławomir
2023-06-12 18:05:27
"Bardzo dobrze zagrane role. Dobry spektakl. Polecam"
Marzena
2023-06-11 19:22:24
Gabriela
2023-06-11 17:38:30
"Przedstawienie piękne, mądre życiowo aktorzy super."
Lidia
2023-06-11 17:07:59
Andrzej
2023-06-11 09:22:27
ANNA
2023-05-29 15:38:10
"Niesamowite wrażenia gry obydwóch aktorów .Warto było spędzić wieczór w takim towarzystwie SUPER!!!!!!!!!!!!"
Przemysław
2023-05-29 13:39:45
"Karolak jaki jest każdy widzi ale nie sposób go nie lubić ale i nie szanować. Po pierwszych oklaskach zrobił kilka kroków wstecz, stając w cieniu Mistrza Daniela. Piękny wyraz szacunku dla starszego kolegi. Uwielbiam obu Panów ale muszę przyznać, że miałem obawy co do takiego duetu. Całkiem niepotrzebnie. Polecam i czekam na więcej. Siła i barwa głosu Mistrza Daniela jest czymś nie do opisania, to trzeba usłyszeć, szczególnie we fragmentach Króla Leara."
Anita
2023-05-09 22:44:48
"Doskonała gra aktorska. Uczta dla ucha i świetna zabawa. Realizm i analogia do codzienności daje do myślenia i nastawia pozytywnie do życia. Teatr dwóch aktorów w niesamowitym wykonaniu."
Renata
2023-05-09 22:36:11
"Rewelacyjny spektakl, mądry, wartościowy, refleksyjny. Genialna gra aktorska obu Panów. Przedni wieczór z łezką uśmiechu i nostalgii. Dziękujemy i chcemy więcej :-) Pozdrawiamy z Poznania!"
Elwira
2023-05-09 18:48:36
"Spektakl na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie."
Danuta
2023-05-09 17:52:16
"Wspaniali aktorzy, tak cudowne przedstawienie, że chętnie jeszcze raz bym obejrzała."
Anna
2023-05-09 17:39:44
"Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. Olbrychski świetny a też Karolak nie ustępował. Bardzo polecam !!"
<<<   -   1  2  3  4   -   >>>
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES