Komentarze dla: Gdybym był bogaty

4
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Kornelia
2022-12-08 09:27:46
"Wspaniałe wydarzenie, cudowny klimat stworzony przez wykonawców. Polecam serdecznie."
Odpowiedź organizatora z 2023-02-07 11:09:05:
"dziękujemy!"
Piotr
2022-12-05 09:17:52
"Wspaniałe chwile relaksu przygotowane przez ,, Stażystów dla Stażystów NFZ ale nie tylko . Napewno zabawią się i młodsze pokolenia . Naprawdę warto , jeśli chcecie zwłaszcza poznać wspaniała historię i świat XX lecia międzywojennego pełnego humoru , muzyki , pieśni i piosenek kultur żyjących w symbiozie narodów ówczesnej Polski to wspaniała okazja . Szczerze polecamy . Nina i Piotr Polski"
Odpowiedź organizatora z 2023-02-07 11:09:39:
"dziękujemy!"
Lucyna
2021-08-10 08:26:19
Jolanta
2021-08-09 21:29:57
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES