KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Zespół Pieśni i Tańca - Śląsk

174
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.96
średnia ocena
pozycja w TOP
"Bardzo dobry występ, moc wrażeń. Więcej takich koncertów"
"Wspaniały zespół, warto było wydać 130zł na bilet."
"Pierwszy raz kupiłam bilet drogą elektroniczną i jestem zadowolona będę korzystać z tej formy zakupu ."
"Piękny konert. Wspaniała aranżacja, muzyka, taniec, spiew oddane z całym sercem przez Zespół Pieśni i Tańca Sląsk.. Wszystko co Polskie jest piękne..Bardzo cieszę się że mogłam na żywo zobaczyc tak wspaniałe przedstawienie."
"Świetne widowisko.Piękny śpiew,tańce .Wszystko w kolorze.Polecam"
"Koncert był rewelacyjny, piękny śpiew, piękny taniec, mnóstwo wyczynów wręcz akrobatycznych, piękne stroje, aranżacje, orkiestra, światła .... dwie godziny minęły w mgnieniu oka, widzowie byli zachwyceni, oklaski zrywały się co chwilę, a na koniec owacje na stojąco i bisy :-) to są prawdziwi artyści i naprawdę warto ich zobaczyć :-) sala w NCK jest bardzo wygodna, obsługa ze strony kupbilecik bez zarzutu :-) serdecznie wszystkim polecam :-)"
"Wyszłam po I części ponieważ 2 sąsiadki po obu stronach tak mocno oklaskiwały /prawdopodobnie/ taniec w trakcie wykonywania utworów ,że zagłuszały chór i orkiestrę .Miałam w swoich uszach uciążliwe oklaski i oceniłam,że nie ma sensu kierować uwag do sąsiadek chociaż tak zachowujących było tylko ok 5% .Jedna z sąsiadek nawet wyła/tak można określić/.Szok.Przepraszam zespół Śląsk.... za NCK."
"Znakomite widowisko pod każdym względem: perfekcyjni soliści, chór, zespół taneczny, orkiestra - absolutnie wszyscy. Podziw ze strony najstarszych (dziadkowie) i najmłodszych (wnuczki). Chciałoby się bić brawo przez cały czas występu!"