Komentarze i opinie klientów

332056
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.88
średnia ocena
pozycji w TOP
Aleksandra
2025-04-23 23:27:49
"Łukasz jak zawsze niezawodny! Tyle co ten człowiek daje energii od siebie to namaszczeni tą aurą są ludzie do ostatniego rzędu. Gorąco polecam- na pewno nie ostatni raz!"
Krzysztof
2025-04-23 22:20:00
"Było za***iście, lepiej niż u Midasa, bo wolno w....ć konia, nawet koledze. Dwie godziny śmiechu,"
Dominika
2025-04-23 22:18:45
"Piotr świetny, bardzo mi się podobał występ, niestety miejsce A2 najgorsze jakie mogło być, ciasno, toalety nie wygłuszone podczas występu było słychać spuszczanie wody w toalecie, brak parkingu"
Adam
2025-04-23 21:41:49
"Przezabawny wystep. Jest świetna. Dwie h dobrej zabawy. Na końcu była możliwość wspólnego zdjęcia."
Irmina
2025-04-23 21:29:00
Hanna
2025-04-23 21:20:13
"Koncert na bardzo wysokim poziomie.Podziwiam talent,umiejętności aktorskie i ekspresję p.Anne Carrere .I mimo,że głos Edith Piaf jest inny,niepowtarzalny koncert i jego oprawa gwarantuje wspaniale spędzone i wzruszające chwile Doskonali również są muzycy występujący w tym spektaklu.Zdecydowanie polecam."
Bartosz
2025-04-23 21:16:31
"Pomimo sympatii do Piotrka - całość występu oceniam na -2 - po prostu było mało śmiesznie i dłużyło się. Duża część to performance a nie standup - liczę że kolejny materiał będzie już tylko lepszy. Lepszy."
Joanna
2025-04-23 21:07:58
"Byłam na kilku standupach w ostatnim czasie ale ten był wybitnie dobry :)"
Ewa
2025-04-23 20:48:05
"WOW! Piotrek rozwalił mi głowę. Świetne żarty, dużo smaczków, ciekawa historia. Mega"
Marcin
2025-04-23 20:40:23
"Piękny, nastrojowy koncert w iście romantycznym klimacie."
Karolina
2025-04-23 20:21:06
"WYSTĘP REWELACYJNY!!! NA 10 GWIAZDEK! TYLKO ORGANIZACJA FATALNA - PORÓWNYWALNE DO TACO W ARENIE (WYSTĘP ŚWIETNY, NAGŁOŚNIENIE KARYGODNE). KRZESŁA NIEWYGODNE, ALE ROZSTAWIONE TAK BLISKO SIEBIE, ŻEBY 1 OSOBA WYSZŁA Z RZĘDU, WSZYSCY Z BOKU MUSIELI WYJŚĆ I JĄ PRZEPUŚCIĆ, A BYŁO TYLE WOLNEGO MIEJSCA Z BOKU. POŁOWA WYSTĘPU OBEJRZANA NA STOJĄCO."
Dorota
2025-04-23 19:59:06
artur
2025-04-23 19:49:08
"trzeba drukowac czy nie? bilety!!! 21 wiek - kuzwa - a ludzie z drukiem na wystep wchodza! goraca atmosfera byla w apropos, doslownine i w przenosni! Kowalski miszcz jest i basta!!! swirski troche zaskoczyl...znam go z roastow i wypadal wysmienicie, tutaj troche blado, ale moze byc. wyzej niz support na razie nie podskoczy ;-) Polecam!!!!!"
Teresa
2025-04-23 19:47:16
"Polecam zabawna komedia z udziałem widowni. Każdy może zostać aktorem"
Radosław
2025-04-23 19:36:22
Mariola
2025-04-23 19:23:50
"Super klimat... muzyka która nigdy nie zniknie z głowy Pozdrawiam"
Marta
2025-04-23 19:19:40
"Genialna! Jedyna w swoim rodzaju. Pozdrawiamy z Polkowic :)"
Stanisław
2025-04-23 19:11:52
Jakub
2025-04-23 19:10:57
"Bardzo podobało mi się na stand-upie - świetna atmosfera i mnóstwo śmiechu! To byl moj pierwszy raz, swietnie sie bawiłem:)"
Małgorzata
2025-04-23 12:23:25
"Świetny występ! Arkadiusz Jaksa Jakszewicz rozbawił mnie do łez - inteligentny humor, świetne tempo i ogromna charyzma. Bawiłam się naprawdę świetnie i z przyjemnością wybiorę się jeszcze raz!"
Iwona
2025-04-22 20:10:55
Agnieszka
2025-04-22 19:54:19
Monika
2025-04-22 14:22:12
"Wspaniały koncert interakcja z publicznością suuper.Solo gitarowe meeega ,oraz wiolonczelista fantastyczne wyczucie czuję muzyke całym sobą.Wokalisci wspaniali."
Agnieszka
2025-04-22 12:26:16
Katarzyna
2025-04-22 10:24:19
<<<   -   913  914  915  916  917  918  919  920  921   -   >>>
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES