Komentarze dla: Stand-up: Szymon Baraniecki
5
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Natalia
2026-05-18 20:20:02
"Występ zabawny! Miło spędzony czas! Polecam"
Mateusz
2026-05-16 09:29:00
"Za***iscie, polecam"
Miłosz
2026-05-15 20:51:58
"Świetny występ"
Jan
2026-02-10 09:49:06
"Świetny występ i program. Płakaliśmy ze śmiechu. Szymon miał świetne teksty o Turku"
Beata
2021-11-27 08:15:40
"Dobrze ogarnięte wnętrze , fajne występy chłopaków ... będę tam chodzić !!! Polecam"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


