Komentarze dla: HEY
60
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.98
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Dorota
2016-10-11 19:30:49
"Bardzo dobry koncert:) jeden minus: trwał za krótko:)"
Maja
2016-10-09 17:26:02
"Wszystko bardzo sprawnie:) polecam gorąco:)"
Aleksander
2016-10-09 12:06:16
"ASMR stwierdzono, ale koncert trwał około półtorej godziny z bisami - czujemy niedosyt."
Jacek
2016-10-09 09:42:46
"Trochę byli zagubieni w cieszyńskim teatrze, ale dali radę. Kasia pulchna i w czymś w rodzaju czerwonego fartucha, reszta też na czerwono, ale wokalnie - wiadomo - górna półka."
Agnieszka
2016-04-10 16:46:08
"Świetny koncert , Świetnego zespołu, Kaśka jak zwykle doskonała jak długo by nie trwał koncert to i tak żal ,że się skończył."
Justyna
2015-05-15 21:19:41
"Niesamowite przeżycie. Kasia i muzycy fantastyczni."
Barbara
2015-05-01 23:27:43
"Bardzo udany koncert. Kasia jak zwykle rozbrajająca i niepowtarzalna."
Iwona
2015-04-27 06:51:56
"Super koncert. Jak zawsze za krótko :), Kaśka niesamowita."
rrami
2015-03-13 22:26:08
HEY
"Super koncert, Kasia z zespołem jak zwykle dała czadu :)"
A.K.
2015-03-13 07:44:19
HEY
"Świetny koncert. Kaśka nie zawodna jak zawsze."
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


