KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Wojciech Cejrowski Stand-up comedy

1428
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.9
średnia ocena
pozycja w TOP
"Na stand upie pana "Wojt" Cejrowskiego bylam po raz drugi. Występ godny polecenia! Szkoda, że nie było możliwości zadania Panu 5 pytań tak jak przed rokiem. Pozdrawiam! Maślana bułeczka..."
"Bardzo polecam wszystkim. Z pewnością wybiorę się ponownie"
"Było super.Polecam występy W.Cejrowskiego wszystkim"
"Pan Wojciech cudowny. Dla mnie to był zaszczyt zobaczyć tak wielkiego podróżnika na żywo. 2 godziny minęły jak kilka minut. Pan Wojciech ma cudowny dar przekazywania wiadomości w sposób lekki i przyjemny ale bardzo inteligentny. Brawa przerywały bez przerwy opowieści Pana Wojtka. Cudowny wieczór, czekam na przyszłe występy. Absolutnie do polecenia."
"Cała przygoda w Zabrzańskim Teatrze od momentu wyboru i zakupu biletu do zakończenia spotkania z Panem W. Cejrowskim była wielką przyjemnoscią, dziekuję."
"Pan Wojciech jak zwykle niezawodny, błyskotliwa inteligencja, nieprzeciętne poczucie humoru, życzliwość dla ludzi. Przedstawił wiele ciekawostek ze swoich podróży, a także swoje wspomnienia i anegdoty z życia wzięte. Dla mnie bratnia dusza w poglądach na świat i otaczającą nas rzeczywistość. Bawiłem się doskonale. Polecam wszystkim"
"Świetny występ. Mnóstwo śmiechu i ciekawych wspomnień z podróży Pana Cejrowskiego"
"Występ świetny, humor na najwyższym poziomie. Przy następnej okazji znów się wybierzemy."
"Rozrywkowe, ciekawe wydarzenie. Wojciech Cejrowski nie zawiódł: dowcipny, trochę uszczypliwy. Dzięki doświadczeniu podróży, przemycił element przywiązania Europejczyków do dóbr materialnych w kontrze do wolności ludzi Ameryki Południowej, u których nie ma natrętnej gonitwy za dobrobytem."