KupBilecik

Wiadomości ze świata muzyki i filmu

53-latek napisał w swych pamiętnikach, że spotykał się z aktorką w 1999 roku, gdy ta miała 20 lat. W tym czasie Natalie Portman miała jednak tylko 18 lat i inaczej wspomina "związek" z Mobym. Zdaniem gwiazdy kina nie byli parą, co więcej Moby był dla niej starszym, raczej nieprzyjemnym facetem, który jej się narzucał gdy była świeżo upieczoną absolwentką liceum. Choć twórca przeboju "Porcelain" początkowo upierał się przy swojej wersji wydarzeń, w końcu przeprosił Portman. - Z czasem zrozumiałem, że fala krytycyzmu dotycząca opisania relacji z Natalie Portman w książce jest uzasadniona - napisał na Instagramie. - Przyznaję też, że pisząc o niej, powinienem poprosić o jej zgodę. Zachowałem się ponadto nietaktownie, ignorując początkowo jej reakcję. Podziwiam Natalie Portman, jej inteligencję, kreatywność i walkę na rzecz zwierząt. To okropne, że sprawiłem jej i jej rodzinę przykrość. Dlatego też przepraszam Natalie oraz inne osoby, o których wspomniałem w "Then It Fell Apart", nie uprzedziwszy ich o tym. W marcu 2018 roku ukazał się ostatni album Moby'ego "Everything Was Beautiful, and Nothing Hurt". Oprócz działalności muzycznej, Amerykanin słynie z działalności charytatywnej. Wspiera ruchy pracujące na rzecz Afryki, Tybetu czy przeciwko przemocy domowej. Jest zadeklarowanym weganinem i intensywnie promuje ruchy broniące praw zwierząt. Natalie Portman można podziwiać w filmie "Vox Lux", który stanowi magnetyzujący portret XXI wieku i świata współczesnej popkultury. To jednocześnie historia dorastania w blasku fleszy, opowieść o utracie niewinności i wykreowanym wizerunku, od którego nie można uciec. Obraz, do którego muzykę przygotowała Sia, trafił do kin 26 kwietnia.
Seria związana jest oczywiście z musicalem Lin-Manuela Mirandy "Hamilton". Twórca raz w miesiącu prezentuje piosenki w jakiś sposób związne z przedstawieniem. Kompozycji zatytułowanej "Boom Goes the Cannon" można posłuchać ponizej. "Spoczywaj w pokoju Prodigy, dziękuję Ci Havoc" - napisał w komentarzu Lin-Manuel Miranda. Wcześniej w ramach serii #HamilDrops project ukazały się kompozycje Weird Ala Yankovica, The Decemberists, Royce Da 5'9" czy Black Thought. Lin-Manuel Miranda pracuje obecnie przy ekranizacji musicalu "In the Heights". Na początku lat 90. Prodigy razem z Havokiem (naprawdę Kejuan Muchita) powołał do życia Mobb Deep. Debiutancki album, "Juvenile Hell", wydali w 1993 roku. Ich ostatnie dzieło to "The Infamous Mobb Deep" z 2014 roku. Także w 2014 Prodigy wypuścił longplay "Young Rollin Stonerz" z Boogzem Boogetzem. Prodigy zmarł 20 czerwca 2017 roku.
W utworze rapera słychać Moby'ego, a dokładnie sample z jego przeboju "Porcelain". Kawałek "ASAP Forever" premierowo został zaprezentowany w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Nagranie szybko trafiło do serwisów streamingowych i można je znaleźć np. na Spotifyu. Przed "ASAP Forever", ASAP Rocky opublikował piosenki "Above","5IVE $TARS", "Money Bags Freestyle", a także "Cocky" z Guccim Mane'em i 21 Savage oraz "Bad Company". A$AP Rocky, członek kolektywu A$AP Mob, na koncie ma wydawnictwa "Live. Love. A$AP" (2011), "Long. Live. A$AP" (2013) i "At. Long. Last. A$AP" (2015). Obecnie pracuje nad nową płytą roboczo zatytułowaną "Testing".
Informację o śmierci rapera przekazał jego przedstawiciel. - Prodigy kilka dni temu trafił do szpitala w Vegas z powodu komplikacji związanych z niedokrwistością sierpowatą - napisał w oświadczeniu. - Jak wielu z was wie, Prodigy walczył z chorobą od urodzenia. Dokłada przyczyna śmierci jeszcze nie została ustalona. Prodigy naprawdę nazywał się Albert Johnson. Urodził się w 1974 roku. Na początku lat 90. razem z Havokiem (naprawdę Kejuan Muchita) powołał do życia Mobb Deep. Debiutancki album, "Juvenile Hell", wydali w 1993 roku. Ich ostatnie dzieło to "The Infamous Mobb Deep" z 2014 roku. Także w 2014 Prodigy wypuścił longplay "Young Rollin Stonerz" z Boogzem Boogetzem.
Longplay oficjalnie doczeka się premiery 16 czerwca. Teraz już jednak można pobrać całość z tej strony. Ogłoszenie płyty zostało przedstawione jako fikcyjne, prześmiewcze obwieszczenie rzecznika Białego Domu, Johna Millera. Brzmi ono następująco "Do wszystkich zainteresowanych, Moby, artysta, który jest stary i żałosny, wydaje drugi album z The Void Pacific Choir. Podobno to "More Fast Songs About the Apocalypse". Nie powiem, żeby mi się to podobało, ale się ukazuje. Pierwszy album wydali w ubiegłym roku, zanim mój szef, Donald J. Trump (który jak ja jest prawdziwą osobą), został prezydentem Stanów Zjednoczonych. Ta płyta była bardzo hałaśliwa, podobnie jest z drugą. Tytuł zresztą mówi za siebie. Wygląda na to, że nienawidzą Ameryki i nie sądzą, że ZNÓW JEST WIELKA. Lepiej więc tego nie słuchajcie, ja też nie będę. Mimo, że Ci idioci rozdają płytę za darmo. Apokalipsa? Nie widzę nadciągających koni. Żałosne. John Miller" Oto tracklista: 1. Silence 2. A Softer War 3. There’s Nothing Wrong with the World There's Something Wrong with Me 4. Trust 5. All the Hurts We Made 6. In This Cold Place 7. If Only a Correction of All We’ve Been 8. It's So Hard to Say Goodbye 9. A Happy Song Moby nie po raz pierwszy zaatakował Trumpa. Nowojorczyk razem z zespołem The Void Pacific Choir nagrał utwór "Little Failure" ("mała porażka"), w którym wytyka obecnemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych, że jest rasistą i mizoginem, a przede wszystkim małą porażką. W październiku 2016 roku ukazał się album "These Systems Are Failing" zrealizowany pod szyldem Moby & The Void Pacific Choir. Poprzedni regularny album Amerykanina to "Innocents" z października 2013 roku. Oprócz działalności muzycznej, Moby słynie z działalności charytatywnej. Wspiera ruchy pracujące na rzecz Afryki, Tybetu czy przeciwko przemocy domowej. Jest zadeklarowanym weganinem i intensywnie promuje ruchy broniące praw zwierząt.
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES