KupBilecik

Wiadomości ze świata muzyki i filmu

Za muzykę do utworu odpowiada Filip Dulewicz, znany jako DJ Flip. Autorem energetycznego klipu jest Maciej Adamczak. Artysta z Sosnowca latami pracował na swoją pozycję na scenie. Choć sam uważa, że nie miał wielkich umiejętności na początku muzycznej drogi, jego nagrania szybko zaczęły wyróżniać się na krajowym tle. W 2016 roku Tymin dostał zaproszenie do piątej edycji Młodych Wilków portalu Popkiller. Mimo współpracy z Peusem, czy Kiddem kariera artysty jednak nie nabrała zawrotnego tempa. Być może dlatego, że prywatnie Tymin jest prawdziwym człowiekiem renesansu, który ma wiele pasji i zainteresowań. Pracuje w agencji reklamowej, prowadzi warsztaty rapowe z ramienia miasta Katowice, tworzy muzykę, uprawia sport, komentuje mecze Zagłębia Sosnowiec, udziela się w klubie także marketingowo. - Chcę mieć zdywersyfikowany portfel, wiele różnych doświadczeń zawodowych na koncie - zastanawia się Tymin. - Nie wiem, czy reprezentuję zdroworozsądkowe podejście, czy może brak odwagi.
Klip powstał z pomocą iPhone'a w domu kapeli w Portoryko. Piosenka "Nydia" poświęcona jest portorykańskiej aktorce Nydii Caro, która mając 19 lat wróciła z Nowego Jorku na wyspę. - Piosenka została napisana w niespokojnym czasie, gdy zmagałam się z wątpliwościami i brakiem weny po opuszczeniu Nowego Jorku - mówi Raquel Berrios. - Musiałam przyzwyczaić się do powrotu na wyspę. Album nagrywany był w domowym studiu duetu w Portoryko. Za produkcje odpowiada Patrick Wimberly. Płyta ukaże się 8 maja w wytwórni Ribbon Music. Oto tracklista albumu "Regresa": 1. Vámono 2. La Fiebre 3. El Aprieto 4. Club Tú y Yo 5. Mío 6. NTE 7. Manda Fuego 8. No Sabemos 9. Nydia 10. Volta 11. Ta Que Tiembla
Fabuła trzymana jest w tajemnicy, na razie wiadomo tylko tyle, że bohaterka Blake Lively będzie próbowała przeżyć i ochronić swoją rodzinę podczas katastroficznych wydarzeń. Scenariusz napisał Michael Paisley. Film powstanie dla Netfliksa. Blake Lively zagrała ostatnio w filmach "Zwyczajna przysługa" czy "183 metry strachu".
Kevin Costner wciela się w Johna Duttona, właściciela rancha, które sąsiaduje z terenami deweloperów, indiańskim rezerwatem i parkiem narodowym Yellowstone. Oczywiście, każda za stron jest zainteresowana ranchem Johna. Luke Grimes gra najmłodszego syna mężczyzny. W produkcji pojawiają się także Wes Bentley, Kelly Reilly, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Dave Annable, Danny Huston, Gil Birmingham, Jefferson White, Gretchen Mol, Jill Hennessey, Patrick St. Esprit, Ian Bohen oraz Denim Richards. W trzecim sezonie do obsady dołączył Josh Holloway. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Taylor Sheridan ("Aż do piekła", "Sicario"). Produkcją zajęli się John i Art Linson ("Synowie anarchii"). Premiera trzeciego sezonu 21 czerwca na Paramount Network.
Ricky Gervais w cyklu gra człowieka, który po śmierci żony, zaczyna mieć myśli samobójcze, ale postanawia żyć na tyle długo, by ukarać świat, mówiąc i robiąc, co tylko zechce. - Planowałem przejść na emeryturę i po prostu chodzić po pijaku po domu wte i wewte aż do śmierci - mówi Ricky Gervais. - Ale zmęczyło mnie robienie tego podczas kwarantanny, a Netflix złożył mi propozycję nie do odrzucenia. W serialu grają Penelope Wilton, David Bradley, Ashley Jensen, Tom Basden, Tony Way, David Earl, Joe Wilkinson, Kerry Godliman oraz Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty i Diane Morgan. Drugi sezon serialu "After Life" z Ricky Gervaisem pojawił się na platformie Netflix 24 kwietnia.
Film "Becoming. Moja historia" to kameralna opowieść o Michelle Obamie rozgrywająca się w chwili wielkiej zmiany zachodzącej nie tylko w jej życiu, ale również w kraju, któremu wspólnie z mężem przez osiem pamiętnych lat służyła w Białym Domu. Dzięki temu dokumentowi widzowie mają okazję poznać zza kulis codzienność byłej pierwszej damy, która wyrusza w podróż po 34 miastach, aby głosić przesłanie o sile wspólnoty pozwalającej zasypywać podziały oraz potędze więzi ujawniającej się wówczas, gdy otwarcie i szczerze dzielimy się swoimi historiami. Muzykę do filmu skomponowana przez Kamasi Washingtona ukaże się 15 maja dzięki Young Turks. - To była przyjemność i zaszczyt pracować nad "Becoming" - mówi Kamasi Washington. - Michelle Obama jest niesamowitą osobą, a ten film daje wyjątkowy wgląd w to, kim jest i jak myśli. To naprawdę inspirujące. Praca z niesamowitą reżyserką filmu Nadią Hallgren nad stworzeniem muzyki była naprawdę błogosławieństwem. Jestem jej bardzo wdzięczny za możliwość bycia częścią tego projektu. Oto tracklista "Becoming (Music From the Netflix Original Documentary)": 1 Shot Out of a Cannon 2 Becoming 3 Take in the Story 4 Southside V.1 5 Dandy 6 The Rhythm Changes 7 Song For Frasier 8 Announcement 9 Detail 10 Fashion Then and Now 11 Provocation 12 Connections 13 Looking Forward 14 I Am Becoming 15 Southside V.2 Dokumentu dostępny jest już na Netfliksie.
"Chromatica" miała ukazać się 10 kwietnia, ale z powodu pandemii koronawirusa premiera została przełożona. Wśród gości znaleźli się Ariana Grande, Elton John i BLACKPINK. Na album trafi 16 kompozycji, w tym znany już singel "Stupid Love". Lady Gaga dostała Oscara za rolę w filmie "Narodziny gwiazdy". Wkrótce zagra jedną z głównych ról w filmie "Gucci". Lady Gaga ma na koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to "Bad Romance", "Telephone", "Alejandro", "Just Dance" czy "Poker Face". Ostatnia płyta Lady Gagi to "Joanne" z 2016 roku. Wyświetl ten post na Instagramie. The journey continues. You can officially join me on #Chromatica on May 29. Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga) Maj 6, 2020 o 9:00 PDT
"Idontknow" to pierwsza solowa kompozycja muzyka znanego z The XX od 2015 roku i albumu "In Colour". Klip powstał w Belfaście dzień przed zamknięciem miasta z powodu koronawirusa. W klipie występuje tancerka Oona Doherty, która była też współreżyserką wideo z Lucą Truffarellim. "Idontknow" pojawił się na klubowych parkietach jeszcze jesienią ubiegłego roku. Kompozycja stała się hitem i była chwalona przez Caribou czy Four Teta. Dopiero teraz Jamie xx przyznał się do autorstwa tanecznego kawałka. Ostania płyta The xx to "I See You" ukazała się w styczniu 2017 roku.
Yoann Lemoine, działający pod pseudonimem Woodkid, to człowiek wielu talentów, a jego twórczość obejmuje zarówno dziedziny muzyki, wideo, jak i sztuk graficznych. W 2011 roku ukazała się jego pierwsza EP-ka "Iron", a tytułowy utwór, który znalazł się również na jego debiutanckim albumie "The Golden Age" (2013), szybko stał się popkulturowym fenomenem. Kawałek wykorzystywano zarówno w grach komputerowych, jak i muzyce (numer samplował sam Kendrick Lamar w "The Spiteful Chant" na albumie "Section.80"). Podobnym sukcesem okazał się utwór "Run Boy Run", który do dziś jest najwyżej plasowanym singlem Woodkida. W 2016 roku ukazała się EP-ka "Ellis" nagrana wspólnie z Nilsem Frahmem. W tym samym roku Woodkid nagrał ścieżkę dźwiękową do filmu "Desierto" Jonása Cuaróna. Artysta zyskał również sławę jako reżyser klipów muzycznych i konceptów wizualnych. Oprócz własnych, fenomenalnych teledysków, stworzył także wideoklipy dla Taylor Swift, Lany Del Rey, Pharrella, Drake'a czy Harry'ego Stylesa. W 2020 roku ukaże się nowy album Woodkida. Wszystkie bilety zakupione na majową datę koncertu zachowują ważność.
Pierwotnie wydawnictwo ukazało się jako limitowany picture disc LP w ramach Record Store Day 2019. Płyta spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem fanów, dlatego teraz do sklepów trafia czarny winyl oraz wersja CD. Winyl to 180-gramowa płyta, do której dołączony jest kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji albumu. Peter Gabriel jako 17-latek zrezygnował z miejsca w szkole filmowej, by w pełni poświęcić się muzyce, jednak nie oznacza to, że zapomniał o swojej pasji do wielkiego ekranu. Po raz pierwszy mógł połączyć oba zainteresowania, gdy Alan Parker zaprosił artystę do stworzenia muzyki do filmu "Ptasiek". Kolejne ważne soundtracki w karierze Gabriela to m.in. "Ostatnie kuszenie Chrystusa" Martina Scorsese (album "Passion") czy "Polowanie na króliki" Philipa Noyce'a (album "Long Walk Home"). Poza skomponowanymi ścieżkami oryginalnymi, Peter Gabriel regularnie użyczał swoich utworów do wielu filmów. Selekcja tych najciekawszych trafiła na "Rated PG" – pełna tracklista poniżej. Dzięki tej kompilacji słuchacz ma szansę przekonać się, jak istotne miejsce w karierze Gabriela ma dziesiąta muza. Peter Gabriel – "Rated PG" – tracklista: LP - Side 1 1. "That'll Do" z filmu "Babe: Świnka w mieście" 2. "Down to Earth" z filmu "Wall-E" 3. "This Is Party Man" z filmu "Zabójcza perfekcja" 4. "The Book of Love" z filmu "Zatańcz ze mną" 5. "Taboo" z filmu "Urodzeni mordercy" ft. Nusrat Fateh Ali Khan LP - Side 2 6. "Everybird" z filmu "Ptaki takie jak my" 7. "Walk Through The Fire" z filmu "Bez szans" (znany również pod tytułem "Przeciw wszystkim") 8. "Speak (Bol)" z filmu "Uznany za fundamentalistę" 9. "Nocturnal" z filmu "Les Morsures de l'Aube" 10. "In Your Eyes" z filmu "Nic nie mów"
Tragiczna śmierć legendarnej aktorki Natalie Wood, która zginęła u wybrzeży wyspy Catalina w wieku zaledwie 43 lat, do dziś przyciąga większą uwagę opinii publicznej niż historia jej życia i kariery. O niezwykłym życiu, jakie prowadziła i bogatym dorobku pamięta jednak grono jej licznych przyjaciół oraz rodzina, włącznie z córką Natashą Gregson Wagner. "Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było" to intrygujący portret jednej z największych hollywoodzkich legend, a jednocześnie oddanej rodzinie kobiety, która dokonywała odważnych - i jak na owe czasy bardzo postępowych - wyborów. Córka aktorki, Natasha Gregoson Wagner analizuje w nim publiczne i prywatne życie swojej matki, zapraszając przed kamerę osoby z jej najbliższego otoczenia, w tym męża Roberta J. Wagnera, który po raz pierwszy odpowiada publicznie o śmierci Natalie. W dokumencie HBO zobaczymy wybrane fragmenty produkcji z bogatej filmografii aktorki oraz wiele materiałów archiwalnych, zdjęcia rodzinne, pamiętniki, nigdy wcześniej nie emitowane amatorskie filmy nakręcone w domu. Usłyszymy też zarejestrowane przez nią nagrania. Natalie Wood urodziła się w San Francisco w rodzinie rosyjskich imigrantów i zadebiutowała przed kamerą w wielu zaledwie 5 lat, występując w wielkiej produkcji filmowej pt. Na zawsze u boku Orsona Wellesa i Maureen O’Hary. Zanim skończyła 25 lat miała na swoim koncie nie tylko trzy nominacje do Nagrody Akademii Filmowej za role w filmach Buntownik bez powodu, Wiosenna bujność traw i Love with the Proper Stranger, ale dzięki roli Marii w filmowej adaptacji musicalu West Side Story stała się także ulubienicą publiczności. W dokumencie poświęconym aktorce opowiadają o niej przyjaciele, koledzy i członkowie rodziny, którzy znali ją najlepiej. Jej pierwsze małżeństwo z Wagnerem przetrwało zaledwie cztery lata. Po rozwodzie oboje poślubili innych partnerów i mieli z nimi dzieci, ale ponownie zeszli się kilka lat później. Stworzyli dużą, patchworkową rodzinę i, jak wspominają wszystkie ich dzieci, w drugim małżeństwie oboje odnaleźli szczęście. Robert Redford, którego kariera nabrała tempa po występie w filmie Inside Daisy Clover (1965) u boku Natalie Wood i aktor George Hamilton wspominają jej życzliwość i profesjonalizm. Mia Farrow podkreśla, że dla Wood najważniejsza zawsze była rodzina i dzieci. Pogodzenie pracy na planie filmowym i rodzinnych zobowiązań nie zawsze było dla niej łatwe, podobnie jak relacje z dominującą i ambitną matką czy rozwiązywanie innych rodzinnych konfliktów. W bardzo młodym wieku Natalie Wood zaczęła starannie dobierać swoje filmowe role. W 1955 roku wystąpiła w dramacie Buntownik bez powodu, gdzie zagrała zbuntowaną nastolatkę, szukającą bratniej duszy i bardzo utożsamiała się ze swoją bohaterką. Jej burzliwa relacja z matką wyjaśnia dlaczego fascynowały ją takie postacie, jak bohaterki, które zagrała w Wiosennej bujności traw (1961) czy Gypsy (1962). Bardzo interesowały ją także kwestie społeczne poruszane w filmie Bob and Carol and Ted and Alice (1969). Chociaż aktorka funkcjonowała w systemie stworzonym przez wielkie wytwórnie filmowe, nauczyła się mądrze wykorzystywać swoją pozycję podczas rozmów z Jackiem Warnerem, szefem Warner Bros., aby zdobyć większą kontrolę nad własną karierą. W biograficznym dokumencie HBO "Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było", poznajemy lepiej legendarną aktorkę nie tylko przez pryzmat zagranych przez nią ról, ale także dzięki bogatej kolekcji prywatnych zdjęć i nagrań, które jej córka odnalazła w domowym schowku. Wśród odkrytych niedawno materiałów znajdują się nigdy nie publikowane wcześniej nagrania filmowe z drugiego ślubu Wood z Wagnerem oraz bardzo wymowny, nigdy nie opublikowany artykuł napisany przez Wood w 1966 roku dla magazynu Ladies Home Journal, w którym aktorka dzieli się z czytelniczkami swoimi przemyśleniami na temat kariery, spraw sercowych i rodzinnych. Archiwalne wywiady z Natalie Wood przeprowadzane na różnych etapach jej kariery tworzą natomiast portret inteligentnej, dojrzewającej kobiety, która znajduje spełnienie w macierzyństwie i cieszy się rozwijającą się karierą aktorską. W filmie dokumentalnym twórcy odnoszą się także do sensacyjnych nagłówków gazet, które w dalszym ciągu przyćmiewają wszystkie wzmianki o Natalie Wood i starają się ustalić, co naprawdę wydarzyło się w noc jej śmierci. Mąż Wood, Robert J. Wagner rozmawia szczerze z jej córką, Natashą Gregson Wagner o tragicznym wypadku Natalie i żałobie, jaką wspólnie przeżywali. "Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było" to skłaniające do refleksji studium wielkiej kariery, życia na świeczniku i tragicznej śmierci, która nadal skupia znacznie więcej uwagi niż dorobek zdolnej i odważnej kobiety. Film miał swoją światową prapremierę na tegorocznym Festiwalu Filmowym Sundance. Biograficzny dokument "Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było" wyprodukowany został przez HBO Documentary Films oraz Amblin Television. Reżyserem obrazu jest ceniony filmowiec Laurent Bouzereau. Obowiązki producentów pełnili: Laurent Bouzereau, Natasha Gregson Wagner i Manoah Bowman. Producentami wykonawczymi ze strony Amblin Television byli Darryl Frank i Justin Falvey, natomiast z ramienia HBO - Nancy Abraham i Lisa Heller. Film dokumentalny HBO "Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było" ("Natalie Wood: What Remains Behind") dostępny jest już w HBO GO.
Produkcja śledzi losy Atticusa Freemana (Jonathan Majors), który dołącza do swojej przyjaciółki Letitii (Jurnee Smollett-Bell) oraz wuja George'a (Courtney B. Vance) i razem z nimi wyrusza w podróż przez Amerykę lat 50., aby odnaleźć zaginionego ojca (Michael Kenneth Williams). Tak zaczyna się walka o przetrwanie i przezwyciężenie rasistowskiego terroru białej Ameryki oraz przerażających potworów rodem z powieści Lovecrafta. W serialu występują: Jonathan Mayors, Jurnee Smollett-Bell, Courtney B. Vance oraz Michael Kenneth Williams. Serial "Kraina Lovecrafta" został oparty na powieści Matta Ruffa o tym samym tytule. Showrunnerką i producentką jest Misha Green, a producentami są m.in. J.J. Abrams oraz Jordan Peele. Premiera "Krainy Lovecrafta" w HBO i HBO GO zaplanowana została sierpień.
O kontynuacji mówiło się od razu po premierze "Bright" w grudniu 2017 roku. David Ayer i Evan Spiliotopoulos przygotowali scenariusz, a ten pierwszy miał powrócić za kamerę. Teraz jednak twórca zrezygnował z projektu, a na jego miejsce zatrudniono Louisa Leterriera. Scenariusz dodatkowo poprawił T.S. Nowlin. Zdjęcia powinny zacząć się, gdy skończą się ograniczenia związane z pandemią koronawirusa. Do głównych ról powrócą Will Smith i Joel Edgerton. Louis Leterrier ma na koncie filmy "Grimsby", "IIluzja" czy "Starcie tytanów".
W serialu, który ma mieć formę czarnej komedii zostanie opowiedziana historia kariery Roba Forda, radnego i burmistrz Toronto, który podczas kampanii re-elekcyjnej w 2014 roku został przyłapany na paleniu kraku. Scenariusz napisał Jesse McKeown. Jim Gaffigan zagrał ostatnio w filmie "Imprezowi rodzice".
Data nie jest przypadkowa, ponieważ dziś przypada dzień urodzin Zbigniewa Wodeckiego – 6 maja. Jest to swoisty hołd Matta dla jednego z najwybitniejszych muzyków wszechczasów. - Zbigniewa poznałem po raz pierwszy na gali magazynu "Pani" w 2016 roku, a potem na koncercie z Rafałem Brzozowskim w 2017 roku - mówi Matt Dusk. - Zbiginew był niesamowitym muzykiem, grał na dwóch najtrudniejszych instrumentach, trąbce i skrzypcach, i miał bardzo dojrzały, mocny głos. Pamiętam, że bardzo mnie wtedy urzekł. W 2019 roku zostałem zaproszony na festiwal Wodecki Twist z wieloma innymi artystami, którzy występowali w duecie. Najważniejszym wydarzeniem festiwalu było zaśpiewanie razem z nim "My Way/Szczęście jest we mnie". To był dla mnie bardzo wzruszający moment, ponieważ jest to piękna piosenka i żałuję, że nie miałem okazji nagrać jej razem z nim, gdy żył. Wszędzie szukałem, tego nagrania online, ale jedyne co znalazłem to nagranie live na YouTube. Miks i produkcja zajęły ponad miesiąc. To chyba najwięcej, ile kiedykolwiek spędziłęm nad jedną piosenką, ponieważ chciałem, aby była to najlepsza wersja, którą mogłem stworzyć jako hołd dla Zbigniewa Wodeckiego. Jego muzyka i głos będą żyły wiecznie. Już niebawem Matt Dusk zabierze nas w podróż do czasów, w których u szczytu popularności był jego idol Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60., gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy – "Come Fly With Me", "I’ve Got You Under My Skin" czy "Fly Me To The Moon". Matt Dusk to dobrze znany w Polsce kanadyjski wokalista, który od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych (Good News, JetSetJazz) i platynowych albumów (Just The Two of Us, My Funny Valentine, Old School Yule). Laureat wielu nagród w tym Diamentu Trójki i Róż Gali 2016 w kategorii muzyka. Doświadczony wokalista, fantastyczny showman ze świetnym poczuciem humoru. Podczas wspólnego wieczoru wprowadza doskonałą atmosferę, dostarcza dużą dawkę dobrej muzyki i przy okazji rozbawia gości do łez. Sympatyczny, przystojny i czarujący, w idealnie skrojonym garniturze, z łatwością wzbudza sympatię publiczności i mediów. W Polsce Matt Dusk ma na koncie współpracę z wieloma wybitnymi artystami między innymi z Margarett (wspólny album "Two Of Us"), Sanah, Rafałem Brzozowskim, Aga Zayran, Edyta Górniak
Obaro Ejimiwe, lepiej znany jako Ghostpoet, jest brytyjskim piosenkarzem i kompozytorem. W styczniu 2011 roku wypuścił debiutancki singel "Cash and Carry Me Home", a zaraz po tym swój pierwszy album zatytułowany "Peanut Butter Blues & Melancholy Jam". Artysta był dwukrotnie nominowany do nagrody Mercury Prize - w 2011 roku za swój debiutancki album oraz w 2015 za płytę "Shedding Skin". Ghostpoet piąty album "I Grow Tired But Dare Not Fall Asleep" wydał w Play It Again Sam (PIAS) 1 maja. 24 października 2020 roku usłyszymy nowy album na żywo w warszawskim klubie Niebo.
Bilety będą ważne na nową datę. Sun Kil Moon będzie promować najnowszy album "I Also Want To Die In New Orleans". Projekt Sun Kil Moon narodził się w 2002 roku jako kontynuacja indie rockowego zespołu Red House Painters, w którym karierę rozpoczynał Mark Kozelek. Muzyk i autor tekstów z Ohio na swoim koncie ma przeszło 40 albumów, których większość wydał w swoim labelu Caldo Verde. Muzyka Sun Kil Moon łączy w sobie długie i powalająco szczere formy poetyckie z oszczędnymi aranżacjami, które z albumu na album zachwycają swym kunsztem. Kariera Marka Kozelka nabrała ponownego rozpędu wraz z wydaniem płyty "Benji" w 2014 roku. "Benji" został okrzyknięty najlepszym albumem roku przez "Fact Magazine", a "The Independent" opisał album jako "jeden z najbardziej prawdziwych, najmądrzejszych albumów jakich przyjdzie ci słuchać".
Shabaka & the Ancestors zagrają we wrocławskim Starym Klasztorze 16 stycznia i w warszawskim klubie Niebo 17 stycznia 2021 roku. Dzięki swojej niestrudzonej kreatywności i otwartemu umysłowi, Shabaka Hutchings urósł w ostatnich latach do rangi centralnej postaci brytyjskiej sceny jazzowej. Artysta dał się poznać jako fenomenalny muzyk w kilku niezwykle ciekawych formacjach - między innymi Sons of Kemet, The Comet is Coming oraz właśnie Shabaka & the Ancestors. Projekt, który zrodził się podczas wspólnych sesji Hutchingsa z uwielbianymi przez niego muzykami z Afryki Południowej, zadebiutował w 2016 roku albumem "Wisdom of Elders". Chociaż w ich twórczości słychać echa legendarnych afrykańskich artystów, jak Zim Ngquwana czy Bheki Mseleku, kompozycje Hutchingsa tworzą nową jakość. W marcu formacja zaprezentowała drugie wydawnictwo - "We Are Sent Here By History".
Vitalic to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego fanom tanecznej elektroniki nie trzeba szczególnie przedstawiać. Od 20 lat nieprzerwanie tworzy i występuje, ciągle zaskakując i dostarczając publiczności wielu niezapomnianych wrażeń. Tym razem powróci do Polski, aby swoim live actem i parkietowymi hitami wypełnić mury poznańskiej Tama. Impreza potrwa całą noc, a obok francuskiej legendy wystąpi skład polskich artystów, którzy zadbają o klimatyczną rozgrzewkę i mocny closing. Supports: TBA Data: 18.12.2020 Start: 21:00 End: 5:00 Miejsce: Tama, Poznań Bilety dostępne na www.followthestep.com, w Going., EventimPolska, oraz w salonach Empik i Media Markt.
Film był oficjalnym kandydatem Argentyny do Oscara, zdobył nagrodę Goya dla najlepszego filmu iberoamerykańskiego i zasłużenie ma 100 procent pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes. W rolach głównych Ricardo i Chino Darín – po raz pierwszy na ekranie w aktorskim duecie ojca z synem. Twórcy "Dzikich historii" wracają z szaloną sensacyjną komedią o wiejskich Robin Hoodach. Fermín, emerytowany gwiazdor piłki nożnej (Ricardo Darín), prowadzi stację paliw w sennym prowincjonalnym miasteczku. Chcąc wyciągnąć rodzinę i przyjaciół z biedy wpada na pomysł reaktywacji miejscowej spółdzielni rolniczej. Wraz z żoną Lidią i kumplem Antonio przekonuje nawet tych najbardziej opornych do zainwestowania życiowych oszczędności w nowy biznes. Niestety, biednemu zawsze wiatr w oczy i dzień po ulokowaniu pieniędzy w banku poczciwi inwestorzy, przez krach finansowy, tracą wszystko. Wkrótce dowiadują się, że stali się nie tylko ofiarami kryzysu w kraju, ale również zostali oszukani przez pozbawionego skrupułów kierownika banku. Nerwy im puszczają. Pod wodzą Fermina zrobią wszystko by odzyskać to, co im się słusznie należy. Okradziony musi obrabować złodzieja. Wystarczy jedynie odrobina szczęścia, sprytu i kilka lasek dynamitu. Nieprzewidywalna komedia kryminalna o skoku, który nie miał prawa się udać. Film na legalnych platformach streamingowych od 14 maja.
Gościnnie na albumie pojawia się się Jhene Aiko, Masego, Lucky Daye, Tory Lanez oraz w utworze "Grieving" James Blake. Ta właśnie piosenka jest faworytką Kehlani. Album "It Was Good Until It Wasn't" ukaże się 8 maja. Kehlani ostatnio zaprezentowała singel "F&MU". Oto tracklista "It Was Good Until It Wasn't": 1. Toxic 2. Can I ft. Tory Lanez 3. Bad News 4. Real Hot Girl Skit 5. Water 6. Change Your Life ft. Jhene Aiko 7. Belong To The Streets Skit 8. Everybody Business 9. Hate The Club ft. Masego 10. Serial Lover 11. F&MU 12. Can You Blame Me ft. Lucky Daye 13. Grieving ft. James Blake 14. Open’ (Passionate) 15. Lexii's Outro Kehlani na koncie ma mikstejpy "Cloud 19" (2014) i "You Should Be Here" (2015). Artystka współpracowała z artystami takimi jak Chance The Rapper, G-Eazy, Zayn Malik, Lil Wayne czy Wiz Khalifa. Nagrała też utwory "Gangsta" i "Sucker For Pain" na soundtrack do filmu "Legion samobójców". W styczniu 2017 wydała debiutancką płytę "SweetSexySavage". Wyświetl ten post na Instagramie. It Was Good Until It Wasn’t. 4 days. pre order link in bio. Post udostępniony przez Kehlani (@kehlani) Maj 4, 2020 o 2:52 PDT telling y’all now...my favorite song on my album is Grieving ft James Blake.— It Was Good Until It Wasnt 5/8 (@Kehlani) May 5, 2020
Akcja gry toczy się na jałowej planecie Pandora. Bohater, który na nią przybywa w poszukiwaniu Skarbca skrywającego tajemniczy artefakt obcych zwanych Eridianami, trafia w sam środek chaosu. Po drodze rozwiązuje problemy lokalnej społeczności i walczy z coraz to potężniejszymi przywódcami Bandytów, którzy narodzili się po opuszczeniu planety przez korporacje. Gracz może wcielać się w Żołnierza (Roland), Łowcę (Mordecai), Berserkera (Brick) i Syrenę (Lilith). Scenariusz napisał Craig Mazin, który ma na koncie serial "Czarnobyl". Reżyseruje Eli Roth. Film powstaje dla Lionsgate. Cate Blanchett spotkał się już z Eli Rothem na planie filmu "Zegar czarnoksiężnika".
Amerykańska wokalistka i aktorka zaśpiewała piosenkę "You'll Never Walk Alone" blisko 20 lat zaraz po zamachach 11 września. Teraz artystka do piosenki dodała zdjęcia lekarzy i pielęgniarek pracujących podczas pandemii koronawirusa. Barbra Streisand namawia przy okazji do wspomagania organizacji DirectRelief. Kibice piłki nożnej znają kompozycje "You'll Never Walk Alone" jako hymn Liverpoolu. Piosenką powstała w 1945 roku na potrzeby musicalu "Carousel". Autorami są Richard Rodgers i Hammerstein II. W kwietniu swoją wersję zaprezentował 99-letni kapitan Tom Moore. Piosenka trafiła na pierwszą pozycję brytyjskiej listy przebojów, a zyski zasiliły pracowników służby zdrowia. Wyświetl ten post na Instagramie. Visit @directrelief to donate. Post udostępniony przez Barbra Streisand (@barbrastreisand) Maj 5, 2020 o 5:04 PDT
"Think Like A Dog" to komedia o chłopcu i jego psie oraz projekcie naukowym, który na zawsze zmieni ich życie. 12-letni Oliver konstruuje urządzenie pozwalająca na porozumiewanie się z jego futrzanym przyjacielem Henrym. Ta więź zbliża Olivera i Henry'ego, którzy łączą siły, aby pokonać kłopoty w szkole i pomóc rodzicom Olivera pokochać się na nowo. W filmie grają Gabriel Bateman, Josh Duhamel, Megan Fox, Janet Montgomery, Julia Jones i Kunal Nayyar. Za reżyserię odpowiada Gil Junger.
Brytyjska piosenkarka i autorka tekstów wyda trzeci album, "Lianne La Havas", 17 lipca w wytwórni Nonesuch. Wcześniej wokalistka zaprezentowała numery "Bittersweet", a także cover "Weird Fishes" Radiohead z ich albumu "In Rainbows" z 2007 roku. - Wykorzystałam moje najlepsze i najgorsze cechy - napisała Lianne La Havas w komunikacie prasowym. - Chociaż nie spodziewałam się tego nowego kierunku, tak brzmi obecnie moja rzeczywistość napędzana emocjami. Oto tracklista "Lianne La Havas": 1. Bittersweet 2. Read My Mind 3. Green Papaya 4. Can’t Fight 5. Paper Thin 6. Out of Your Mind (Interlude) 7. Weird Fishes 8. Please Don’t Make Me Cry 9. Seven Times 10. Courage 11. Sour Flower Poprzednia płyta Lianne La Havas to "Blood" z 2015 roku.
<<<   -   266  267  268  269  270  271  272  273  274   -   >>>
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES