KupBilecik

Wiadomości ze świata muzyki i filmu

Za reżyserię kolorowego klipu odpowiadają will.i.am, Pasha Shapiro oraz Ernst Weber. Ostatnia płyta Black Eyed Peas, nagrana już bez Fergie, to "Masters of the Sun Vol. 1". Czwarta płyta Brazylijki "Kisses" ukazała się w tym roku.
Gra "Death Stranding" trafi do fanów w przyszłym miesiącu. Na ścieżce dźwiękowej znalazły się m.in. numery Major Lazer, Khalida, The Neighbourhood czy Bring Me the Horizon. Album ukaże się 7 listopada dzięki RCA/Sony Interactive Entertainment. "Death Stranding" to gra akcji wyprodukowana przez studio Kojima Productions. Za reżyserię odpowiada Hideo Kojima, twórca serii "Metal Gear Solid". Akcja "Death Stranding" rozgrywa się w przyszłości. Po apokaliptycznej eksplozji cywilizacja upada, a niedobitki ludzi tworzą zamknięte getta. Bohaterem gry jest Sam Porter Bridges (portretuje go Norman Reedus) kurier, którego zadanie polega na tym, by zbudować mosty między ostatnimi bastionami ludzkości. W grze udzielają się także Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Lindsay Wagner, Nicholas Winding Refn, Guillermo del Toro oraz Tommie Earl Jenkins. Oto tracklista "Death Stranding": 1. Major Lazer and Khalid - Trigger 2. Au/Ra and Alan Walker - Ghost 3. Chvrches - Death Stranding 4. The Neighbourhood - Yellow Box 5. The S.L.P. - Meanwhile...In Genova 6. Bring Me the Horizon - Ludens 7. Flora Cash - Born in the Slumber 8. MISSIO - Sing to Me Chvrches to grupa z Glasgow, która zadebiutowała w 2013 roku dziełem "The Bones of What You Believe", z którego pochodziły single "Recover" i "Gun". Druga płyta formacji to "Every Open Eye". Longplay miał premierę 25 września 2015 roku. Ostatni album "Love Is Dead" ukazał się 25 maja 2018 roku.
Nowa produkcja jest jednej strony początkiem nowej trylogii o Terminatorze, a z drugiej będzie sequelem obrazu Jamesa Camerona "Terminator 2: Dzień sądu". Gabriel Luna gra nowy model Terminatora, Natalia Reyes występuje w roli Dani, kobiety wmieszanej w walkę między ludźmi a maszynami, Diego Boneta gra jej brata. Mackenzie Davis występuje jako Grace, żołnierz z przyszłości. Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger powracają do swoich ról odpowiednio Sary Connor i Terminatora. Edward Furlong powróci jako John Connor. Tim Miller odpowiada za scenariusz i reżyserię, a twórca oryginału, James Cameron, czuwał na produkcją. Premierę wyznaczono na 22 listopada 2019 roku. Seria zaczęła się od produkcji "Terminator" z 1984 roku. Za kamerą stanął James Cameron, a w roli głównej wystąpił Arnold Schwarzenegger. Największym sukcesem okazał się "Terminator 2: Dzień sądu" z 1991 roku. Obraz pochłonął 102 miliony dolarów (po uwzględnieniu inflacji to około 180 milionów dolarów). W tych czasach był to wręcz kosmiczny budżet, ale produkcja zaoferowała widzom wiele efektów specjalnych, które później były masowo wykorzystywane przez inne dzieła. W kinach film zarobił 580 milionów dolarów. W obsadzie - poza Arnoldem Schwarzeneggerem w roli T-800 - znaleźli się Edward Furlong (jako młody John Conor), Linda Hamilton (Sarah Connor) i Robert Patrick (terminator T-1000). Po nim nakręcono - w 2003 roku - obraz "Terminator 3: Bunt maszyn", a 6 lat później "Terminator: Ocalenie". Najnowszy film to "Terminator: Genisys" z 2015 roku. Żaden nie powtórzył sukcesu obrazu "Terminator 2: Dzień sądu".
Film "12 Mighty Orphans" powstaje na podstawie książki Jima Denta, który opisał historie drużyny futbolowej z Fort Worth w Teksasie złożonej z sierot. Trenerem młodzieńców, na których nikt nie stawiał był Rusty Russell. Akcja filmu rozgrywa się w czasach Wielkiej Depresji. W roli trenera pojawi się Luke Wilson. Alice Eve sportretuje jego żonę, Juanitę Russell, która podobnie jak jej mąż walczyła w dobie kryzysu o to by najmniej uprzywilejowani mieli równe prawa i dostęp do nauki. Ty Roberts reżyseruje na podstawie scenariusza, który napisał z Lane'em Garrisonem.
Akcja "Bastionu" rozgrywa się w świecie po apokalipsie. Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę. Bez wybuchów, bez terrorystycznych ataków, bez zapowiedzi - ludzkość umiera. Zaczyna się niewinnie, od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia stała się masowym grobem. Nieliczni, którzy przetrwali, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru, a kiedy to nastąpi, podążyć obraną ścieżką. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość. James Marsden zagra Stu Redmana, Teksańczyka, który jest pierwszym człowiekiem odpornym na śmiercionośny wirus Kapitan Trips. Stu zostanie liderem Wolnej Strefy w Kolorado. Głównym wrogiem mieszkańców Wolnej Strefy jest Randall Flagg i to właśnie jego sportretuje Alexander Skarsgård. Amber Heard zagra Nadine Cross, nauczycielkę i dziewicę, która wierzy, że musi stanąć po stronie Flagga. Whoopi Goldberg zagra Matkę Abagail. Greg Kinnear zagra Glena Batemana, profesora który pomoż Stu odnaleźć Markę Abagail. Odessa Young zagra Frannie Goldsmith, ciężarną kobietę, która zakocha się w Stu. Henry Zaga zagra głuchoniemego Nicka Androsa. Brad William Henke zagra Toma Cullena. Nat Wolff zagra Lloyda Henreida, przestępcę, który staje się niezwykle lojalny wobec Randalla Flagga. Cykl ma składać się z 10 odcinków. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Josh Boone. Na podstawie książki został w 1994 roku nakręcony czteroczęściowy miniserial z Garym Sinisem w roli głównej, a jedną z mniejszych zagrał Stephen King. Nat Wolff znany jest z filmów "W niepewnym boju" czy "Papierowe miasta".
Obraz "JoJo Rabbit" przedstawi historię młodego niemieckiego chłopaka (Roman Griffin Davis), który dowiaduje się, że jego matka ukrywa żydowską dziewczynkę. Taika Waititi ("Thor: Ragnarok") napisał scenariusz i stanął za kamerą dzieła. Zagrał też wyimaginowanego przyjaciela chłopaka - Adolfa Hitlera, którego 10-latek wymyślił pod wpływem nazistowskiej propagandy i z tęsknoty za ojcem. Hitler w wydaniu Waititiego jest raczej czarujący. Rebel Wilson występuje jako Fraulein Rahm, instruktorka na obozie Hitlerjugend. Scarlett Johansson, wcieli się w matkę młodego Niemca. Sam Rockwell zagra niemieckiego kapitana, który prowadzi obozy Hitlerjugend. Thomasin McKenzie, Alfie Allen i Stephen Merchant uzupełniają obsadę. Premiera w kinach w USA 18 października.
Margot Robbie gra w filmie Harley Quinn, czyli bohaterkę którą poznaliśmy w "Legionie samobójców". Produkcja jest poświęcona kobiecym bohaterkom pojawiającym się na kartach zeszytów DC Comics. Jurnee Smolett-Bell portretuje Black Canary (Czarnego Kanarka). Mary Elizabeth Winstead wciela się w Huntress (Łowczyni). Rosie Perez gra Renee Montoyę a Ella Jay Basco gra Cassandrę Cain doskonałą zabójczynię, która pomaga Batmanowi. Ewan McGregor gra Czarną Maskę, gangstera z Gotham, który szefuje organizacji False Face Society. Czarna Maska ma m.in na koncie zamordowanie rodziców, których firmę chciał przejąć. Przejęcie o tyle nie miało sensu, że złoczyńca szybko doprowadził kompanię kosmetyczną do upadku. Chris Messina wcieli się w Victora Zsasza, seryjnego mordercę, który każdą ofiarę odnotowuje znakiem na swoim ciele. Ali Wong pojawi się jako pomocnica Renee Montoi. Cathy Yan jest pierwszą kobietą z Azji, która wyreżyserowała komiksowy film. Twórczyni zrobiła wrażenie na szefach Warner Bros. swoją wizją filmu. Artystka ma na koncie znakomicie przyjęty na festiwalu Sundance film "Dead Pigs". Premiera została zapowiedziana na 7 lutego 2020 roku.
Na pierwszym zdjęciu para się całuje a na drugim robi głupie miny. Justin Bieber wziął ślub z Hailey Baldwin w ubiegłym roku na Manhattanie. W ten weekend w Karolinie Południowej odbyło się bardziej tradycyjne wesele z rodziną i przyjaciółmi. Na ślubie pojawiło się 154 gości, wśród których byli m.in. menadżer Scooter Braun, Kendall Jenner, Camila Morrone czy Joan Smalls. Hailey Baldwin jest córką aktora Stephena Baldwina i bratanicą Aleca Baldwina. Niedawno pojawiła się w filmie "Ocean's 8". Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku "Forbes" umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album "Purpose" miał premierę 13 listopada 2015 roku. Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii "Killing Hasselhoff". Wyświetl ten post na Instagramie. My bride is Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber) Paź 1, 2019 o 2:11 PDT
"Śmierć na Nilu" to powieść z 1937 roku, którego bohaterem jest belgijski detektyw Hercules Poirot. Gdy podczas luksusowego rejsu po Nilu dochodzi do morderstwa, tylko Hercules Poirot będzie w stanie wskazać mordercę. Gal Gadot wcieli się w młodą milionerkę Linnet Ridgeway-Doyle. Kenneth Branagh zagra ponownie Herculesa Poirot. Toma Batemana zobaczymy jako pana Bouca, belgijskiego przyjaciela detektywa. Armie Hammer sportretuje Simona Doyle'a. Letitia Wright wcieli się w Rosalie Otterbourne, a Annette Bening zagra Euphemię. Poza tym w filmie zagrają także Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders, Russell Brand, Ali Fazal oraz Dawn French. Za kamerą staje Kenneth Branagh. Scenariusz pisze Michael Green. Premiera przewidziana jest na 20 grudnia 2019 roku.
W filmie grają Ryan Reynolds, Dave Franco, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Corey Hawkins, Ben Hardy, Lior Raz, Mélanie Laurent oraz Payman Maadi. Poza tym, że film pełen jest akcji niewiele wiadomo więcej. Scenariusz napisali Rhett Reese i Paul Wernick. Za reżyserię odpowiada Michael Bay. Netflix planuje premierę 13 grudnia.
Anti-Flag to jeden z najdłużej działających punkowych zespołów na świecie. Blisko 3 dekady ich twórczości przyniosły 11 albumów studyjnych i uczyniły z nich ikonę w swojej kategorii muzycznej. Od 20 lat skład formacji niezmiennie zasilają Justin Sane, Chris Head, Chris No. 2 oraz Pat Thetic. Jednak formacja słynie nie tylko ze świetnych gitarowych riffów i punkowej energii. Działalność Anti-Flag od zawsze łączyła się również z mocnymi tekstami i politycznym przesłaniem, a także wsparciem ruchów społecznych i ekologicznych. Swoje poglądy manifestują od lat. "Anti-Flag oznacza sprzeciw wobec wojny. Anti-Flag oznacza, że zwykli ludzie świata radzą sobie lepiej w pokoju. Oznacza też zjednoczenie przeciw korporacyjnej chciwości, która krzywdzi miliony ludzi na świecie dla zysku garstki najbogatszych. Anti-Flag oznacza walkę z bezmyślnym nacjonalizmem. Anti-Flag oznacza jedność", tłumaczyli podczas promocji albumu "A New Kind of Army". Koncerty na nadchodzącej trasie będą również okazją do zagrania świeżego materiału. "Nie możemy się doczekać, żeby zaprezentować Wam nasz nowy album", mówią członkowie grupy. Jednocześnie podkreślają, że nadchodzące wydawnictwo będzie również naładowane treściami politycznymi. "Żyjemy w czasach, kiedy mniejszości są jeszcze bardziej spychane na margines i wyrzucane ze społeczeństwa, a samo ich istnienie staje się prawie nielegalne. (...) Teraz jest czas, kiedy powinniśmy się zjednoczyć i walczyć z niesprawiedliwością".
YBN Cordae, a tak naprawdę Cordae Amari Dunston, to amerykański raper i członek kolektywu YBN. Na swoim koncie ma kilka mixtape'ów - "Anxiety", "I'm So Anxious" czy "I'm So Anonymous". Popularność zdobył jednak dzięki wydaniu remiksów popularnych kawałków, takich jak "My Name Is" Eminema oraz "Old N*ggas", będący odpowiedzią na utwór "1985" J.Cole'a. Swój debiutancki, studyjny album "The Lost Boy" artysta wydał w lipcu 2019 roku. Na krążku pojawiło się wielu znanych gości, m.in. Chance The Rapper, Anderson .Paak czy Ty Dolla $ign.
18 października ukaże się nowy album Foals "Everything Not Saved Will Be Lost - Part 2". Do tej pory grupa opublikowała single "The Runner" i "Black Bull". Teraz zespół prezentuje teledysk do utworu "The Runner"! Klip koncentruje się na frontmanie Yannisie Philippakisie, uciekającym przed swoim sobowtórem. Próba ucieczki prowadzi bohatera do rozmaitych miejsc - niektórych rzeczywistych, innych fantastycznych. Podróż obejmuje też surrealistyczne zwroty akcji. W finale muzyk stoi sam na zgliszczach, patrząc na płonący świat. Wideo dopełniają wizualizacje, nawiązujące do tematów męskości, tożsamości i zagłady środowiska. Teledysk wyreżyserował Quentin Deronzier - francuski twórca sztuk wizualnych oraz współzałożyciel Wove. Artysta pracował wcześniej z takimi wykonawcami jak Skrillex, Orelsan czy Petit Biscuit. Płyta "Everything Not Saved Will Be Lost - Part 2" to następca pierwszej części, która zadebiutowała na 2. miejscu brytyjskiej listy sprzedaży i zdobyła nominację do Mercury Prize.
Bohaterem "Bliźniaka" jest funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (w tej roli Will Smith), który planuje odejść na emeryturę. Wkrótce jednak dowiaduje się, że wydano na niego wyrok śmierci, a jego zabójcą ma być sklonowana wersja jego samego. W filmie grają także Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen oraz Benedict Wong. Za reżyserię odpowiada Ang Lee, a produkcją zajęli się Jerry Bruckheimer i David Ellison. O produkcji "Gemini Man" mówiło się w Hollywood już od dwudziestu lat. Swego czasu reżyserią byli zainteresowani Tony Scott ("Top Gun") oraz Curtis Hanson ("Tajemnice Los Angeles", "8. Mila"). Premiera "Bliźniaka" w Polsce wyznaczona została na 25 października 2019 roku.
Nadchodząca trasa "Leśna muzyka" będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Jak wspomniał w trakcie koncertu, ekologia jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej. "Leśną muzykę", która startuje w styczniu 2020 roku, promuje mini dokument powstały przy współpracy z marką Red Bull. Przedstawia kulisy sesji akustycznej nagrywanej na Słowacji podczas, której Dawid z zespołem zarejestrował w plenerze 4 utwory. Pierwszy z nich - "Matylda" - właśnie w kameralnej, akustycznej aranżacji fani znają już z wykonania na PGE Narodowym. Krótkie wideo i utwór można zobaczyć na stronie: redbull.pl/matylda. Daty koncertów: 28.01 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca 05.02 Lublin, Centrum Spotkania Kultur 19.02 Gdynia, Gdynia Arena 23.02 Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza 18.03 Łódź, Klub Wytwórnia 20.03 Kraków, Centrum Kongresowe ICE 28.03 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska 30.03 Toruń, CKK Jordanki 06.04 Poznań, Sala Ziemi MTP 15.04 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej 17.04 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia 21.04 Białystok, Filharmonia Podlaska 23.04 Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury 28.04 Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
Pochodząca z półwyspu Mornington w Australii, Tones And I rozpoczęła muzyczną przygodę grając na ulicach Byron Bay na początku 2018 roku. Jej występy od początku przyciągały tłumy. Już po krótkim czasie pierwszy singiel Tones And I - "Johnny Run Away" - znalazł się na antenach stacji radiowych w całym kraju i osiągnął status złotej płyty. Drugi singiel Tones And I “Dance Monkey" osiągnął pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie. Tones And I o utworze: "Dance Monkey opowiada o tym, jak zmniejszyło się nasze uznanie dla występów na żywo, ze względu na dostęp do rozrywki w każdej chwili i w każdym miejscu za pomocą kliknięcia przycisku w mediach społecznościowych". Na koncercie w klubie Studio Tones And I zaprezentuje również utwory z debiutanckiej epki "The Kids Are Coming", która ukazała się 30 sierpnia tego roku.
Legenda Mietka Kosza", trzeci film Macieja Pieprzycy uhonorowany Srebrnymi Lwami, podbił serca widzów i krytyków na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zdobył najwięcej, bo aż sześć nagród w konkursie głównym i Złotego Klakiera za najdłużej oklaskiwany film. Nagrodę otrzymał odtwórca głównej roli, Dawid Ogrodnik. Film pojawi się w kinach 18 października. "Ikar. Legenda Mietka Kosza" to filmowa biografia Mieczysława Kosza, genialnego muzyka, w którego wcielił się jeden z najbardziej utytułowanych aktorów polskich – Dawid Ogrodnik. Nowym filmem Maciej Pieprzyca chce przywrócić zbiorowej wyobraźni tę nietuzinkową postać. To film o narodzinach wielkiego talentu, niespodziewanych zbiegach okoliczności, poszukiwaniu szczęścia i miłości. Obok Dawida Ogrodnika w filmie zobaczymy Justynę Wasilewską, Piotra Adamczyka, Jacka Komana, Jowitę Budnik i dawno niewidzianą na dużym ekranie Maję Komorowską. – W jednym z wywiadów Mietek Kosz powiedział: "Ja naprawdę lubię muzykę, ale najbardziej cenię taką, która przygnębia, wpycha mnie w siebie, sprawia, że czuję, że życie jest dramatyczną przygodą do samego końca". Życie Mietka Kosza było dramatyczną przygodą pełną chwil wzruszających, śmiesznych i tragicznych. Było jak jego gra – wielką improwizacją, mieszanką goryczy i smutku, radości i humoru, miłości i pasji. Taki też jest film o nim – momentami drastyczny i gorzki, kiedy indziej lekki i zabawny, pełen wspaniałej muzyki. – mówi o swoim filmie reżyser, Maciej Pieprzyca. Mieczysław Kosz był mistrzem jazzowych improwizacji. Choć pozostawił po sobie zaledwie jeden album, dla fanów jazzu stał się legendą. Wystąpił na uznawanym za najbardziej prestiżowy festiwalu jazzowym w Montreux, grał w paryskich klubach jazzowych i najlepszych salach koncertowych. Był podziwiany przez największych muzyków i publiczność. Osiągnął to wszystko, choć był niewidomy. Jednak film Macieja Pieprzycy to nie tylko historia o muzycznym geniuszu. To niesamowita historia wielkiego sukcesu, niepozbawiona życiowego tragizmu. Opowieść o poszukiwaniu akceptacji i miłości. – W historii Mietka Kosza najbardziej poruszyły mnie jego dzieciństwo, trudne warunki, które panowały na wsi, gdzie dorastał, i okoliczności, w jakich znalazł się w ośrodku dla niewidomych w Laskach. Jest mi to bliskie, ponieważ sam urodziłem się na wsi i wiem, jak trudno jest się stamtąd wyrwać i osiągnąć sukces jako artysta. Jako aktor staram się wykorzystywać wspólne wątki w biografii i się nimi inspirować, ale nie utożsamiam się z nimi i nie traktuję tego emocjonalnie. Zaufałem też na tyle reżyserowi, że jedna ze scen została zaczerpnięta z mojego życia i stała się w filmie historią Mieczysława Kosza – tak bliskie wydawały mi się nasze niektóre doświadczenia. – mówi odtwórca głównej roli, Dawid Ogrodnik. Nad stroną muzyczną filmu czuwał Leszek Możdżer, który odpowiada za stworzenie i przygotowanie warstwy muzycznej filmu, na którą składają się m.in. muzyka ilustracyjna oraz aranżacje znanych i popularnych utworów ("Take the A Train", "San Francisco", "Kasztany", "Cała jesteś w skowronkach"). – Gdy zaczynałem swoją przygodę z jazzem, ludzie będący w temacie zwracali mi uwagę na Kosza. Dosyć szybko usłyszałem to nazwisko. Kiedyś wreszcie udało mi się upolować jego płytę w jakimś antykwariacie. Wokół Kosza panowała atmosfera wtajemniczenia. Z tego, co zdążyłem się zorientować, była to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto zabierał się do grania jazzu solo na fortepianie. Spędziłem wiele godzin na słuchaniu jego muzyki i dziwiłem się, że jest jej tak niewiele. Dopiero podczas przygotowań do filmu "Ikar..." zrozumiałem, że Kosz był swoistą kometą, która rozbłysnęła jasnym, krótkim światłem i od razu znikła. – mówi muzyk. Film pojawi się w kinach 18 października. Premierze filmu będzie towarzyszyła książka o tym samym tytule autorstwa Macieja Pieprzycy (premiera 16 października) oraz muzyka z filmu w wykonaniu Leszka Możdżera (premiera 11 października).
"Love, Weddings & Other Disasters" to koncentrująca się na kobietach komedia romantyczna, której bohaterami są specjaliści od organizacji wesel. Choć potrafią stworzyć idealny dzień dla zakochanych, ich własne relacje są dziwaczne, szalone i dalekie od doskonałości. Zdjęcia trwają w Bostonie. W filmie zagrają Melinda Hill, Diane Keaton, Jeremy Irons oraz Maggie Grace. Reżyseruje Dennis Dugan. Melinda Hill ma na koncie komediowe cykle "All Growz Up with Melinda Hill" czy "Romantic Encounters with Melinda Hill".
W kameralnym klipie poza Iggy Popem występuje także wokalistka bandu Las Nubes, Ale Campos. Za reżyserię teledysku odpowiada Simon Taylor. "Loves Missing" promuje album "Free", który trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 6 września 2019 roku. - To płyta, na której inni artyści mówią w moim imieniu, ale ja użyczam swojego głosu - mówi Iggy Pop. - Pod koniec tras promujących "Post Pop Depression" doszedłem do wniosku, że muszę pozbyć się problemu chronicznej niepewności, który od dawna torpedował moje życie oraz karierę. Czułem się również wyzuty z energii. Miałem moment, w którym pragnąłem po prostu włożyć ciemne okulary, odwrócić się i odejść. Chciałem być wolny. Wiem, że to tylko iluzja, a wolność to jedynie poczucie. Jednak całe swoje życie spędziłem w przekonaniu, że to uczucie jest wszystkim, do czego warto dążyć – niekoniecznie szczęście czy miłość, ale właśnie wolność. Dlatego album "Free" po prostu mi się przydarzył, a ja na to pozwoliłem. "Free" to następca wydanego w 2016 "Post Pop Depression". Nowy album brzmieniowo nie ma jednak nic wspólnego z poprzednikiem - jak również z pozostałymi albumami Iggy'ego Popa.
"Don't Leave Me Lonely" to singel z albumu "Late Night Feelings" Marka Ronsona, który premierę miał w czerwcu. Klip został nagrany w ten sposób by stworzyć wrażenie, że podczas występu muzyków wschodzi słonce i oświetla niewidoczną wcześniej grupę ludzi woków artystów. Yebba zaśpiewała w trzech piosenkach na płycie Marka Ronsona. Poza "Don't Leave Me Lonely" z jej udziałem są także "Knock Knock Knock" oraz "When U Went Away".
- Ten utwór zawiera motywy odzwierciedlające pragnienia Emily Dickinson - mówi Hailee Steinfeld. - W utworze jest wers "nieśmiertelność jest błogosławieństwem", który przypomina mi wiersze Emily Dickinson. Poetka żyła w czasach, w których kobieta nie mogła wyrażać swoich opinii, więc większość jej prac została opublikowana dopiero po jej śmierci. Jej poezja wciąż jest pamiętana i aktualna do dziś, co czyni ją nieśmiertelną. "Dickinson" to serial inspirowany biografią poetki Emily Dickinson. Choć realizowany w epokowych sceneriach cykl ma zdecydowanie współczesny wydźwięk i wypełniony jest współczesną muzyką. W roli młodej poetki pojawi się Hailee Steinfeld. Poza nią w produkcji zagrają Anna Baryshnikov, Adrian Enscoe, Ella Hunt, Toby Huss czy Jane Krakowski. Wiz Khalifa sportretuje Śmierć, postać z poezji artystki. Serial "Dickinson" zadebiutuje na platformie AppleTV+ 1 listopada, czyli w dniu debiutu nowego serwisu streamingowego. W Polsce cena wynosi 24,99 za miesięczny abonament.
Informację o zatrudnieniu gitarzysty Vogga Kiełtyki oraz perkusisty Matta Alstona kapela podała na swoim profilu facebookowym. Zagrają oni z Machine Head podczas europejskiej części trasy. M.in. w Warszawie i Gdańsku. Podczas drugiej części touru u boku frontmana/gitarzysty Robba Flynna i basisty Jareda MacEacherna pojawią się oryginalny perkusista i gitarzysta Machine Head, Chris Kontos oraz Logan Mader. - To zaszczyt występować razem z Mattem i Voggiem - mówi Robb Flynn. - Obaj są scenicznymi bestiami. Nie mogę się doczekać. - Dorastałem przy ich muzyce i kiedy usłyszałem, że dołączę do nich podczas tej trasy, byłem wniebowzięty - mówi Vogg Kiełtyka. - Jako trzynastolatek uczyłem się piosenek z "Burn My Eyes", który wciąż jest jednym z moich ulubionych albumów. Ta płyta miała również duży wpływ na moje umiejętności gry na gitarze. Machine Head to nie zespół, to instytucja, która wciąż ma duży wpływ na to, jak wygląda cała scena metalowa, więc dla mnie, jako muzyka i fana metalu, jest coś wyjątkowego, że mogę być małą częścią tego projektu.
- Już dawno nie ekscytowałem się tak piosenką. "Good Thing" łączy wszystkie moje muzyczne fascynacje i wpływy - opowiada Zedd. - Ma elementy popu, jazzu, elektroniki i soulu. To podróż przez wszystkie gatunki, w których tworzyłem i których słuchałem. Współpraca z Kehlani była prawdziwym zaszczytem. To talent jakich mało - Zawsze podziwiałam Zedda za umiejętność zabawy sztuką, w swoje kawałki potrafi tchnąć prawdziwe życie - dodaje Kehlani. - Dawno nie czułam się tak dobrze jak podczas sesji nagraniowych do "Good Thing". Anton Zasławskij znany jako Zedd drugi album "True Colors" wydał w 2015 roku. "SweetSexySavage", debiut Kehlani, ukazał się w 2017 roku.
Finneas, który jest aktorem, ale także współkompozytorem piosenek swojej siostry Billie Eilish, opublikował piosenkę "Shelter". Klip został zrealizowany jednym ujęciem. Dwa dni temu Finneas pojawił sie u boku Billie Eilish w programie "Saturday Night Live". Finneas ma na koncie role w serialach "Glee" czy "Era Wodnika".
Margot Robbie gra w filmie Harley Quinn, czyli bohaterkę którą poznaliśmy w "Legionie samobójców". Produkcja jest poświęcona kobiecym bohaterkom pojawiającym się na kartach zeszytów DC Comics. Jurnee Smolett-Bell portretuje Black Canary (Czarnego Kanarka). Mary Elizabeth Winstead wciela się w Huntress (Łowczyni). Rosie Perez gra Renee Montoyę a Ella Jay Basco gra Cassandrę Cain doskonałą zabójczynię, która pomaga Batmanowi. Ewan McGregor gra Czarną Maskę, gangstera z Gotham, który szefuje organizacji False Face Society. Czarna Maska ma m.in na koncie zamordowanie rodziców, których firmę chciał przejąć. Przejęcie o tyle nie miało sensu, że złoczyńca szybko doprowadził kompanię kosmetyczną do upadku. Chris Messina wcieli się w Victora Zsasza, seryjnego mordercę, który każdą ofiarę odnotowuje znakiem na swoim ciele. Ali Wong pojawi się jako pomocnica Renee Montoi. Cathy Yan jest pierwszą kobietą z Azji, która wyreżyserowała komiksowy film. Twórczyni zrobiła wrażenie na szefach Warner Bros. swoją wizją filmu. Artystka ma na koncie znakomicie przyjęty na festiwalu Sundance film "Dead Pigs". Premiera została zapowiedziana na 7 lutego 2020 roku.
<<<   -   387  388  389  390  391  392  393  394  395   -   >>>
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES