KupBilecik

Wiadomości ze świata muzyki i filmu

Jak wynika z krótkiej zapowiedzi poniżej wizyta Freddy Kruegera nie wzbudzi specjalnego strachu u mamy Goldberg. Freddy Krueger pojawi się u rodziny Goldbergów gdyż jest ucieleśnieniem lęków bohatera serii, czyli Adama, który właśnie obejrzał "Koszmar z ulicy Wiązów". 71-letni Robert Englund zagrał Freddy'ego Kruegera już 45 razy. W serialu "Goldbergowie" opowiadającym o rodzinie żyjącej w latach 80. grają McLendon-Covey, Jeff Garlin, Sean Giambrone, Troy Gentile, Hayley Orrantia, George Segal, AJ Michalka oraz Sam Lerner i Patton Oswalt jako narrator.
- "Cold and Black and Infinite" to doświadczenie najwyższego smaku - napisał portal "Vulture" po czterech koncertach Nine Inch Nails w nowojorskiej Radio City Music Hall. - To także dowód na to, że można stworzyć olśniewające, przyszłościowe nagrania bez konieczności podporządkowania się wytwórni czy ślepego podążania za trendami, że 30 lat od rozpoczęcia kariery wciąż możesz sprzedawać koncerty w wielkich obiektach. Niektóre zespoły podtrzymują się przy życiu poprzez nieustanne przerabianie hitów. Inne chwytają się wszystkiego, co nowe i modne. Nine Inch Nails są zbyt cool, by grać w tę grę, zbyt mądrzy, by popaść w parodiowanie samych siebie i zbyt mocni, by kiedykolwiek zostali wyeliminowani. Najnowszy teledysk, zrealizowany z punktu widzenia pierwszej osoby, "Ahead of Ourselves – Live and Cold and Black and Infinite” zabiera nas w sam środek chaosu, który Nine Inch Nails dokonują na scenach podczas wyprzedanych koncertów. Za reżyserię odpowiada Brook Linder. Trasa "Cold and Black and Infinite" odbywa się w ramach promocji "Bad Witch", ostatniego wydawnictwa z trylogii, którą zapoczątkowała EP-ka "Not the Actual Events" (2016), a następnie ukazało się "Add Violence" (2017).
Premiera najnowszego albumu Imagine Dragons, "Origins", zbliża się wielkimi krokami. Album trafi do sklepów oraz serwisów cyfrowych 9 listopada. Zespół właśnie odkrył kolejną tajemnicę związaną z krążkiem: muzycy podali tytuły wszystkich utworów. Informację o liście utworów z "Origins" można znaleźć na oficjalnym fanpage'u Imagine Dragons: Imagine Dragons to jeden z najpopularniejszych zespołów z USA. Mają na koncie wygrane i nominacje m.in. do Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards, MTV Music Awards. Ich debiutancki album "Night Visions" był jednym z największych triumfów fonograficznych sezonu 2013/2014 na całym świecie, a kolejny - "Smoke + Mirrors" ugruntował ich wysoką pozycję. Również w Polsce zespół cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są udane koncerty, wysokie miejsca na listach przebojów, ciągła obecność na antenach radiowych oraz znakomita sprzedaż płyt. Ich dorobek zamyka longplay "Evolve", który miał premierę w czerwcu 2017 roku. Album ma już ponad 8 miliardów streamów na całym świecie, a także zbliża się do statusu poczwórnej platyny w Polsce.
"Let's Hop On a Plane!" to pierwszy singiel, którym Matt Dusk zaprasza na pokład "JetSetJazz". Swoim najnowszym albumem artysta przypomina czasy, w których latanie było bardziej niż glamour, a muzyka jazzowa niepodzielnie rządziła. Premiera 2 listopada. - Teledysk do "Let's Hop On a Plane" miał być wykwintny, luksusowy i elegancki. Hotel Raffles Europejski w Warszawie okazał się idealnym miejscem do zrealizowania naszej wizji - mówi Matt Dusk. - W jego wnętrzach łatwo było nam osiągnąć pożądany nastrój. Opowiadamy o dniu z życia międzynarodowego podróżnika, który w każdym miejscu docelowym cieszy się ze zjawisk i rzeczy o najwyższej jakości. Kolejny egzotyczny cel podróży pozostawiam do wyobraźni widzów. Polska zawsze była dla mnie pięknym krajem i chciałem pokazać, że można znaleźć w tym kraju naprawdę przepiękne miejsca do kręcenia. Chciałbym, aby mój samolot zawsze lądował w Warszawie W klipie występuje polska modelka Marta Gajewska. Najnowsza płyta Matta Duska to nostalgiczna podróż do lat 60., kiedy podróżowanie było luksusem, cele – egzotyczne, a muzyka – niezapomniana. To dziesięć oryginalnych kompozycji nagranych z big bandem i orkiestrą – dokładnie tak, jak robiło się to w latach 60.
Pochodzący ze Szkocji Lewis Capaldi zadebiutował w 2017 roku singlem „Bruises” i od razu podbił serca miłośników alternatywnego grania. Od tego momentu sprzedał ponad 50 tysięcy biletów na swoje koncerty, odbył trzy trasy w charakterze głównej gwiazdy, a jego utwory zgromadziły 200 milionów streamów na całym świecie. Artysta trafił na długą listę prestiżowego plebiscytu BBC Sound of 2018. Jego najnowszy singel, "Grace", ukazał się pod koniec września. Bastille wystąpią 19 lutego 2019 na warszawskim Torwarze.
"Rozczarowani" to opowieść fantasy dla dorosłych rozgrywająca się w podupadającym, średniowiecznym królestwie. Bohaterami są lubiąca pić księżniczka Bean, jej elf imieniem Elfo oraz jej osobisty demon, Luci. Głosu głównej postaci użyczyła Abbi Jacobson ("Broad City"). Nat Faxon występuje jako Elfo a Eric Andre jako Luci. Poza tym w serialu głosów udzielą John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding oraz Lucy Montgomery. Autorem serialu jest Matt Groening najbardziej znany jak twórca "Simpsonów"
Bohaterką filmu jest matka, która obawia się, że dziwne zachowanie jej syna wiąże się z opętaniem go i zwraca się w związku z tym do specjalisty od egzorcyzmów. W filmie grają Taylor Schilling jako matka, Colm Feore jako egzorcysta i Jackson Robert Scott jako syn . Obsadę uzupełniają Brittany Allen i Peter Mooney. Za reżyserię odpowiada Nicholas McCarthy.
Kosztująca 237 mln dolarów superprodukcja 3D Jamesa Camerona od dziewięciu lat zajmowała czwarte miejsce w zestawieniu największych hitów frekwencyjnych nad Wisłą, ustępując tylko ekranizacjom lektur szkolnych. Przetasowania, jakie za sprawą "Kleru" zachodzą w polskim box office, najpewniej na tym się nie skończą. "Kler" goni już wynik "Quo vaids", który z liczbą 4 300 351 widzów od 17 lat jest najpopularniejszą krajową produkcją wyświetlaną w polskich kinach w XXI wieku. Wielkie sukcesy film Smarzowskiego odnosi również poza granicami Polski. Obraz, o którym rozpisują się prestiżowe zachodnie media, na czele z "The New York Times" i "The Guardian", w premierowy weekend w Wielkiej Brytanii i Irlandii zarobił 1,32 miliona dolarów i z miejsca zdobył status najlepszego otwarcia w historii polskiego kina wyświetlanego za granicą. "Kler: znalazł sie na 6. pozycji brytyjskiego box office. Wojtek Smarzowski, twórca wielokrotnie nagradzanych dzieł: "Wołyń", "Pod Mocnym Aniołem", "Drogówka", "Róża", "Dom zły" i "Wesele", wraca z nowym filmem. "Kler" to obraz kościoła katolickiego jako instytucji oglądanej "od strony zakrystii", rzucający światło na tematy niewygodne, trudne, częstokroć przemilczane, ale też poruszające. Wszystko to ukazane przez pryzmat losów trójki duchownych, których wzloty i upadki udowadniają, że księżom, podobnie jak społeczności wiernych, nic co ludzkie nie jest specjalnie obce. W rolach głównych popis wielkiego aktorstwa dają Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak oraz – po raz pierwszy u Smarzowskiego – Janusz Gajos. W doskonałej, pełnej gwiazd obsadzie znaleźli się także m.in.: Joanna Kulig, Katarzyna Herman, Rafał Mohr, Robert Wabich, Henryk Talar i Izabela Kuna. Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce. Drugi z księży - Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.
Niedawno Rihanna zdradziła, że otrzymała propozycję zagrania w przerwie Super Bowl, ale odmówiła w geście solidarności z piłkarzem Colinem Kaepernickiem. Teraz okazuje się, że także Pink nie chciała zagrać podczas sportowej imprezy właśnie ze względu na wspieranie protestu gracza futbolu amerykańskiego. Aktorka Amy Schumer wezwała Maroon 5 by także zrezygnowali z udziału w Super Bowl i wyraziła swoje poparcie dla Colina Kaepernicka. Wcześniej mówiło się, że z Maroon 5 na Super Bowl wystąpi Cardi B, która pojawiła się w piosence "Girls Like You". Raperka jednak nie zagra "dopóki NFL nie zatrudni z powrotem Colina Kaepernicka". Colin Kaepernick w 2016 podczas grania hymnu Stanów Zjednoczonych ukląkł na jedno kolano, co zostało odebrane jako znieważenie. Gracz twierdził jednak, że zrobił to dla wyższego celu, protestując w ten sposób przeciwko dyskryminacji czarnoskórych piłkarzy. Wkrótce potem Colin Kaepernick stracił kontrakt w NFL. W 2019 roku finał odbędzie się 3 lutego na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie. W ubiegłych latach na Super Bowl występowali Justin Timberlake, Lady Gaga, Bruno Mars, Coldplay, Katy Perry, Beyoncé czy Madonna. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 milionów widzów. Pink zagra na PGE Narodowym w Warszawie 20 lipca 2019 roku.
Wokalista Black Sabbath trafił do szpitalu z powodu poważnej infekcji ręki. Artysta przeszedł już operację, ale prawdopodobnie będzie musiał mieć jeszcze jedną interwencję chirurgiczną. Ozzy Osbourne musiał z tego powodu odwołać trasę koncertowa i przełożyć ją na 2019 rok. - Jestem praworęczny więc nie mogę nic zrobić - mówi Ozzy Osbourne. - Nie mogę się nawet podetrzeć, a jak się domyślacie nie mam zbyt wielu chętnych do wykonywania tej czynności. Rockman pojawił się 26 czerwca 2018 w krakowskiej Tauron Arenie jako headliner Impact Festivalu. Ozzy Osbourne to członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy i frontman legendarnego Black Sabbath. Ostatnią płytą solową Ozzy'ego Osbourne'a pozostaje "Scream" z 2010 roku. Wyświetl ten post na Instagramie. Feeling better after surgery. Ice cream helps Post udostępniony przez Ozzy Osbourne (@ozzyosbourne) Paź 6, 2018 o 5:28 PDT
Laureat Oscara Hans Zimmer połączy siły z nominowanym do Oscara kompozytorem Haroldem Faltermeyerem, który odpowiada za muzykę do oryginalnego filmu z 1986 roku. Harold Faltermeyer nie udzielał się ostatnio zbyt często przy filmach. Od lat 90. zrealizował tylko muzykę do komedii "Fujary na tropie". Wcześniej pracował przy takich produkcjach jak dwie części "Gliniarza z Beerly Hills" czy "Tango i Cash". Hans Zimmer pracował z Tomem Cruise'em przy filmach "Rain Man", "Mission: Impossible II" czy "Ostatni samuraj". Tom Cruise ponownie wciela się w Pete'a "Mavericka" Mitchella. Aktor zapewnia, że nowy film klimatem przypominać będzie swego poprzednika. Maverick tym razem będzie instruktorem w prestiżowej szkole lotnictwa. Val Kilmer powróci jako Tom "Iceman" Kazansky, rywal głównego bohatera. Miles Teller zagra syna Goose'a, którego w "Top Gun" zagrał Anthony Edwards. Goose był przyjacielem "Mavericka", który zginał w wypadku. W filmie graja też Glen Powell i Jennifer Connelly. Monica Barbaro wcieli się w dziewczynę postaci odtwarzanej przez Milesa Tellera. Thomasin McKenzie zagra córkę postaci Jeffiner Connelly. W filmie zagrają tez Charles Parnell, Jay Ellis, Bashir Salahuddin i Danny Ramirez oraz Jon Hamm, Ed Harris i syn Billa Pullmana, Lewis. Manny Jacinto zagra pilota o imieniu Fritz. Za reżyserię odpowiada Joseph Kosinski, z którym Tom Cruise pracował wcześniej przy produkcji "Niepamięć". Reżyser na koncie ma również "Tron: Dziedzictwo". Bohaterem "Top Gun" z 1986 roku jest adept lotnictwa Maverick (Cruise) doskonalący umiejętności pod czujnym okiem atrakcyjnej pani instruktor (Kelly McGillis). Wytwórnia Paramount Pictures zdecydowała, że produkcja trafi do kin 26 czerwca 2020 roku.
W lipcu 2016 powstał odcinek serialu "Z Andrusem po Galicji" poświęcony Staremu Sączowi. Jak zwykle na koniec odcinka zabrzmiała piosenka autorstwa Artura Andrusa i Łukasza Borowieckiego. W uzupełnionej tekstowo i muzycznie wersji utwór "A jak patrzy się z Przehyby" pojawił się na ich najnowszej płycie "Sokratesa 18". Tomasz Paulukiewicz, reżyser cyklu "Z Andrusem po Galicji" podjął się wyreżyserowania teledysku. W "Przewodniku Pascala" można przeczytać, że "to w większej części rozległa polana sięgająca 1175 m n.p.m.; sam szczyt (1192 m n.p.m.), a właściwie spłaszczona kulminacja, wznosi się niezauważalnie w lesie, dalej na wschód" i że stąd "można podziwiać cały grzbiet Małych Pienin, masyw Magury Spiskiej na Słowacji, a pośrodku panoramę – często zamgloną – Tatr Bielskich" – notuje Artur Andrus w książeczce dołączonej do płyty "Sokratesa 18". Przypomina również, gdzie znajduje się "Omnia beneficia", na kogo czekała w Starym Sączu królowa Marysieńka, kto pisał tam podręczniki do astronawigacji i co ma z tym wspólnego kajak. Wymienione informacje stały się zbiorem inspiracji, do powstania tego utworu. Bo jak sam autor przyznaje: Każda z tych piosenek ma swoją historię. Wszystkie przynajmniej zahaczają o coś prawdziwego. A większość to właściwie "piosenki faktu".
Obraz powstał na podstawie powieści Darcey Bell. Bohaterką jest matka-vloggerka, Stephanie, której najlepsza przyjaciółka niespodziewanie znika. Emily prosi Stephanie o drobną przysługę - by odebrała jej syna, Nicky'ego z szkoły. Dla Stephanie to żaden problem, chłopiec chodzi do klasy z jej synem, Milesem. Niestety, Emily nie wraca. Kobieta nie wierzy policji, która twierdzi, że Emily po prostu porzuciła syna. Za reżyserię odpowiada Paul Feig, który ma na koncie filmy "Druhny", "Agentka" czy "Ghostbusters. Pogromcy duchów". Blake Lively znana jest z filmu "183 metry strachu". Annę Kendrick widzowie pamiętają z serii "Pitch Perfect". Do kin w Polsce thriller "Zwyczajna przysługa" trafił 19 października.
Mark Knopfler, jeden z najbardziej uznanych artystów wszech czasów, ogłosił światową trasę koncertową wraz z jego zespołem na 2019 rok. Trasa "Down The Road Wherever" rozpocznie się w kwietniu w Barcelonie i będzie kontynuowana przez całą Europę, gdzie ostatnim koncertem w tej części trasy będzie show w Weronie w lipcu. Knopfler, który 16 listopada wyda swój dziewiąty solowy album "Down The Road Wherever", zawsze postrzegał trasę koncertową jako integralną część związaną z wydaniem nowego albumu, rozpoczynającego się od pisania utworów poprzez ich nagrywanie, kończąc na trasie, podczas której wykonuje stare i nowe utwory. Mark mówi: "Moje piosenki są stworzone do wykonywania na żywo. Kocham cały proces pisania ich samemu i nagrywania ich potem wraz z zespołem, ale ostatecznie najlepszą częścią jest wykonywanie ich na żywo dla publiczności. Lubię całe to zamieszanie - podróżowanie z miasta do miasta i interakcje z tą grupą muzyków - to totalna przyjemność. Naprawdę bardzo na to czekam." Knopfler, który nagrał "Down The Road Wherever" w swoim studio British Grove w zachodnim Londynie, będzie występował podczas trasy z rozbudowanym dziesięcioosobowym zespołem, z którym w większości pracuje już od ponad dwóch dekad: Guy Fletcher (klawisze), Richard Bennett (gitara), Jim Cox (fortepian), Mike McGoldrick (gwizdek i flet), John McCusker (skrzypce i cytra), Glenn Worf (bas), Danny Cummings (perkusja) and Ian Thomas (bębny). Nowymi członkami zespołu będą: Graeme Blebins (saksofon) i Tom Walsh (trąbka). Płyta "Down The Road Wherever" zawiera 14 eleganckich, nowych utworów Knopflera inspirowanych całym spektrum tematów z jego życia. Podczas trasy koncertowej Mark wraz z zespołem zagrają wybrane nowe utwory, a także nie zabraknie tych dobrze znanych z dotychczasowego dorobku Artysty. Możemy też liczyć na jedną lub dwie niespodzianki z odległych zakątków jego repertuaru. Uznany za jednego z najlepszych gitarzystów wszech czasów, Mark Knopfler sprzedał ponad 120 milionów albumów w całej karierze (w Dire Straits oraz solowej), a wiele jego utworów stało się standardami, w tym: "Money For Nothing", "Sultans of Swing", "Romeo & Juliet" i "Walk Of Life". Wydał osiem solowych albumów, a także nagrał "Neck and Neck" z gitarzystą Chetem Atkinsem i współpracował z Emmylou Harrisem przy "All The Roadrunning". Stworzył także kilka ścieżek dźwiękowych do filmów, w tym "Local Hero", "The Princess Bride" i "Altamira". Poza produkcją własnych płyt, Knopfler wyprodukował także albumy dla m.in. Boba Dylana i Randy’ego Newmana. Knopfler został Oficerem Orderu Imperium Brytyjskiego w 1999 roku, a także otrzymał prestiżową nagrodę Lifetime Achievement Award w Ivor Novellos w 2012 roku. Bilety w cenie od 150 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 5 listopada od 10.00 na LiveNation.pl.
Moda na koreańską muzykę zatacza coraz szersze kręgi. Niedawno na pierwszej pozycji Billboardu po raz pierwszy w historii pojawił się koreański boysband BTS, a teraz na współpracę z koreańską piosenkarka zdecydował się John Legend. Para opublikowała dość romantyczną propozycję zatytułowaną "Written in the Stars". W teledysku Amerykanin i Koreanka grają parę kochanków. John Legend to amerykański wokalista nagrodzony 10 statuetkami Grammy. Współpracował z Kanye Westem, Alicią Keys czy Jayem Z. Jego debiut "Get Lifted" z 2004 roku pokrył się w USA dwukrotną platyną. Ostatnia płyta Amerykanina to "Love in the Future" z sierpnia 2013 roku. Artysta zdobył Oscara i Złoty Glob za piosenkę "Glory", którą nagrał z Commonem do dramatu "Selma". Niedawno nagrał też piosenkę "One Woman Man" do filmu "Ciemniejsza strona Greya" oraz wziął udział w musicalu "La la land". Najnowsza płyta Amerykanina to "Darkness and Light" z grudnia 2016 roku. Występująca pod pseudonimem Wendy Koreanka Son Seung-Wan jest wokalistką zespołu Red Velvet. Ich drugi album "Perfect Velvet" ukazał się w 2017 roku.
Jamie Lee Curtis ponownie wciela się w Laurie Strode, a partnerują jej Judy Greer (w roli córki) oraz Andi Matichak (jako wnuczka). W nadchodzącym obrazie Laurie Strode ponownie będzie musiała stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanemu psychopatycznemu zabójcy. Ze spotkania z nim cztery dekady temu ledwo uszła z życiem. Reżyserią zajął się David Gordon Green ("Wicedyrektorzy", "Kryzys to nasz pomysł", "Manglehorn"). Twórca - razem z Dannym McBride'em - napisał również scenariusz. Film zarobił w weekend 77,5 miliona dolarów. Druga nowość tego tygodnia to ostatni film Roberta Redforda "Gentleman z rewolwerem". To wydarzyło się mniej więcej naprawdę. Forrest Tucker wiódł bardzo uporządkowane życie. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób rabował banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na dno szuflady. Jednak mając siedemdziesiątkę na karku trudno jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń. Kiedy nadarzy się okazja, by zrobić ostatni skok, Tucker będzie musiał odłożyć planowanie emerytury na później. W filmie grają też Sissy Spacek i Casey Affleck. W trzy dni film zarobił 2,1 miliona dolarów. Oto top 10: 1. "Halloween" - 77,5 mln dolarów 2. "Narodziny gwiazdy" - 19,3 mln dolarów 3. "Venom" - 18,1 mln dolarów 4. "Goosebumps 2: Haunted Halloween" 9,7 mln dolarów 5. "Pierwszy człowiek" - 8,6 mln dolarów 6. "Nienawiść, którą dajesz" - 7,5 mln dolarów 7. "Mała Stopa" - 6,6 mln dolarów 8. "Night School" - 5 mln dolarów 9. "Źle się dzieje w El Royale" - 3,3 mln dolarów 10. "Gentleman z rewolwerem" - 2,1 mln dolarów
Na temat fabuły nie wiadomo zbyt wiele poza tym, że Jessica Chastain zagra silną, zdeterminowaną postać. Colin Farrell wcieli się w Simona, szefa organizacji wykonującej tajne zlecenia dla rządów i mocodawcę głównej bohaterki. Common zagra jej byłego narzeczonego, Michaela. W filmie zagrają też John Malkovich, Diana Silvers, Geena Davis i Joan Chen. Za reżyserię odpowiada Tate Taylor. Zdjęcia rozpoczęły się w Bostonie 24 września.
Reklama płyty ukazała się w magazynie "Uncut" a jej wydanie potwierdził także Damon Albarn umieszczając tę reklamę na swoim Twitterze. Za produkcję albumu odpowiada legendarny producent pracujący m.in. z Davidem Bowiem, Tony Visconti. Wcześniej Damon Albarn mówił, że album będzie "dość dziwaczną odą do Północnej Anglii, czy raczej Blackpool" oraz, że będzie "post-Brexitowym komentarzem". Przypomnijmy, że w skład kapeli wchodzą: Damon Albarn (Blur, Gorillaz), Paul Simonon (The Clash), Simon Tong (The Verve) oraz Tony Allen (Africa 70 / Fela Kuti). The Good, The Bad & The Queen - Merrie Land 16 November 2018 #thtbtq #goodbadqueen #damonalbarn #paulsimonon #simontong #tonyallen pic.twitter.com/nmmYOEjQ8c— Damon Albarn (@DamonUnofficial) 18 października 2018
Na razie klip jest dostępny tylko w serwisie Apple. Artystka udostępniła fragment na swoim Twitterze. "Narodziny gwiazdy" to nowa wersją popularnego musicalu. Lady Gaga występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem. W obsadzie znaleźli się również Sam Elliott, Andrew Dice Clay i Dave Chappelle. Scenariusz napisał Eric Roth ("Monachium", "Forrest Gump"). Bradley Cooper zadebiutował za kamerą. Film przyniósł 41 milionów dolarów dochodu w USA podczas weekendu. Jest to czwarta kinowa wersja "Narodzin gwiazdy". W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George'a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland i James Mason, a w 1976 na ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson. W Polsce film trafi do kin 30 listopada, a soundtrack ukazał się 5 października. Watch the music video for #IllNeverLoveAgain now on @AppleMusic https://t.co/9fKhYBsMCd pic.twitter.com/uCI60XjMUs— Lady Gaga (@ladygaga) 19 października 2018
Kompozycja "Champagne Rose" podchodzi z debiutanckiego albumu Quavo zatytułowanego "Quavo Huncho". W piosence udziela się nie tylko Madonna, ale też Cardi B. Madonna pracuje obecnie nad nową płytą, która ma się ukazać w 2019 roku. Madonna wydała swój trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes". Kapela Migos, którą tworzy też Quavo, ma na koncie trzy albumy "Yung Rich Nation" (2015), "Culture" (2017) oraz "Culture II" ze stycznia 2018 roku. Wyświetl ten post na Instagramie. Favorite Drink ............... #champagnerose #quavohuncho #whereisstarrah Post udostępniony przez Madonna (@madonna) Paź 19, 2018 o 9:23 PDT
Inspiracją dla projektu jest afera Panama Papers. W 2015 doszło do wycieku ogromnej liczby dokumentów z kancelarii prawniczej umożliwiającej unikanie płacenia podatków. W dokumentach znalazły się nazwiska setek prominentów z całego świata. Film Stevena Soderbergha "The Laundromat" powstanie na podstawie książki Jake'a Bernsteina "Secrecy World: Inside the Panama Papers Investigation of Illicit Money Networks and the Global Elite". W obsadzie znaleźli się Meryl Streep, Gary Oldman oraz Antonio Banderas. W filmie zagrają także David Schwimmer, Riley Keough oraz Will Forte i Robert Patrick. W finansowanie projektu zaangażowała się platforma Netflix. Robert Patrick najbardziej znany jest z filmu "Terminator 2: Dzień sądu".
"Knives Out" to kryminał z morderstwem w tle. Opowieść rozgrywa się współcześnie, ale unosi się nad nią duch Agathy Christie. - Jestem wielkim fanem Daniela i od lat chciałem z nim pracować - mówi Rian Johnson. - Gdy pisałem tekst zastanawiałem się kto mógłby być detektywem i wtedy okazało się, że Daniel będzie miał chwilę wolnego czasu. Bardzo się cieszę na współpracę. Wierzę, że stworzymy bohatera na miarę Herculesa Poirot. Plan jest taki, żeby film zrealizować zanim Daniel Craig zajmie się Bondem, a Rian Johnson stanie na planie nowej trylogii "Gwiezdnych wojen". W filmie gra też Chris Evans, który dosłownie kilka dni temu pożegnał się z Kapitanem Ameryką, czyli bohaterem którego grał od 2011 roku oraz Lakeith Stanfield znany z serialu "Atlanta". W filmie pojawi się też Michael Shannon, który zagrał ostatnio w serialu "Mała doboszka" oraz znana z "Blade Runner 2049" Ana de Armas. Teraz dołączył Don Johnson, który pracuje obecnie na planie serialu "Watchmen". Zdjęcia zaplanowano na listopad.
Za reżyserię filmiku odpowiada Tove Lo i Malia James, która ma na koncie klipy dla Halsey i Troye Sivana. W produkcji widzimy dwie przyjaciółki grane przez Tove Lo i Anę Coto, które wyruszają na hedonistyczny weekend wypełniony klubami i używkami. Tove Lo ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Nick Jonas ("Close"), Coldplay ("Fun"), Years & Years ("Desire"), Broods ("Freak Of Nature"), Flume ("Say It"), a także Alesso ("Heroes"). Jej debiut, "Queen of the Clouds" (2014), zawierał hity "Habits (Stay High)" i "Talking Body". Drugi album Szwedki, "Lady Wood", ukazał się w październiku 2016 roku. Jej ostatnie wydawnictwo to "Blue Lips" listopada 2017 roku.
Piosenkę wykonuje Andrea Bocelli i jego 20-letni syn Matteo Bocelli. W klipie wokaliści pojawiają się przy fortepianie. W teledysku zobaczyć mozna nowe ujęcia z filmu. Kanwą projektu jest dzieło "Dziadek do orzechów" niemieckiego romantyka E.T.A. Hoffmanna, które wielokrotnie inspirowało różnych artystów, w tym Piotra Czajkowskiego do stworzenia baletu. Klara (Mackenzie Foy) marzy tylko o jednym - kluczu do szkatułki, w której znajduje się bezcenny prezent od jej nieżyjącej już matki. Złota nić, którą otrzymuje od ojca chrzestnego, sędziego Droselmajera (Morgan Freeman), ma ją zaprowadzić do klucza. Dziewczyna trafia jednak do równoległego świata, w którym poznaje rycerza Filipa (Jayden Fowora-Knight), gang myszy oraz regentów trzech królestw - Śniegu, Kwiatów i Słodyczy. Klara i Filip muszą stawić czoła złej Gignger (Helen Mirren), by zdobyć dla dziewczyny upragniony klucz. W obsadzie znalazła się także Keira Knightley, która wciela się we wróżkę. Misty Copeland zagra w obrazie balerinę w tanecznych sekwencjach. Tom McCarthy ("Spotlight") napisał scenariusz, a Mark Gordon, Lindy Goldstein, Sam Dickerman i Allison Erlikhman oraz Sara Smith odpowiadają za produkcję obrazu, który stanowi aktorski remake animacji Disneya z 1940 roku. Reżyserią zajęli się Lasse Hallström i Joe Johnston. Premierę wyznaczono na 2 listopada 2018 roku.
Film "Dziewczyna w sieci pająka" powstał na podstawie powieści "Co nas nie zabije" pióra Davida Lagercrantza, który postanowił kontynuować opowieść zmarłego w 2004 roku Stiega Larssona. Sverrir Gudnason wcieli się w Mikaela Blomquista, którego we wcześniejszych produkcjach na podstawie prozy Stiega Larssona grali Daniel Craig i Michael Nyqvist. W roli hackerki Lisbeth Salander zobaczymy Claire Foy ("The Crown"). Udział potwierdził też Lakeith Stanfield, Stephen Merchant i Synnøve Macody Lund. Za reżyserię odpowiada Fede Alvarez ("Nie oddychaj"). Scenariusz napisał Steven Knight ("Tabu", "Pionek", "Locke"), którego w pracy wspierali sam Alvarez oraz Jay Basu. Premiera zapowiedziana została na 19 października 2018 roku.
<<<   -   609  610  611  612  613  614  615  616  617   -   >>>
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES