KupBilecik

Wiadomości ze świata muzyki i filmu

Po nagraniu "Year Of The Tiger" i "Haunted By Design", rockman zaprezentował piosenkę "Devil On The Wall". Oficjalną, mroczną, animowaną tekstówkę do kawałka można obejrzeć poniżej. Longplay "Year of the Tiger" ukaże się 9 marca 2018 roku. Oto tracklista: 1. Year Of The Tiger 2. The Great Beyond 3. Blind Faith 4. Devil On The Wall 5. Ghost of Shangri La 6. Turning Stones 7. Haunted By Design 8. Mother 9. Nothing But A Name 10. Love Can Only Heal 11. Songbird 12. One Fine Day W twórczości formacji Alter Bridge, która działa od 2004 roku, mieszają się elementy różnych rodzajów rocka i metalu. Ich debiut "One Day Remains" z 2004 roku pokrył się w USA złotem. Ostatnia jak na razie płyta Alter Bridge to "The Last Hero" z października 2016 roku.
Spin-off "Riverdale" ma być mroczny i bezpośrednio nawiązywać do komiksu "The Chilling Adventures of Sabrina" wydawnictwa Archie. Kiernan Shipka ("Mad Men") wcieli się w Sabrinę Spellman. Michelle Gomez zagra Mary Wardell, ulubioną nauczycielkę Sabriny, Chance Perdomo jej kuzyna Ambrose'a Spellmana, a Lucy Davis ciotkę nastolatki, Lucy. Wcześniej do obsady dołączyła Jaz Sinclair, która sportretuje przyjaciółkę Sabriny, Rosalind Walker. - Młoda silna kobieta, pół-człowiek, pół-czarownica, rozpoczyna poznawanie mrocznej strony swych mocy, próbując pozostać normalną dziewczyną z liceum - czytamy w oficjalnym opisie. - Jest inteligentna, pełna współczucia i odważna, i jest jedyną osobą, która stoi pomiędzy światem a siłami ciemności. Użytkownicy serwisu Netflix otrzymają 20 odcinków mrocznej, horrorowej opowieści o nastoletniej czarownicy. Nad realizację czuwać będzie ta sama ekipa, która odpowiada za sukces "Riverdale", czyli Roberto Aguirre-Sacasa, Berlanti Productions i Warner Bros. TV. Lee Toland Krieger, który także pracował przy "Riverdale", stanie za kamerą pilota niezatytułowanej serii o Sabrinie. Nowa produkcja nie będzie miała wiele wspólnego z lekkim, komediowym cyklem, który trafił na ekrany w 1996 roku. Telewizyjna opowieść o czarownicy była hitem wśród nastolatków na całym świecie. W roli tytułowej występowała Melissa Joan Hart. Caroline Rhea i Beth Broderick pojawiały się jako ciotki bohaterki z magicznymi umiejętnościami. Zrzędliwemu kocurowi Salemowi przez lata głosu użyczał Nick Bakay.
Dzieło otrzymało tytuł "Dirty Computer" i będzie następcą "The Electric Lady" z 2013 roku. Data premiery na razie nie została ujawniona, ale wokalistka zaprezentowała krótką zapowiedź, w której obok Janelle Monáe pojawia się także Tessa Thompson. Wideo znajduje się poniżej. Janelle Monáe porównywana jest i do Grace Jones, i do Lauryn Hill. Odkrywcą jej talentu był Big Boi z Outkast, który pozwolił jej zaśpiewać w dwóch utworach na soundtracku do filmu "Idlewild". W 2007 roku artystka wydała EP-kę "Metropolis". Jej długogrający album, "The ArchAndroid", miał premierę trzy lata później. W 2013 wydała drugi, i na razie ostatni longplay, "The Electric Lady". Zaśpiewała też w przeboju fun. "We Are Young". Janelle Monáe jest również aktorką. Niedawno potwierdziła udział w serialu science fiction na podstawie "Electric Dreams" Philipa K. Dicka.
- Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, ale postanowiliśmy rozstać się i nie jesteśmy już parą - czytamy w komunikacie rzecznika Aniston, Stephen Huvane. - Nadal jednak pozostaniemy bliskimi przyjaciółmi. Aktorzy byli razem przez 7 lat. Pobrali się dwa lata temu. Od kilku miesięcy dało się zauważyć, że małżonkowie coraz mniej czasu spędzają razem. Jennifer Aniston ostatnio zagrała w filmach "Dzień Matki", "Firmowa Gwiazdka" i "Żółtodzioby". Justin Theroux najlepiej znany jest z cyklu "Pozostawieni".
W 4-minutowym klipie widzimy muzyków, Aleksa Palla i Andrew Taggarta podczas kolacji z przyjaciółmi. Okazuje się jednak, że panowie są... wampirami i zaczyna się krwawa rzeź. Z efektem można zapoznać się poniżej. Singel znajduje się pod tym adresem. "You Owe Me" to druga - po "Sick Boy" - piosenka opublikowana w tym roku. Na koncie mają miliardy streamów, a kawałki "Paris", "Something Just Like This" czy "Closer" znają wszyscy fani współczesnej muzyki pop. W kwietniu 2017 roku wydali pierwszy longplay, "Memories...Do Not Open". Ich poprzednie wydawnictwo to EP-ka "Collage" z listopada 2016 roku. Zespół ma miliard odsłuchów na Spotifyu.
Zgodnie z tytułem, bohaterem jest podstarzały aktor Vic Edwars (Burt Reynolds), który lata świetności ma już za sobą. Pewnego dnia zostaje zaproszony na festiwal filmowy do Nashville, by odebrać nagrodę za całokształt dokonań. Na miejscu czeka go rozczarowanie, gdyż nie jest to prestiżowa impreza, a Vic jest jedyną gwiazdą, która kiedykolwiek pojawiła się na festiwalu osobiście. Trailer można obejrzeć poniżej. W obsadzie znaleźli się również Ariel Winter, Clark Duke oraz Chevy Chase. Premierę VOD w USA wyznaczono na 22 lutego. 30 marca obraz trafi do wybranych kin w Los Angeles i Nowym Jorku.
Jest rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię, w której doskonale wyszkoleni i doświadczeni piloci Luftwaffe zaciekle atakują alianckie samoloty RAF-u. Z pomocą przybywają doborowi polscy lotnicy: Jan Zumbach, Witold Urbanowicz, Mirosław Ferić i Witold "Tolo" Łokuciewski. To weterani, którzy pragną walczyć w obronie swojej ojczyzny nawet poza jej granicami. Początkowa nieufność Brytyjczyków musi ustąpić wielkiemu szacunkowi, jakim Anglicy zaczynają darzyć polskich pilotów. Tak powstaje Dywizjon 303 imienia Tadeusza Kościuszki, który okazał się być najskuteczniejszym oddziałem powietrznym w trakcie bitwy o Anglię. Bohaterom przypisuje się zestrzelenie ponad 120 niemieckich samolotów - to wynik, jakiego nie udało się osiągnąć żadnemu innemu powietrznemu dywizjonowi. - Na film o Dywizjonie 303 czekałem całe życie - po to, aby ludzie w Polsce i na całym świecie mogli poznać i zobaczyć na własne oczy historię wielkich polskich bohaterów, w tym mojego dziadka - sierżanta Stanisława Słowikowskiego - mówi wnuk żołnierza, Antoni Dmochowski. - Ta opowieść pełna jest emocji, dramatyzmu, braterstwa i ogromnego szczęścia płynącego z triumfu garstki ludzi nad przeważającą liczebnie armią wroga. To film, który powinien zobaczyć każdy. Reżyserii podjął się David Blair -zdobywca nagród BAFTA i Emmy. Za efekty specjalne odpowiada firma Lipsync Post, mająca na swoim koncie pracę przy zagranicznych produkcjach z największymi hollywoodzkimi gwiazdami. Zdjęciami do filmu zajął się Piotr Śliskowski - wybitny operator, który pracował przy "Generale Nilu", "80 milionach" i serialu "Czas honoru. Powstanie".
Akcja filmu rozgrywać będzie się w Londynie lat 70. Po tym, jak żona członka IRA zostaje zastrzelona w Irlandii, mężczyzna zostaje dowódcą jednostki Active Service Unit w stolicy Wielkiej Brytanii. Ich misją jest szerzenie chaosu i zniszczenia oraz oczywiście pojmanie zabójcy żony, kapitana SAS-u (Sam Claflin). Wysokoktanowy thriller ma przypominać klimatem "Gorączkę" Michaela Manna. Udział wcześniej potwierdził Brian Kirk. Zdjęcia planowane są na lato w Dublinie i Londynie. Jamie Dornan znany jest z trylogii "Pięćdziesiąt twarzy Greya", a Sam Claflin "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia".
Bohaterem jest genialny skazaniec (Morgan Freeman). Więzień poprzez swój pamiętnik podrzuca młodemu pisarzowi informacje na temat wartych 100 milionów dolarów brylantów, które ukradł wiele lat wcześniej. Im bliżej odkrycia tajemnicy, tym sytuacja robi się bardziej niebezpieczna. Scott Eastwood zgra pisarza. Za kamerą stanie John Moore ("Szklana pułapka 5","Max Payne"). Scenariusz napisali natomiast Louis Rosenberg i Joe Rosenbaum. Scott Eastwood ostatnio wystąpił w filmach "Szybcy i wściekli 8" i "Snowden". Od 23 marca będzie można go oglądać w produkcji science fiction "Pacific Rim: Rebelia".
Na tym nie koniec. Wśród pierwszych ogłoszonych prezenterów znaleźli się również Viola Davis, Laura Dern, Jennifer Garner, Tiffany Haddish, Kumail Nanjiani, Margot Robbie, Emma Stone i Daniela Vega. Przypomnijmy, że ceremonię poprowadzi ponownie gospodarz ubiegłorocznej gali, Jimmy Kimmel. Przypomnijmy, że w tym roku aż 13 nominacji do Oscara otrzymał obraz "Kształt wody" Guillermo del Toro. Dzieło rywalizuje w niemal we wszystkich kluczowych kategoriach - film, aktorka, reżyser czy scenariusz oryginalny. Na osiem statuetek mogą liczyć twórcy dramatu "Dunkierka" Christophera Nolana, a na siedem produkcji "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" Martina McDonagha. Laureatów poznamy podczas 90. gali, która odbędzie się 4 marca. Producentami ceremonii są Michael De Luca i Jennifer Todd. Transmisja będzie prowadzona w 225 krajach.
Uwielbiany przez polską publiczność hiszpański wokalista podbił serca Polaków w 2014 roku - jego singel "El Mismo Sol" był najczęściej granym utworem przez polskie stacje radiowe. Wydany rok później album "Eterno Agosto" pokrył się aż trzykrotnie platyną, a piosenki z tej płyty - "Sofia", "Agosto" czy "Animal" - przez długie tygodnie okupowały najwyższe miejsca na listach przebojów. Wielkim hitem okazał się też utwór "Libre" nagrany w 2016 r. w duecie z Moniką Lewczuk. Zespołu Blue Cafe nikomu nie trzeba przedstawiać. To niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, która swoją muzyką porywa kolejne pokolenia. Obecnie zespół pracuje nad nową płytą. Mniej znana, ale nie mniej utalentowana grupa Vera Jonas Experiment została założona przez młodą węgierską piosenkarkę, gitarzystę i autorkę tekstów. Mają już na koncie występy w Rumunii, Austrii, Niemczech i Holandii, a w Japonii ukazała się jedna z płyt zespołu. 15 czerwca wystąpi również Carlos Santana Więcej informacji na temat muzyków występujących na TLFO 2018 można znaleźć w sekcji artyści.
Anne-Marie swoją muzyczną karierę rozpoczęła w chórkach zespołu Rudimental. Współpracowała również z grupą Clean Bandit, z którą nagrała przebój "Rockabye" Jej najbardziej znanymi solowymi utworami są "Alarm" i "Ciao Adios", które trafiły na szczyty listy przebojów. Wokalistka przymierza się do premiery debiutanckiej płyty. Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie. Po wydanych w 2011 roku albumie "+" i w 2014 roku "x" Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą "÷". Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku. Eda Sheerana ostatnio gościliśmy w Polsce w 2015 roku. Wokalista wystąpił wówczas na warszawskim Torwarze. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w zaledwie tydzień. Jego zbliżające się koncerty 11 i 12 sierpnia na PGE Narodowym określane są przez media mianem "największych wydarzeń muzycznych 2018 roku". Bilety na pierwszy z zaplanowanych występów wyprzedały się w godzinę. Pula wejściówek na drugi koncert zniknęła w równie błyskawicznym tempie.
Glass Animals ze swoją muzyczną wyobraźnią idealnie wpisali się w nową alternatywę - gatunek równie popularny, co trudny do jednoznacznego sklasyfikowania. Coś, co przez chwilę brzmi jak indie rock, za moment szybuje w okolice tanecznego R&B, minimalizm koresponduje z bogactwem dźwięków i wszystko się zgadza. Ewolucja Glass Animals, która biegnie od momentu wydania debiutanckiego singla, przez spotkanie Paula Epwortha (współautora sukcesów Adele i Bloc Party), aż po dwa studyjne albumy przebiegła wzorcowo. Dziś Glass Animals stoją na krawędzi. Wystarczy jeszcze jeden mały krok... Za sobą zostawią setki koncertów, płyty i wszystko to co mieści się w opisach zespołów nazywanych wielkimi nadziejami, i trafią do tej wąskiej grupy zespołów szanowanych za twórczość i jednocześnie uwielbianych przez miliony fanów. To miejsce, gdzie popularność nie przeszkadza jakości i odwrotnie wydaje się dla nich stworzone. Nauczcie się dobrze wymawiać imię i nazwisko Kali Uchis, bo za kilka miesięcy wstydem będzie mówić je źle, a jeszcze większym w ogóle nie znać. Trawestując tytuł jej najnowszego singla, jesteśmy jeszcze przed burzą, ale pioruny słychać z daleka. Kali Uchis ma 23 lata, pochodzi z Kolumbii, ale wychowywała się w Stanach. Dostała klasyczne wykształcenie muzyczne, ale producentów swojej debiutanckiej EP-ki wybrała mniej klasycznych, choć znakomitych - Kaytranada, Diplo i Tyler, The Creator. "Por Vida" zwróciła uwagę muzycznego środowiska, a sama Kali wyjątkowo dobrze poczuła się w nowym otoczeniu. Pracując nad solowym albumem nie uciekała od współpracy z innymi artystami. Tą najbardziej znaczącą okazało się nagranie z Danielem Caesarem singla "Get Out", nominowanego w tym roku do nagród Grammy, ale wspólnych utworów z Major Lazer i Gorillaz też nie trzeba się wstydzić. Trzy single, w tym najnowszy "After the Storm", spotkały się ze świetnym przyjęciem, o Kali mówi się cały czas, i jedyne co nam pozostaje, to czekać na premierę albumu. Brytyjski hip-hop, od kilku lat przeżywający prawdziwy boom, ma swoje wielkie gwiazdy, ale ma także zespoły, które działając na gatunkowych obrzeżach potrafią wpływać na kształt całej sceny. Bez wątpienia Young Fathers są właśnie taką formacją. Powstali w Edynburgu dekadę temu. Z początku bardziej jako koncertowy projekt zajawionych hip-hopem nastolatków. Po kilku latach zdobywania podziemnej sławy Young Fathers dostali kontrakt od amerykańskiego Anticona, wytwórni lubującej się w wyszukiwaniu hiphopowych nowinek. To Ancticon wydał dwa pierwsze mikstejpy Young Fathers. Mało oryginalne tytuły - "Tape One" i "Tape Two" - kryły w sobie dużo bardziej oryginalne brzmienie, nieco pierwotne, brudne, minimalistyczne, ale bardzo melodyjne. "Tape Two" zostało wybrane szkocką płytą roku, ale to nic przy sukcesie debiutanckiej płyty "Dead" z 2014 roku, która stała się sensacyjnym zdobywcą Mercury Music Prize - najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej na Wyspach. Dziś Young Fathers szykują trzeci album. Premiera "Cocoa Sugar" już 9 marca. Czy na brzmienie płyty będzie miała wpływ współpraca i wspólne koncerty z Massive Attack, przekonamy się za kilka tygodni. Londyńska raperka Little Simz, piosenkarka i aktorka, która swoją muzyczną karierę rozpoczęła jeszcze jako nastolatka. Jest świetną kontynuatorką całej linii brytyjskiego hip-hopu tworzonego przez kobiety, na czele których stały Ms. Dynamite i Speech Debelle. Little Simz debiutowała EP-kami w czasach ich największych sukcesów, ale dziś to właśnie jej pseudonim jest na czołówkach serwisów muzycznych. Na koncie ma dwa albumy - "A Curious Tale of Trials + Persons" z 2015 oraz wydany pod koniec 2016 roku "Stillness In Wonderland" luźno inspirowany "Alicją w Krainie Czarów", zupełnie jak nasza tegoroczna oprawa graficzna. Kilka poprzednich miesięcy Little Simz spędziła w trasie z Gorillaz, naszymi tegorocznymi headlinerami. Dograła się także do ich ostatniej płyty "Humanz" - utwór "Garage Palace" znajdziecie na wersji winylowej lub super deluxe. Zespół La Femme założony osiem lat temu w nadmorskim Biarritz z jednej strony jest kontynuatorem światowych sukcesów francuskiej muzyki, z drugiej jej najlepszym sukcesorem. Bowiem w muzyce La Femme odbija się kilka dekad francuskiej ekspansji na światowe sceny muzyczne. Od klasyków piosenki, przez elektroników, taneczne gwiazdy po rockowych wyklętych. La Femme swoją muzyczną tradycję utopili w psychodeli, bo od zawsze kochali amerykański surf rock. Zresztą patrząc na zdjęcia plaż w ich rodzinnej miejscowości nietrudno zrozumieć tę fascynację. La Femme od kilku lat nie schodzą z nagłówków francuskiej prasy muzycznej, która wbrew światowym trendom ma się nadal bardzo dobrze i potrafi wpływać na opinie publiczności. I choć La Femme wcale nie zabiegają o popularność, wręcz uciekają od zainteresowania, to nad Sekwaną stali się gwiazdami. Ich oba albumy były szeroko komentowane i poddawane szerokim eksperckim dyskusjom. Po nokaucie jakim okazał się debiutancki "Psycho Tropical Berlin" - najlepsza francuska płyta 2013 roku, wyprzedzająca nawet "Random Access Memories" Daft Punk - na drugi album czekano z emocjami godnymi narodzin nowego potomka królewskiego. Udało się. "Mystère" to porywająca międzygatunkowa eskapada bez celu. Muzyka, w której można się zwyczajnie zagubić, ale wrócić bezpiecznie i z poczuciem spełnienia. Koncerty Le Femme, podobnie jak ich twórczość studyjna, są owiane legendą. Największe francuskie festiwale walczą o ich ekskluzywne występy, a Red Hot Chili Peppers zabrali ich ze sobą w trasę po Europie. Do tej pory nigdy nie zagrali w Polsce. Open’er 2018 naprawi to niedopatrzenie, w ramach powracającego po latach cyklu Republique de la Musique. Wcześniej udział potwierdzili Arctic Monkeys, Depeche Mode, Gorillaz, Bruno Mars, Massive Attack, Fleet Foxes, David Byrn, MØ, Kaleo, Nick Cave and the Bad Seeds, Migos Bilety dostępne w Altersklepie oraz w eBilet. Sprzedaż od 16.12.2017 do 10.06.2018 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). karnet 4-dniowy - 579 zł karnet 4-dniowy + pole namiotowe - 659 zł karnet weekendowy (pt, sb) - 399 zł karnet weekendowy (pt, sb) + pole namiotowe - 459 zł bilety jednodniowe - 259 zł
Małe Miasta łączą hip-hop z odważnymi elektronicznymi brzmieniami oraz eksperymentalnym R&B. Panowie zeszły rok poświęcili na gromadzenie doświadczeń w solowych projektach. Teraz wracają z trzecią płytą, którą promuje singel "Plecy Pomników". Czarno-białe wideo do kawałka przedstawiające raperów w zimowej aurze można sprawdzić poniżej. Oto tracklista: 1. Sprawdzam 2. Już wiem, że jutro będę żałował 3. Nie uwierzyłbym w to nawet gdybym był tam 4. Proporcje 5. Nie zrozum mnie źle 6. Seriale 7. Chcę to opowiedzieć ci 8. Piekło 9. Jak policjanci z Miami 10. Bezpieczeństwo 11. Zwalniam 12. Nie mam czasu na bycie introwertykiem Małe Miasta to udana próba przeniesienia na polski grunt modnych brzmień R&B, połączonych z hip-hopem i elektroniką. Ich debiut - "MM" (2014) rozszedł się w nakładzie 500 egzemplarzy nim oficjalnie pojawił się na rynku. Rok później grupa wypuściła longplay "Koń".
Jak mówi Smolasty "Uzależniony" to "kawałek o niespełnionej miłości, kiedy obie strony chcą, ale coś jednak tworzy między nimi barierę nie do przejścia." Artysta pokazuje w nim swój punkt widzenia. Wideo do piosenki, oczywiście z miłosnym wątkiem, znajduje się poniżej. Nowy utwór Smolastego zwiastuje zbliżający się debiutancki longplay artysty. Smolasty to urodzony w 1995 roku wokalista, producent i autor tekstów pochodzący z Warszawy. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake'a czy PartyNextDoor, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Inka, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład. Do tej pory znany był z kooperacji z innymi artystami. Ma na koncie wyprodukowanie całego albumu "Lot022" Kaza Bałagane. Jego utwór "Znowu nie ma jej" nagrany z duetem producenckim MXF spotkał się z dużym uznaniem zarówno wśród internautów jak i części rozgłośni radiowych. Dotychczasowy dorobek artystyczny Smolastego zamyka wydany własnym sumptem mikstejp "Mr Hennessy". Otsochodzi to bez wątpienia postać wyróżniająca się w polskim hip-hopie. Pod pseudonimem ukrywa się Miłosz Stępień. Młody raper (rocznik 1996) posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany "7" wydany w kwietniu 2015 roku. Również w tym roku został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co wiązało się ze wzmożoną aktywnością artystyczną. Pierwszy długogrający album zatytułowany "Slam" opublikował w maju 2016 roku.
Zespół Killswitch Engage powstał w 1999 roku po rozpadzie zespołów Overcast i Aftershock. Obecnie w skład grupy wchodzą: wokalista Jesse Leach, gitarzyści Joel Stroetzel i Adam Dutkiewicz, basista Mike D'Antonio i perkusista Justin Foley. Na koncie mają wiele prestiżowych nagród i nominacji m.in. nagrodę Grammy i Złote Płyty. Wydali 7 albumów studyjnych i DVD z zarejestrowanym koncertem "(Set This) World Ablaze". Ich ostatni album "Incarnate" jest dostępny od 11 marca 2016 roku. Zespół zdobył popularność po wydaniu płyty "The End of Heartache" w 2004 roku. Album znalazł się na 21. miejscu na liście Billboard 200. Do grudnia 2007 roku sprzedał się w nakładzie 500 000 egzemplarzy i pokrył się złotem. Tytułowy utwór "The End of Heartache" został nominowany do nagrody Grammy w 2005 roku w kategorii "Best Metal Performance". Zespół Killswitch Engage występował na wielu prestiżowych festiwalach jak Soundwave Festival, Wacken Open Air, Reading Festival, Leeds Festival, Ozzfest, Download Festival, Rock on the Range, Rock Am Ring, Mayhem Festival, Monsters of Rock, Pointfest, Knotfest czy Heavy MTL. Kapela sprzedała ponad cztery miliony płyt w Stanach Zjednoczonych i została uznana za jednego z głównych przedstawicieli nurtu The New Wave of American Heavy Metal. Bilety na warszawski koncert w sprzedaży. Sprzedaż biletów na koncert w Krakowie od 19.02 od godz. 10:00 na Stodola.pl i LiveNation.pl
Debiut grupy Haim to "Days Are Gone" z września 2013 roku. Od tego czasu siostry pojawiały się gościnnie w utworach m.in. Major Lazer, Bastille, M83, Brandona Flowersa, Calvina Harrisa czy Primal Scream. W lipcu 2017 roku trio wydało drugi album, "Someting To Tell You". Longplay uplasował się na 2. pozycji w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej dziesiątce w USA. Bilety w cenach od 129 zł w sprzedaży od 23 lutego od godz. 10:00 na LiveNation.pl i Stodola.pl. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od 21 lutego od godz. 12:00.
Rockowa formacja postanowiła odwdzięczyć się popowej wokalistce za jej przeróbkę ich "Don't Delete the Kisses", którą Charli XCX zaprezentowała w grudniu 2017 roku. Wolf Alice wykonali w zamian swoją interpretację jej numeru "Boys". Co ciekawe wpletli w kawałek Charli XCX fragment przeboju The Cure "Boys Don't Cry". Pomysłowego nagrania, które dobyło się podczas sesji "Like A Version" dla australijskiego radia triple j. można posłuchać poniżej. Wolf Alice to kwartet z północnego Londynu, w którego skład wchodzą Ellie Rowsell, Joff Oddie, Theo Ellis i Joel Amey. Debiutowali w 2013 roku EP-ką "Blush", na koncie mają też debiutancki pełnowymiarowy album - "My Love Is Cool". Ich drugi album "Visions of a Life" ukazał się we wrześniu 2017 roku.
Projekt realizowany jest na podstawie książki "Opowieść podręcznej" Margaret Atwood. Akcja dzieje się w przyszłości, w Republice Gileadzkiej - państwie powstałym na terenach obecnych Stanów Zjednoczonych. Bohaterką jest Offred (Elisabeth Moss), jedna z niewielu płodnych kobiet, które zostały na świecie. Trafia ona do obozu dla podręcznych, a po szkoleniu do domu Komendanta (Joseph Fiennes) i jego żony. Tam, z innymi podręcznymi, zmuszana jest do seksualnego niewolnictwa. Bradley Whitford w nowej odsłonie wcieli się w komandora Josepha Lawrence'a, architekta ekonomii w Republice Gileadzkiej. Jest geniuszem, ma dziwne poczucie humoru i czasem bywa dobrotliwy. W obsadzie znajdują się także Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle i Amanda Brugel. Produkcja wróci 25 kwietnia. Widzowie doczekają się 13 nowych odcinków. Bradley Whitford najlepiej znany jest z serialu "Prezydencki poker". Ostatnio zagrał w "Uciekaj!".
Kawałek nosi tytuł "Thought Contagion" i od razu dostaliśmy towarzyszący mu klip. Za inspirację do szalonego wideo posłużyły prace i teorie brytyjskiego zoologa, ewolucjonisty Richarda Dawkinsa oraz zjawisko memów. Obrazek jest podobno kontynuacją opowieści znanej z teledysku do "Dig Down". Za kamerą stanął Lance Drake, a ze efektem można zapoznać się poniżej. Twórcy opisują wizualizacje do "Thought Contagion" mianem neonowej historii miłosnej rodem z lat 80. Nad brzmieniem piosenki czuwali Rich Costey i członkowie rockowej formacji. Trio Muse pracuje obecnie nad nową płytą, której premiera planowana jest na jesień tego roku bądź początek przyszłego. Muse, któremu przewodzi Matthew Bellamy, zadebiutowali w 1999 roku albumem "Showbiz". Popularność przyniosły grupie pochodzące z krążka numery "Uno" i "Sunburn". Jeszcze lepiej na listach przebojów radziły sobie utwory "New Born", "Bliss" i "Plug In Baby", które trafiły na wydany 2 lata później, drugi longplay bandu "Origin of Symmetry". Przełom przyszedł w 2003 roku wraz z trzecim długogrającym wydawnictwem "Absolution". Płyta, na której znalazły się nagrania "Time Is Running Out" i "Hysteria" zadebiutowała na 1. miejscu notowania UK Charts. Kolejne albumy bandu to "Black Holes and Revelations" (2006), "The Resistance" (2009), "The 2nd Law" (2012) i ostatni "Drones" (2015).
Za reżyserię teledysku odpowiadają Dave Free i Jack Begert. Wideo zaczyna się od ujęcia przedstawiającego Kendricka siedzącego na palmie i jedzącego kukurydzę. Później widzimy rapera i pozostałych muzyków wygłupiających się w biurze. Pełen rozmaitych sekwencji klip można sprawdzić poniżej. Przypomnijmy, że Lamar oraz producent Anthony "Top Dawg" Tiffith są kuratorami i producentami "Black Panther: The Album". Dzieło zawiera muzykę z filmu oraz zainspirowaną kinowym projektem. Soundtrack ukaże się 9 lutego. Film "Czarna Pantera" oparty jest na komiksie stworzonym przez Stana Lee i Jacka Kirby'ego. Postać Czarnej Pantery zadebiutowała w roku 1966 w komiksie o Fantastycznej Czwórce. T'Challa (w tej roli Chadwick Boseman), czarnoskóry władca Wakandy, fikcyjnego afrykańskiego kraju, który stał się superbohaterem, doczekał się własnej ilustrowanej serii w roku 1973. W filmie widzimy jak po śmierci ojca T'Challa wraca do ojczyzny, by przejąć należny mu tron. W obsadzie znaleźli się również Andy Serkis, Martin Freeman,Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Winston Duke oraz Angela Bassett, i Forest Whitaker. Do kin w Polsce dzieło trafiło 14 lutego 2018 roku.
Wcześniej do sieci trafił kawałek "Optimistic", teraz raper, jazzman i perkusista opublikowali utwór "Black Kennedy", którego mona posłuchać tutaj. Muzycy nie kryją, że w piosence słychać wpływy J Dilli. - Przypomina nam wspaniałe czasy, które spędziliśmy, tworząc z nim muzykę - mówi Riggins. Imienny album August Greene ukaże się 9 marca nakładem Amazona. Common, Glasper i Riggins współpracowali wcześniej przy nagraniu "Letter to the Free" do dokumentu Avy DuVernay, "13th". Common to raper a ostatnio często także aktor. Niedawno wystąpił w obrazach "Legion samobójców", "Barbershop: Na ostro" i "John Wick 2", a wcześniej chociażby w serialu "Hell on Wheels: Witaj w piekle". Zapowiedział też udział w thrillerze "Three Seconds" z Rosamund Pike i Clive'em Owenem, dramacie "Saint Judy" z Michelle Monaghan oraz romantycznej komedii "Best Day of My Life" z Renée Zellweger. Najnowszy album artysty, "Black America Again", ukazał się w listopadzie 2016 roku. Robert Glasper to jeden z najważniejszych muzyków jazzowych XXI wieku. Trzykrotny zdobywca nagrody Grammy - za album "Black Radio", utwór "Jesus Children of America" oraz ścieżkę dźwiękową do filmu o Milesie Davisie. Wielokrotnie nominowany do najbardziej prestiżowych wyróżnień, wciąż nie przestaje poszukiwać w muzyce "nowych lądów". Glasper to pianista, dla którego równie naturalne będzie nagranie coveru piosenki Kurta Cobaina, co współpraca z Eryką Badu, Norą Jones i Q-Tipem. Jego twórczość wymyka się szufladkowaniu i czerpie garściami nie tylko z jazzu, ale również soulu, hip-hopu, R&B i rocka. Jak dotąd Robert Glasper realizował swoje niewyczerpane pomysły pod szyldami Robert Glasper Trio i Robert Glasper Experiment.
Zespół nazywa się Arthur Buck, a współtworzy go ceniony wokalista i songwriter, Jospeh Arthur. Panowie obecnie pracują nad debiutancką płytą, której premierą planowana jest na ten rok. Ich wspólne nagrania są podobno optymistyczne, chwytliwe i różnią się od ich dotychczasowych dokonań. Muzycy rozpoczęli współpracę po tym jak spotkali się w Meksyku i postanowili urządzić sobie jam session. W ciągu ośmiu godzin powstało 8 improwizowanych piosenek. Peter Buck w 2015 roku wydał ostatni solowy album "Warzone Earth".
W listopadzie 2017 roku Jeffrey Tambor poinformował, że odchodzi z serialu. Teraz wiadomo już, że występujący w tytułowej roli aktor nie pojawi się w nowym sezonie. Nie jest jednak pewne, czy będzie to koniec serii, czy może twórcy zmienią nieco koncept i będą kontynuować. Premiera piątej odsłony planowana jest na ten rok. Głównym bohaterem produkcji jest tytułowy "transrodzic". Mort przez całe życie był patriarchą rodziny Pfeffermanów. Niespodziewanie dla wszystkich staje się kobietą - Maurą. W serialu dominuje czarny humor. Poza Jeffreyem Tamborem (w głównej roli), występują Judith Light, Gaby Hoffmann, Amy Landecker i Jay Duplass. Dotychczas powstały cztery sezony. - Wyraziłem już swe najgłębsze ubolewanie, jeśli jakiekolwiek moje zachowanie zostało źle zinterpretowana i odebrane jako agresywne, ale nigdy celowo i świadomie nikogo nie molestowałem - napisał w komunikacie sprzed kilku miesięcy aktor. - W obecnej atmosferze, która dotknęła także nasz plan, nie wyobrażam sobie, bym mógł wrócić do "Transparent".
Za reżyserię odpowiada Robert Eggers. Wcześniej udział potwierdził Willem Dafoe, który zagra starzejącego się strażnika latarni morskiej w Maine. Akcje będzie się rozgrywać na początku XX wieku, a fabuła zawierać ma wątki związane z mitologią mórz. Zdjęcia będą odbywać się w Nowej Szkocji. Robert Pattinson ostatnio zajęty jest na planie "High Life" Claire Denis. Robert Eggers to twórca znakomicie ocenianego horroru "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii".
<<<   -   797  798  799  800  801  802  803  804  805   -   >>>
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES