KupBilecik

Wiadomości ze świata muzyki i filmu

W 1999 roku Jim Carrey wcielił się w rolę swojego idola, Andy'ego Kaufmana, w filmie "Człowiek z księżyca". Nagrania zza kulis powstawania tej produkcji zostały ujawnione dopiero teraz, niemal dwadzieścia lat po premierze dzieła, które aktorowi przyniosło Złoty Glob. Z dokumentu dowiadujemy się, że na planie działy się różne, dziwne rzeczy, a Carrey zachowywał się co najmniej niekonwencjonalnie. Zapowiedź można obejrzeć poniżej. Dokument "Jim i Andy" będzie dostępny tylko w serwisie Netflix od 17 listopada. Za reżyserię odpowiada Chris Smith. W obrazie wystąpili także Danny DeVito, Milos Forman, Paul Giamatti, Hugh Hefner, Elton John, Courtney Love i David Letterman.
Michelle Pfeiffer nie do końca jest szczęśliwa, że jej imię i nazwisko wymieniane jest w jednym z największych hitów ostatnich lat, "Uptown Funk". Przypomnij, że w utworze Marka Ronsona, już na samym początku Bruno Mars śpiewa "This hit, that ice cold/Michelle Pfeiffer, that white gold". Gwiazda kina w wywiadzie dla programu "The Graham Norton Show" przyznała, że ma mieszane odczucia, słysząc tę piosenkę. - Oczywiście, schlebia mi to, ale czasami czuję się zawstydzona – opowiada aktorka w talk show. - Kiedy odwożę dzieci do szkoły i nagle w radiu leci "Uptown Funk", mój syn czuje się zażenowany. Podobnie jest kiedy jestem na treningu i puszczają ten numer. Krótki klip z rozmową z Michelle Pfeiffer można obejrzeć pod tym adresem, a poniżej przypomnieć sobie hit, który ma ponad 2,7 miliarda odsłon na YouTube. Bruno Mars, współtwórca piosenki, "Uptown Funk" 7 lipca 2018 roku wystąpi na festiwalu Open'er. Michelle Pfeiffer ostatnio zagrał w filmie "Morderstwo w Orient Expressie", który najpierw zostanie pokazany w Bydgoszczy na Camerimage, a 24 listopada trafi do polskich kin.
Producent zamieścił w sieci klip, w którym widać go w studiu z polskim napastnikiem. - Robert Lewandowski & Don - nasz wspólny projekt producencki właśnie się rozpoczyna :) - napisał muzyk. - Zaprosimy różnych wykonawców, z rożnych klimatów muzycznych do udziału w naszym projekcie #ProducentówDwóch. Wideo ukazujące sportowca i artystę przy konsoletach można obejrzeć pod tym adresem. Donatan zasłynął piosenką "My Słowianie" nagraną z Cleo. Współtworzył również przebój "Pełnia" z Maryli Rodowicz.
Producent zatrudnił firmę Black Cube, w której pracują przede wszystkim byli oficerowie Mossadu i innych agencji wywiadowczych Izraela. Były szef The Weinstein Company współpracuje także z firmą Kroll, jedną z największych kompani wywiadowczych na świecie. Jeden z pracowników Black Cube, podając się za aktywistę ruchów kobiecych, cztery razy spotkał się z Rose McGowan i nagrywał z nią rozmowy. Ten sam pracownik spotykał się też z dziennikarzami, by poznać personalia kobiet, które zeznawały w prasie przeciwko Weinsteinowi. Dodatkowo Weinstein zlecił dziennikarzom przeprowadzenie rozmów z oskarżającymi go kobietami. Policja nowojorska prowadzi śledztwo przeciwko Harveyowi Weinsteinowi w związku z oskarżeniami o gwałt. Zarzuty takie wysunęła aktorka Paz de la Huerta. Przypomnijmy, że magazyny "New York Times", a następnie "New Yorker" ujawniły, że Harvey Weinstein przez 30 lat molestował kobiety. Po tych sensacyjnych doniesieniach Weinstein został zwolniony ze swojej firmy The Weinstein Company, a także został wyrzucony z przyznającej Oscary, Akademii Filmowej. Nawet Bob Weinstein odwrócił się od brata, nazywając go "chorym i zepsutym".
Artyści razem wykonali "Chelsea Hotel No. 2". Amerykanka już w 2013 roku opublikowała swój cover piosenki. Po śmierci Leonarda Cohena wokalistka napisała na Instagramie: "Poza Bobem i Joan, byłeś jedyną osoba, która mówiła moim językiem". Amatorski zapis występu Lany Del Rey i Adama Cohena można znaleźć pod tym adresem. Koncert ku pamięci kanadyjskiego twórcy odbył się w Bell Center w Montrealu. Hołd muzykowi złożyli także Feist, Elvis Costello, k.d. lang, Damien Rice i Sting. Leonard Cohen urodził się 21 września 1934 roku w Westmount, w Quebecu. To kanadyjski wokalista i poeta, członek Canadian Music Hall of Fame, Canadian Songwriters Hall of Fame a także Rock and Roll Hall of Fame. Największy rozgłos przyniosła mu ballada "Hallelujah", której interpretacji podejmowało się wielu wykonawców w tym Jeff Buckley, Rufus Wainwright czy Alexandra Burke. Zmarł 10 listopada 2016 roku. Lana Del Ray zasłynęła singlami "Video Games" i "Born to Die", które promowały album "Born To Die". Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to "Summertime Sadness", "National Anthem" i "Dark Paradise". Najnowsza płyta artystki, "Lust for Life", miał premierę 21 lipca 2017 roku.
Aktor, który grał Russella Shillera w pierwszym sezonie komediowej produkcji, powróci w ostatniej, siódmej odsłonie, którą zaplanowano na 2018 rok. Dermota Mulroneya będzie można zobaczyć w co najmniej kilku odcinkach finałowej części. Russell był ojcem jednego z uczniów, którego uczyła Jess (Zooey Deschanel). Na początku doszło między nimi do spięcia, ale później zaczęli się spotykać. Po rozstaniu serialowej pary, bohater pojawił się jeszcze gościnnie w drugim sezonie. Przypomnijmy, że "Jess i chłopaki" ukazuje perypetie młodej kobiety i jej współlokatorów. Bohaterami są Jess (Zooey Deschanel), Nick (Jake Johnson), Cece (Hannah Simone), Schmidt (Max Greenfield) i Winston (Lamorne Morris). Serial zadebiutował w 2011 roku. W Polsce cykl "Jess i chłopaki" emituje Fox Comedy. Dermot Mulroney znany jest z filmów "Mój chłopak się żeni", "Przetrwanie" czy "Schmidt". Ostatnio można go było oglądać w dramacie "Pomiędzy nami góry".
15 listopada widzowie doczekają czwartej odsłony przygód klanu Shelbych. By nie pogubić się w akcji, do sieci trafiło animowane streszczenia trzech poprzednich sezonów. Interesujący klip, w którym na koniec słyszymy Thomasa Shelby'ego (Cillian Murphy) mówiącego, że ma plan, można obejrzeć pod tym adresem. Akcja nowych odcinków rozgrywa się pół roku po ostatnich wydarzeniach. Thomas Shelby otrzyma w wigilię tajemniczy list, z którego wynika, że gangsterom z Birmingham grozi "całkowita zagłada". Szef Peaky Blinders w obliczu zagrożenia decyduje się na powrót do rodzinnego miasta. - Tommy stara się przekonać siebie samego, że wszystko jest w porządku - mówi Murphy. - Próbuje pogodzić się z tym, co się im wszystkim wydarzyło. Jest typem, który chodzi na terapię. W obsadzie znajdą się ponownie Helen McCrory, Paul Anderson, Joe Cole oraz Tom Hardy jako Alfie Solomons i Charlotte Riley jako May Carleton. Ponadto dołączył Aidan Gillen. "Peaky Blinders" to epicki dramat gangsterski, osadzony w latach 20. XX wieku w powojennym Birmingham. Serial zasłynął z inspirującego połączenia kina gangsterskiego w kostiumie i współczesnej muzyki. Na ścieżce dźwiękowej można usłyszeć m.in. utwory Davida Bowiego, który był wielkim fanem serialu, a także Nicka Cave'a czy PJ Harvey. Bohaterami są członkowie rodziny Shelby, która po I wojnie światowej kieruje Peaky Blinders - jedną z najsilniejszych i najbardziej bezwzględnych grup przestępczych w Anglii. Gangiem rządzi Thomas Shelby (Cillian Murphy), który rozwija sieć legalnych interesów. Z czasem Peaky Blinders rozszerzają swoje wpływy na południe Anglii, a zwłaszcza Londyn. Twórcą jest Steven Knight.
Aktorka znana z roli Karoliny w drugiej odsłonie sensacyjnej produkcji, pokazała się z nieznanej dotąd strony. Do sieci trafił klip ukazujący prace młodej gwiazdy nad artystycznymi i seksownymi zdjęciami. Wideo, w którym widzimy Wichłacz w wielu różnych stylizacjach można obejrzeć tutaj. Autorami sesji są Mateusz Stankiewicz, Bartek Wieczorek i Marcin Kempski. Zofia Wichłacz pojawia się na okładce listopadowego numeru "Harper's Bazaar". Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "Belfer" w ciągu dwóch dni obejrzało 620 tysięcy widzów. To rekord w historii Canal+. "Belfer" to oryginalna produkcja Canal+, której ostatni odcinek oglądało blisko pół miliona osób. Docenili ją zarówno widzowie, jak i krytycy - serial został wyróżniony m.in. statuetką Orła 2017 w kategorii "Najlepszy filmowy serial fabularny", "Specjalną Telekamerą 2017" oraz tytułem "Wydarzenie Roku 2016" w plebiscycie Bestsellery Empiku. W nowym sezonie Paweł Zawadzki - tytułowy belfer (Maciej Stuhr) - zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii i tylko jedno jest jasne: na terenie szkoły toczy się mordercza gra. To nie jest liceum, jak każde inne. To nie są zwykli uczniowie, a belfer nie znalazł się tam przypadkowo. W obsadzie drugiej części znaleźli się ponadto Michalina Łabacz, Eliza Rycembel, Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski i Zofia Wichłacz. Zofia Wichłacz znana jest z filmów "Miasto 44", "Powidoki" czt "Amok".
Informację tę podała odtwarzającą główną postać Evan Rachel Wood. Zdjęcia drugiego sezonu rozpoczęły się w lipcu. W nadchodzącym sezonie zobaczymy prawdopodobnie nowe tematyczne parki, w tym nawiązujące do starożytnego Rzymu oraz do średniowiecza. Filmowy oryginał Michaela Crichtona z 1973 roku uwzględniał takie parki. Fani otrzymają, tak jak w przypadku pierwszej części, 10 epizodów. Przypomnijmy, że akcja rozgrywa się w futurystycznym parku fantazji Westworld, który obsługuje grupa androidów. W "Westworld" grają Evan Rachel Wood, James Marsden, Ed Harris, Jimmi Simpson, Ben Barnes, Ingrid Bolso Berdal, Luke Hemsworth, Thandie Newton, Simon Quarterman, Rodrigo Santoro, Angela Sarafyan, Tessa Thompson, Shannon Woodward i Jeffrey Wright.
Obraz zatytułowany "It: Chapter Two", jest priorytetem studia New Line Cinema. Na ekran przeniesiona zostanie druga część książki Stephena Kinga. Widzowie śledzić będą poczynania dorosłych bohaterów. Wiadomo jednak, że strasznego Pennywise'a ponownie zagra Bill Skarsgård. To właśnie aktor ujawnił co nieco na temat sequela. - Pierwszy film wypadł znakomicie, bo tak naprawdę to opowieść o dzieciakach, których ludzie bardzo polubili - mówi. - Druga część będzie o dorosłych. Trzeba w tym wypadku inaczej podejść do tematu. Sądzę, że skupimy się na psychologicznych aspektach horroru. Może też pojawią się egzystencjalne pytania dotyczące tej postaci. Czym jest i skąd się wziął. W powieści nie jest to jasno powiedziane, jest raczej abstrakcyjnie. Mnie się bardzo ten pomysł podoba, by stworzyć rodzaj surrealistycznej, psychologicznej podróży wewnątrz umysłu Pennywise'a. A jeśli czytaliście książkę, wiecie, że to jest możliwe. Może nie do końca wchodzą do jego umysłu, ale trafiają do jakiegoś miejsca w innym wymiarze, gdzie toczą z nim walkę. Ciekawe, jak zostanie to pokazane w filmie. W roli dorosłej Bev być może pojawi się Jessica Chastain. - Uwielbiam Andy'ego Muschiettiego - mówi Jessica Chastain. - Pracowałam przy jego pierwszym filmie. Jeśli tylko zechce ze mną pracować na pewno pojawię się na planie. Premierę "IT: Chapter Two" wyznaczono na 6 września 2019 roku. Przypomnijmy, że akcja obrazu "To" rozgrywa się w miasteczku Derry w stanie Maine, w którym regularnie dochodzi do tajemniczych porwań i morderstw. Ich ofiarami często są dzieci. Grupa przyjaciół postanawia odszukać sprawcę. Wkrótce okazuje się, że "to" jest żyjącym od tysiącleci potworem, który potrafi przybrać dowolną postać. Zawsze uosabia jednak to, czego ofiara boi się najbardziej. Obraz nakręcony za 35 milionów dolarów, zarobił już ponad 600 milionów. Za kamerą stanął Andy Muschietti.
Karkołomnego zadania pożenienia latynoskich rytmów z popem z Azji podjęła się pochodząca z Seulu żeńska formacja Sonamoo. Ich najnowszy singel "I (Knew It)" powstał, by zawojować zarówno wschodnie jak i zachodnie rynki. W piosence mieszają się taneczne elementy i typowe dla Ameryki Południowej dźwięki. Jak to wszystko brzmi, można przekonać się poniżej. Sonamoo istnieją od 2014 roku. Na koncie mają trzy EP-ki "Deja Vu" (2014), "Cushion" (2015) i "I Like U Too Much" (2017). "I (Knew It)" jest częścią ich nowego trzyczęściowego projektu "Happy Box".
30-letni raper z Filadelfii w 2008 roku został skazany za posiadanie broni i narkotyków, ale zwolniono go warunkowo z 5-letnim zawieszeniem. Muzyk nie dotrzymał jednak ustalonych warunków. W marcu został zatrzymany za napaść na dwoje pieszych na lotnisku w St. Louis a w sierpniu za niebezpieczną jazdę samochodem. Choć zarzuty oddalono, sędzia cofnął warunek i Meek Mill spędzi od 2 do 4 lat za kratkami. Meek Mill to amerykański hiphopowy artysta. Na koncie ma współpracę z Rickiem Rossem, Drakiem, Nicki Minaj czy Chrisem Brownem. Dorobek rapera zamyka "Wins & Losses" z lipca 2017 roku.
We wrześniu na stronie zajmującej się kulturą i polityką pojawił się tekst "Swiftly to the alt-right: Taylor subtly gets the lower case kkk in formation", w którym autorka łączy twórczość gwiazdy, w szczególności jej utwór "Look What You Made Me Do", ze skrajną prawicą. - Słowa "Look What You Made Me Do" to ciche poparcie dla rasowej hierarchii - pisze Meghan Herning. - Skrajna prawica odbiera tę piosenkę, razem z triumfem Trumpa, jako "przebudzenie". W klipie widzimy Taylor z armią modelek na podium, co przypomina to, co Hitler robił w nazistowskich Niemczech. Podobieństwa są wyraźne i niepokojące. Herning otrzymała list od prawnika Swift, w którym domaga się usunięcia artykułu oraz zaprzestania jego dalszej publikacji w innych miejscach. Rozważany jest również pozew o zniesławienie. Postawę wokalistki skrytykowała organizacja ACLU zajmująca się ochroną praw obywatelskich gwarantowanych przez amerykańską konstytucję. Zdaniem przedstawicieli ACLU, Swift chce swym działaniem ograniczyć wolność wypowiedzi. 10 listopada ukaże się nowa płyta Taylor Swift, "Reputation". Właśnie z tego albumu pochodzi wzbudzający tak wielkie emocje utwór "Look What You Made Me Do". Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W ciągu 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów - więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Ostatni krążek, "1989", miał premierę 27 października 2014 roku.
Do sieci trafiło nagranie "Sans". Artystka niedawno wykonała piosenkę na antenie rozgłośni KCRW (do sprawdzenia poniżej), a teraz na Spotifyu udostępniła też studyjną wersję. - To numer, który napisałam między "Burn Your Fire" i "My Woman" - opowiada artystka. - To krótka, prosta rzecz, ale o czymś bardzo ważnym w moim życiu - podróżach i o tym, jak oddziałują one na psychikę. Zestaw "Phases" wypełni 12 rarytasów. Utwory powstawały przez 7 ostatnich lat - są to dema, utwory ze stron B singli i inne. Premiera wydawnictwa została wyznaczona na 10 listopada. Oto tracklista: 1. Fly On Your Wall 2. Special 3. Only You 4. All Right Now 5. Sans 6. Sweet Dreams 7. California 8. Tougher Than the Rest 9. For You 10. How Many Dreams 11. May as Well 12. Endless Road Pierwsza płyta Angel Olsen, "Half Way Home", pojawiła się na rynku w styczniu 2013 roku. Drugi longplay, "Burn Your Fire For No Witness", miał premierę w lutym 2014 roku. Trzeci krążek amerykańskiej wokalistki, "My Woman", ukazał się we wrześniu 2016 roku. Na koncie ma też współpracę z Bonnie "Prince" Billy i Cairo Gang.
Po tym, jak wyszło na jaw, że wpływowy hollywoodzki producent przez 30 lat wykorzystał seksualnie ponad 50 kobiet, Affleck chce się odciąć od niego i jego pieniędzy. Aktor, scenarzysta i reżyser wciąż zarabia na nakręconych dla Miramax obrazach, w tym "Buntowniku z wyboru", który przyniósł jemu i Mattowi Damonowi Oscara. Gwiazdor będzie jednak przekazywał te pieniądze organizacjom Film Independent lub RAINN, która wspiera ofiary gwałtów i napaści. - Zacząłem zastanawiać się nad swoim zachowaniem i wiem, że chcę być częścią rozwiązania problemy, kobiety muszą dojść do władzy - wyjaśnia. Od 17 listopada Bena Afflecka będzie można oglądać w "Lidze Sprawiedliwości".
Album nosi tytuł "Live in Prague" i zawiera wykonane na żywo kompozycje znane z obrazów "Piraci z Karaibów", "Król lew", trylogii o Batmanie, "Interstellar" czy z "Gladiatora". Wydawnictwo pojawi się w wielu formatach jak DVD, Blu-ray, 2CD czy 4LP. Krążki zawierają zapis występu Zimmera w Czechach z towarzyszeniem 72-osobowej orkiestry oraz byłego gitarzysty The Smiths, Johnny'ego Marra. - Mam misję - mówi laureat Oscara. - Nieustannie obawiam się, że orkiestry przestaną być ważne, że orkiestry znikną, co by oznaczało, że mnóstwo wspaniałych muzyków będzie pozbawionych pracy. Wymyślam więc projekty, które sprawiają, że orkiestra jest ważna. Poniżej można posłuchać suity zagranej przez Zimmera, Marra i orkiestrę. "Live in Prague" dostępne jest w sprzedaży od 3 listopada. Muzykę Hansa Zimmera słychać w najnowszej produkcji science-fiction, "Blade Runner 2049".
Wokalista szykuje się do premiery teledysku do piosenki "Kiwi", w którym zobaczymy aktorski talent grupy dzieci. Styles być może wcieli się w ich ekscentrycznego nauczyciela, gdyż na jednej z fotek (do sprawdzenia tutaj) zapowiadających wideo widzimy go pozującego z klasą na sali gimnastycznej. Na Twitterze muzyka można znaleźć serię innych zdjęć z planu klipu, wszystkie z dzieciakami. https://twitter.com/Harry_Styles Premiera wideo do "Kiwi" odbędzie się 8 listopada. 23-letni Harry Styles podpisał w 2016 roku opiewający na 80 milionów dolarów solowy kontrakt z wytwórnią Columbia. W maju 2017 roku muzyk wydał imienny album promowany singlem "Sign of the Times". Z tej właśnie płyty pochodzi też numer "Kiwi". Wokalista może pochwalić się także aktorskim debiutem. Gwiazdor zagrał w "Dunkierce" Christophera Nolana. Obraz trafił do kin 21 lipca 2017 roku.
W debiucie pisarskim Lily Allen znajdzie się miejsce na opowieść o dzieciństwie, miłościach i macierzyństwie. Piosenkarka napisze też o wzlotach i upadkach podczas kariery, walce z nadwagą, uzależnieniu od alkoholu i narkotyków. - Niektóre rzeczy mogą być dla czytelników szokujące - mówi Lily Allen. - Mam też nadzieję, że książka będzie dowcipna. Opowieść jest o mnie, ale chce żeby ludzie mogli odnaleźć w moich historiach siebie. Nie będę nic ukrywać, pokaże siebie taką jaką jestem. Lily Allen na koncie ma przeboje "Smile", "The Fear" czy "Fuck You". W jej dorobku są trzy albumy "Alright, Still" (2006), "It's Not Me, It's You" (2009) i "Sheezus" (2014). Prywatnie jest siostrą Alfiego Allena, znanego z roli Theona Greyjoya w "Grze o tron".
Projekt oparty będzie na wyróżnionej Booker Prize książce Petera Careya, opowiadającej o osławionym gangu Neda Kelly'ego. Postać ta jest dla Australijczyków tym, kim dla Brytyjczyków Robin Hood - wcieleniem mitu szlachetnego rozbójnika. Ned Kelly urodził się w 1854 roku, w rodzinie australijskich Irlandczyków. Zasłynął jako najbardziej zuchwały rozbójnik w dziejach Australii. Wraz ze swoim gangiem zajmował mniejsze miasteczka, rabował banki i pociągi, brał zakładników i drwił z brytyjskiej policji kolonialnej. Krążyły pogłoski, że kule się go nie imają - w rzeczywistości członkowie bandy Neda Kelly'ego nosili przemyślne kuloodporne zbroje własnej konstrukcji. Dla władz był wrogiem publicznym numer jeden, ale wielu mieszkańców Australii uważało go za bohatera, który rzuca wyzwanie brytyjskiej tyranii. Kiedy gang Neda Kelly'ego został rozbity, a on sam pojmany i w 1880 roku skazany na śmierć, pod petycją o jego ułaskawienie podpisały się 32 tysiące mieszkańców kolonii. Głównego bohatera zagra George MacKay. Oprócz Russella Crowe'a w filmie pojawią się także Travis Fimmel, Sean Keenan, Dacre Montgomery, Harry Greenwood, Thomasin McKenzie czy Earl Cave. Historia gangu Kelly'ego doczekała się dwóch słynnych kinowych adaptacji, w 1970 roku z Mickiem Jaggerem w roli głównej oraz w 2003 roku z Heathem Ledgerem. Nową wersję nakręci Justin Kurzel, który wraz z Shaunem Grantem pisze scenariusz. Panowie pracowali już wcześniej razem przy thrillerze "The Snowtown Murders". George MacKay znany jest z filmu "Captain Fantastic".
Asher Angel wcieli się w postać Billy'ego Batsona, który zamienia się w tytułowego bohatera pod wpływem zaklęcia. Jako jego alter ego wystąpi Zachary Levi. Ponadto Grace Fulton ma zagrać jedną z przyjaciółek Billy'ego, a Mark Strong czarny charakter, Doktora Sivanę. Projekt oparty jest na komiksie wydawanym od 1939 roku, autorstwa C. C. Becka i Billa Parkera. Seria "Shazam!" opowiada o nastoletnim chłopcu, Billym Batsonie, który zamienia się w superbohatera gdy tylko wypowie zaklęcie "Shazam". Początkowo heros nazywał się Kapitan Marvel, ale ze względu na konflikt prawny superbohater zmienił imię na Shazam. Słowo to stanowi akronim imion sześciu bogów i bohaterów starożytnego świata: Salomon daje bohaterowi mądrość, Herkules siłę, Atlas wytrwałość, Zeus moc, Achilles odwagę, a Merkury szybkość. Scenariusz piszą Henry Gayden i Darren Lemke. Premiera planowana jest na 2019 rok. Od lat z projektem związany był Dwayne Johnson. W 2014 roku potwierdzono, iż wcieli się on w postać znaną jako Black Adam. Ponieważ jednak studio New Line, które odpowiada za produkcję "Shazam", zdecydowało się nakręcić spin-off o przygodach Black Adama z Johnsonem w roli głównej, nie jest on więcej związany ze światem "Shazam". Oba filmy rozwijane są jednocześnie. Asher Angel znany jest z serialu "Andi Mack".
Film określany jest już mianem kobiecej odpowiedzi na filmy o Bondzie czy Jasonie Bournie. Realizacją kierują Michael G. Wilson i Barbara Broccoli, czyli producenci filmów o przygodach Jamesa Bonda. Podstawą będą powieści Marka Burnella, których bohaterką jest Stephanie Patrick (w tej roli wystąpi Blake Lively). Kobieta jest na najlepszej drodze do auto-destrukcji po tym jak jej rodzina ginie w katastrofie lotniczej. Postanawia jednak odkryć prawdę i przyjmuje tożsamość płatnej zabójczyni. Obraz powstaje właśnie w Dublinie. Na zdjęciach z planu widzimy gwiazdę w topornych butach, mało eleganckich ubraniach, w brzydkiej niebieskiej czapce i bez makijażu. Trudną do rozpoznania aktorkę można zobaczyć pod tym adresem. W obsadzie znajduje się również Jude Law. Film kręcony będzie także w Wielkiej Brytanii, Stanach, Hiszpanii i Szwajcarii. Do kin ma trafić w lutym 2019 roku. Reżyserią zajmie się Reed Morano ("Opowieść podręcznej"). Zdjęcia mają ruszyć jesienią i odbywać będą się w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych. Blake Lively ostatnio zagrała w filmach "183 metry strachu" i "All I See Is You".
Obraz opowiada o Dniu Zmarłych (Dia de los Muertos), acz - oczywiście - w stylu Pixara. Do dubbingowej obsady zaangażowano wyłącznie latynoskich artystów. Głosu głównemu bohaterowi, 12-letniemu Miguelowi, użyczył Anthony Gonzalez. W rodzinie Miguela muzyka od zawsze była zakazana, tymczasem on marzy, by jak jego idol, Ernest de la Cruz (Benjamin Bratt), zostać gwiazdą estrady. Nieopatrznie Miguel uruchamia związany ze 100-letnią tajemnicą ciąg wydarzeń, prowadzący do niezwykłego rodzinnego spotkania i barwnej Krainy Umarłych. Po drodze poznaje Hectora (Gael García Bernal). Pełen soczystych barw i muzyki trailer można obejrzeć poniżej. W projekt zaangażowali się także Renée Victor, Ana Ofelia Murguía, Jaime Camil, Sofía Espinosa, Luis Valdez, Lombardo Boyar, Edward James Olmos, Alanna Ubach, Selene Luna, Alfonso Arau, Herbert Siguenza, Octavio Solis, Gabriel Iglesias, Cheech Marin i Blanca Araceli. Twórcą filmu jest Lee Unkrich ("Toy Story 3"), któremu pomagał Adrian Molina ("Uniwersytet potworny").
- Tutaj Lor, a razem z nami "Aquarius", promujący nasz debiutancki album, na który nadal cierpliwie czekamy, a Wy czekacie razem z nami, dzięki czemu nie czekamy samotnie - cieszą się wokalistki. Do nagrania "Aquarius" powstał teledysk, który zrealizowała Magdalena Liszcz. Z efektem można zapoznać się poniżej. Artystki na razie nie ujawniły szczegółów swego pierwszego longplaya. Lor tworzą Cztery niezwykle utalentowane nastolatki z Krakowa, które poznały się w szkole muzycznej i zaczęły razem czarować. Pierwszym rozdziałem tej historii był urzekający utwór i klip "Windmill". W tym roku można je było zobaczyć m.in. na OFF Festivalu. 19 listopada razem z Coals wystąpią w krakowskim Zet Pe Te.
Producentem utworu jest DJ Mustard, znany ze współpracy z Chrisem Brownem, Rihanną czy Jhené Aiko. Nagranie można znaleźć na Spotifyu. Nie wiadomo, czy piosenka zapowiada jakieś większe wydawnictwo wokalistki R&B. W 2014 roku ukazała się jej ostatnia płyta "Braveheart". W 2016 roku współpracowała z Ja Rule'em przy numerze "Helpless", który trafił na "The Hamilton Mixtape". Ashanti znana jest przede wszystkim za sprawą singla "Foolish", który w USA znalazł ponad pół miliona nabywców. Jest laureatką MTV Video Music Awards, Billboard Music Awards czy Grammy.
Nie był to prawdziwy karabin, ale i tak udawanie, że strzela do tłumu z półautomatycznej broni, wydaje się pomysłem mocno chybionym. Szczególnie, że wydarzyło się to niedługo po tym, jak szaleniec w Teksasie zastrzelił 26 osób znajdujących się w kościele. Co więcej, kalifornijskie San Bernardino, gdzie odbywał się koncert kapeli wie, czym jest atak terrorystycznym. W wyniku strzelaniny, w grudniu 2015 roku, zginęło tam 15 osób. Pod tym adresem można obejrzeć krótki filmik z kontrowersyjnego występu Marilyn Manson. 6 października premierę miał nowy album Marilyn Manson, "Heaven Upside Down". Formacja działa od 1989 roku. Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty "Antichrist Superstar" (1996) i "Mechanical Animals" (1998). Nakład albumów formacji łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie.
<<<   -   878  879  880  881  882  883  884  885  886   -   >>>
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES