KupBilecik

Wiadomości ze świata muzyki i filmu

Nad niezatytułowanym projektem pracują producenci "Czarnej listy" - Brandon Margolis i Brandon Sonnier. Cykl, którym interesują się rożne stacje, ma skupiać się na granej przez Gabrielle Union postaci specjalnej agentki Sydney Burnett z wydziału narkotykowego, którą poznaliśmy w drugiej części kinowych "Bad Boys". W filmie Syd jest siostrą Marcusa Burnetta (Martin Lawrence), która wiąże się z jego partnerem Mikiem Lowreym (Will Smith). Pierwszy film z cyklu powstał w 1995 roku. Za kamerą stanął Michael Bay, a przed Will Smith i Martin Lawrence. Opowieść o dwóch niepoprawnych gliniarzach, którzy rozprawiają się z mafią stała się hitem i do dziś jest regularnie przypominana w telewizji. Kontynuacja - w identycznym składzie osobowym - powstała w roku 2003. W Hollywood od dłuższego czasu mówi się o realizacji trzeciej części - "Bad Boys for Life". Gabrielle Union ostatnio występowała w serialu "Being Mary Jane".
Singel został wyprodukowany przez ukrywającego swą twarz DJ-a Marshmello oraz Andrew Watta. Elektroniczny kawałek z pop-country'owym rytmem łączy melancholię i nadzieję. Wokalistka wyznała, że piosenka odzwierciedla to, co obecnie czuje i czego doświadcza. Przypomnijmy, że u Amerykanki jakiś czas temu zdiagnozowano toczeń, chorobę autoimmunologiczną, która doprowadza do zaburzeń układu odpornościowego. Dla ogólnej poprawy zdrowia, konieczny był przeszczep nerki. Zaskakującego kawałka Seleny Gomez można posłuchać poniżej. Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, "Revival", miał premierę w 2015 roku. Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii "Sąsiedzi 2" oraz obrazie "The Fundamentals of Caring". Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka "W niepewnym boju" ("In Dubious Battle"), a ostatnio zajęta jest na planie nowego filmu Woody'ego Allena. Selena zaangażowana jest - jako producentka wykonawcza - w serial "Trzynaście powodów", do którego nagrała również piosenki, w tym cover Yazoo.
Bruno Mars ma na koncie 5 statuetek Grammy i ponad 100 milionów sprzedanych płyt. Wylansował przeboje "Just the Way You Are", "Grenade", "The Lazy Song", "Locked Out of Heaven", "When I Was Your Man", "Treasure" oraz nagrany z Markiem Ronsonem "Uptown Funk". Zadebiutował w 2010 roku longplayem "Doo-Wops & Hooligans". Druga płyta Amerykanina to "Unorthodox Jukebox" z grudnia 2012 roku. Jego najnowszy longplay, "24K Magic", miał premierę w listopadzie 2016 roku. Karnety na Open'era już dostępne są w sprzedaży. Early Bird Tickets - sprzedaż do 15.12.2017 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Pula karnetów Early Bird wynosi minimum 10 000 szt. Więcej informacji o wejściówkach pod tym adresem.
Z okazji jubileuszu premiery powieści, British Library wystawiła oryginalny scenopis dzieła J.K. Rowling. Na pierwszej stronie, którą zmieszczono także w sieci pojawiają się Harry, Dursleyowie, Hagrid, Ron, Hermiona i Hogwart. Zdjęcie maszynopisu można obejrzeć pod tym adresem. Przypomnijmy, że "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" zapoczątkował serię książek o przygodach młodego Harry'ego Pottera. Łącznie powstało 7 powieści, które sprzedały się w nakładzie ponad 400 milionów egzemplarzy. Wszystkie zostały zekranizowane i zarobiły 7,7 miliarda dolarów. W roli głównej występowali Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson.
Deathstroke to antybohater, który oprócz olbrzymiej siły i sprawności, jest wyśmienitym strategiem i posiada zdolność szybkiego leczenia się. Naprawdę w świecie komiksowym nazywa się Slade Wilson. To najemnik i zabójca, który po raz pierwszy pojawił się na kartach DC Comics w 1980 roku dzięki pracy Marva Wolfmana i George'a Péreza. Na kartach komiksów walczył m.in. z Mrocznym Rycerzem i Zieloną Strzałą. W postać wcieli się Joe Manganiello, którego jako antybohatera zobaczymy prawdopodobnie już w "Batmanie" Matta Reevesa z Benem Affleckiem (jeśli film w ogóle zostanie zrealizowany). Gareth Evans pracował ostatnio na planie filmu "Apostle".
W kampanii udzielają się ponadto Dorota Masłowska, Roma Gąsiorowka, Mateusz Banasiuk, Maffashion, Marta Frej, Jimek, Małgorzata Szumowska, Mary Komasa i Sebastian Fabjański. - Z powodu klimatu, który obecnie panuje w Polsce - brak edukacji seksualnej oraz konsekwentnie realizowany plan rządu, by ograniczyć dostęp do antykoncepcji - zdecydowałam stworzyć kampanię edukacyjną, na którą będą się składać 60-sekundowe filmiki, których tematem będzie edukacja seksualna - wyjaśnia polska supermodelka. - Wybrałam grupę powszechnie znanych w Polsce osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, wywodzących się ze świata sztuki, muzyki, filmu oraz mody z prośbą o wzięcie udziału w projekcie i szerzeniu wiedzy na temat edukacji seksualnej. Z pomocą grupy Dziewuchy Dziewuchom powstała lista lekcji, np. masturbacja, pierwszy raz, antykoncepcja. W ramach projektu każda z zaangażowanych osób opowiada swoją historię na temat lekcji. Kampania rozpocznie się 28 października, a już dziś, poniżej, można obejrzeć wideo-zapowidź.
Projekt powstał w ramach kampanii promującej kolekcję Erdem dla sieci H&M. W filmiku grają m.in. Harriet Walter i Hero Fiennes Tiffin. W tle wykorzystano piosenkę "Hypnotized" indiepopowej formacji Years & Years. - To piosenka o tym, jak zakochujemy się, tracimy dla kogoś głowę i przestajemy być osobą, którą dotąd znaliśmy - tłumaczy wokalista zespołu, Olly Alexander. "The Secret Life Of Flowers" z utworem "Hypnotized" można obejrzeć poniżej. Baz Luhrmann to twórca muzycznych obrazów "Moulin Rouge!", "Wielki Gatsby" czy serialu "The Get Down". Years & Years tworzą Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Turkmen, którzy wśród swoich inspiracji wymieniają TLC i Aaliyah. Przełomowy dla ich kariery był 2015 rok. Zwyciężyli w plebiscycie BBC Sound of..., grali na największych scenach festiwalowych całego świata, a przede wszystkim wydali debiutancki album "Communion". Longplay w dniu premiery był numerem 1 na listach w Wielkiej Brytanii, a w ponad 10 krajach znalazł się w top 10. W Polsce krążek pokrył się złotem. Z wydawnictwa pochodzą single "Shine", "King" i "Desire".
Laureaci odebrali statuetki podczas uroczystej i transmitowanej na antenie Trójki gali, która odbyła się w środę 25 października w Studiu Muzycznym PR im. Agnieszki Osieckiej. Uroczystość poprowadzili Piotr Metz i Agnieszka Szydłowska. W kategorii Muzyka rozrywkowa za Debiut Akademia Muzyczna Trójki nagrodziła projekt Steve Nash & Turntable Orchestra za: "brawurowe połączenie na płycie "Out of Fade" różnych stylistyk muzycznych, za nowoczesne wykorzystanie w muzyce rozrywkowej klasycznych brzmień orkiestry symfonicznej oraz za uczynienie z gramofonu niezależnego elementu zespołowego instrumentarium. Mateusza Trójki za Wydarzenie odebrał Krzysztof Zalewski. Nagrodę otrzymał za: "ujawnienie światu swoich ogromnych możliwości artystycznych na płycie "Złoto" i błyskawiczne wskoczenie na najwyższą półkę". Statuetka za całokształt powędrowała do zespołu Voo Voo za: "udowodnienie, że całokształt może być kolejnym wspaniałym początkiem i że tydzień zaczyna się w środę". SuperMateuszem w tym roku uhonorowana została Kora Jackowska. Wokalistka grupy Maanam doceniona została za: "wywrócenie polskiego rocka do góry nogami, odwagę, bezkompromisowość i hart ducha". W jazzowej kategorii triumfowali Kuba Więcek, grupa Electric Acoustic Beat Sessions i Henryk Miśkiewicz. Nagrody Muzyczne im. Mateusza Święcickiego - "Mateusze Trójki" przyznawane są za osiągnięcia w dziedzinie twórczości, wykonawstwa lub popularyzacji polskiej muzyki rozrywkowej i jazzowej.
Longplay "Always Ascending" ukaże się 9 lutego nakładem wytwórni Domino. Będzie to piąty długogrający krążek formacji. Na pierwszy singel twórcy przeboju "Take Me Out" wybrali numer tytułowy. Tanecznego, mocno elektronicznego nagrania można wysłuchać poniżej. Oto tracklista: 1. Always Ascending 2. Lazy Boy 3. Paper Cages 4. Finally 5. The Academy Award 6. Lois Lane 7. Huck And Jim 8. Glimpse Of Love 9. Feel The Love Go 10. Slow Don't Kill Me Slow Kiedy w roku 2004 pierwszy album Franz Ferdinand trafił do sklepów, natychmiast wywołał coś w rodzaju lekkiego trzęsienia ziemi. Po pierwszym tygodniu sprzedaży zadebiutował na trzeciej pozycji zestawienia bestsellerów, potem robił furorę przez kolejnych kilka miesięcy, żeby zakończyć rok z prestiżową nagrodą Mercury Prize i nominacją do Grammy w kategorii najlepszy album alternatywny. Biorąc pod uwagę, że zespół powstał zaledwie dwa lata wcześniej, trzeba przyznać, że to było bardzo mocne wejście na rynek. Formację założyli czterej Szkoci z Glasgow, wokalista i gitarzysta Alex Kapranos, grający na gitarze i klawiszach Nick McCarthy, basista Bob Hardy oraz perkusista Paul Thomson. Przed wydaniem pełnometrażowego debitu, zespół dał się poznać szkockim i brytyjskim fanom EP-ką "Darts of Pleasure". Zyskał dzięki niej pewną popularność, która dosłownie eksplodowała wraz z singlem "Take Me Out". Piosenka stała się przebojem w Anglii, Australii, Brazylii, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Nowej Zelandii, Polsce, Szwecji i USA, gdzie udało się jej uzyskać status złotej płyty. Korzystając z impetu jaki pojawił się wraz z sukcesem, zespół nagrał i wypuścił w 2005 kolejną płytę "You Could Have It So Much Better ". Sugestia zawarta w tytule nie była wcale przesadzona, zgodnie z opinią wielu krytyków album był - chociaż trudno w to uwierzyć - lepszy od hitowego debiutu. Na kolejne premierowe nagrania Franz Ferdinand fani musieli poczekać aż cztery lata. Płyta "Tonight: Franz Ferdinand" pojawiła się na sklepowych półkach w roku 2009 i jak łatwo się domyślić powtórzyła sukces dwóch poprzednich. Zespół umocnił swoją pozycję zarówno wśród słuchaczy jak i dziennikarzy muzycznych, którzy pisali o szkockim zespole z niesłabnącym entuzjazmem. Ostatnim jak na razie albumem Franz Ferdinand jest wydany w roku 2013 "Right Thoughts, Right Words, Right Action". Bilety na koncert w Warszawie: 145 zł (stojące), 181 zł (balkon, miejsca siedzące numerowane). Sprzedaż: --- oraz stacjonarnie w salonach Empik, Media Markt i Saturn.
"Geostorm" powstawał ponad dwa lata, kilka razy zmieniano datę premiery, na niewiele się to jednak zdało biorąc pod uwagę, że w serwisie "Rotten Tomatoes" otrzymał ocenę 11 procent (na 100 możliwych). Realizacja filmu kosztowała początkowo 120 milionów dolarów. Kolejne 15 milionów kosztowały dodatkowe ujęcia. Przy tak dużej produkcji całkowite koszty to około 300 milionów dolarów. Analitycy przewidują, że film ma szanse zarobić na całym świecie około 200 milionów dolarów, co dla wytwórni Warner Bros. oznacza 100 milionów deficytu. Na szczęście dla wytwórni to największa tego typu wpadka w tym roku. Poza tym Warner Bros. może pochwalić się takimi hitami jak "Wonder Woman", "Dunkierka" "Annabelle: Narodziny zła" oraz "To". Łącznie w tym roku studio zarobiło już 3,2 miliarda dolarów i ma dzięki temu najwyższy ponad 20 procentowy udział w rynku. W thillerze "Geostorm" kłopoty ludzkości zaczną się, gdy popsują się nowoczesne satelity. Miały ustabilizować niebezpieczne zjawiska pogodowe, tymczasem wywołują katastrofalne anomalie. Losy świata zależą od działań pewnego naukowca (w tej roli Gerard Butler). W obsadzie znaleźli się również Jim Sturgess, Abbie Cornish, Alexandra Maria Lara, Daniel Wu oraz Ed Harris i Andy Garcia. Za reżyserię odpowiada Dean Devlin, który napisał też scenariusz z Paulem Guyotem.
"Bękarty diabła" to… sequel "Domu 1000 trupów" z 2003 roku. Akcja jest napędzana przez mordercze poczynania szalonej rodzinki Firefly. Po zamordowaniu szeryfa Wydella klan trafia na celownik brata denata, również stróża prawa. Uciekając przed policją Cipcia (Sheri Moon Zombie), Otis (Bill Mosley) oraz kapitan Spaulding (Sig Haig) ruszają w morderczą trasę. Ci, którzy znają fabułę "Bękartów diabła" wiedzą, że realizacja kolejnego filmu może być dość skomplikowana. Uwaga spoiler: główni bohaterowie giną bowiem na końcu filmu. Po pierwsze jednak akcja może rozgrywać się w piekle, a po drugie Rob Zombie może po prostu nie przejmować się chronologią. "Bękarty diabła" przyniosły 17 milionów dolarów dochodu przy budżecie na poziomie 7 milionów. Film znakomicie poradził sobie także na DVD. Rob Zombie to amerykański rockman, reżyser oraz miłośnik komiksów, filmów klasy B i kina grozy. Na koncie ma horrory "Dom tysiąca trupów", remake klasyka "Halloween" (2007 rok) czy "Bękarty diabła". Jego ostatnie dzieło to "31". Muzyczną karierę zaczynał w zespole White Zombie. Po rozpadzie formacji w 1998 roku skupił się na solowej działalności. W swej twórczości łączy heavy metal, industrial, noise. Muzyczny dorobek Amerykanina zamyka wydany kwietniu 2016 roku album "The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser". Koncerty Zombiego cenione są za dopracowaną teatralność. 52-letni dziś artysta jest weganinem i unika alkoholu oraz innych używek.
Znana z "Nagiego instynktu" aktorka wcieli się w tytułową Sunny, zajmującą się handlem narkotykami samotną matkę. Akcja filmu rozegra się w ciągu 24 godziny, gdy bohaterka będzie musiała uciekać przed szefem lokalnej mafii. Film wyreżyseruje Norweżka Eva Sorhaug, dla której będzie to anglojęzyczny debiut. William Day Frank napisał scenariusz na podstawie pomysłu Sorhaug. - Sharon Stone doskonałe pokaże na ekranie złożoną osobowość Sunny - mówi Eva Sorhaug. - Dzięki jej naturalnemu talentowi do grania kobiet silnych i seksownych tchnie życie w tę bezwzględną postać. Sharon Stone ostatnio wystąpiła w obrazach "Mothers and Daughters", "What About Love" i "The Masterpiece".
Po nagraniu "Spent the Day in Bed", angielski wokalista podzielił się utworem "I Wish You Lonely". Do mocno syntetycznego w brzmieniu kawałka powstała tekstówka, która można obejrzeć poniżej. Materiał do "Low In High School" powstawał w studiach La Fabrique w Francji oraz Forum Studios Ennia Morricone w Rzymie. Nad brzmieniem czuwał Joe Chiccarelli, znany ze współpracy z Frankiem Zappą, The Strokes, Beckiem czy The White Stripes. Oto tracklista "Low In High School": 1. My Love, I'd Do Anything for You 2. I Wish You Lonely 3. Jacky's Only Happy When She's Up on the Stage 4. Home Is a Question Mark 5. Spent the Day in Bed 6. I Bury the Living 7. In Your Lap 8. The Girl from Tel-Aviv Who Wouldn't Kneel 9. All the Young People Must Fall in Love 10. When You Open Up Your Legs 11. Who Will Protect Us From the Police? 12. Israel Morrissey w latach 1982 - 1987 stał wraz z Johnnym Marrem na czele zespołu The Smiths, który do dziś uważany jest za jeden z najbardziej wpływowych na angielskiej scenie alternatywnej. Od 1988 roku z powodzeniem kontynuuje muzyczną karierę jako solista. W lipcu 2014 roku ukazał się jego 10. album, "World Peace Is None Of Your Business". Anglik jest znanym i zaciekłym obrońcą praw zwierząt. W 2017 roku premierę miał film "England Is Mine", będący biografią Morrisseya. W roli głównej wystąpił Jack Lowden ("Dunkierka").
Obraz powstał na podstawie bestsellerowej powieść Delphine de Vigan. Psychologiczny thriller opowiada o rodzącej się przyjaźni popularnej pisarki z tajemniczą czytelniczką, która z czasem ujawnia swoje mroczne oblicze. Delphine (Emmanuelle Seigner) to poczytna paryska pisarka, która od jakiegoś czasu cierpi na brak weny. Gdy pewnego dnia w trakcie podpisywania książek poznaje tajemniczą kobietę (Eva Green), jej życie zaczyna stopniowo zbaczać z wcześniej wytyczonego toru. Między kobietami rodzi się relacja, która z czasem z przyjaźni zmienia się w toksyczne uzależnienie. Delphine zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem, a wszystko co uważała dotychczas za pewnik, zmienia swe pierwotne znaczenie. Zwiastun francuskojęzycznej produkcji można obejrzeć poniżej. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.
Fats Domino znany był z fortepianowych hitów z lat 50., jak "Blueberry Hill", "Ain't That a Shame", "Blue Monday", "Walkin' to New Orleans" czy "I'm Walkin'". Urodził się jajo Antoine Domino Jr. w Nowym Orleanie. Pierwszy przebój - "Ain't It a Shame" - wylansował w 1955 roku. Choć prawdę mówiąc - co było wówczas na porządku dziennym - sukces odniosła łagodniejsza wersja, nagrana przez białego wokalistę, Pata Boone'a z delikatnie zmienionym tytułem na "Ain't That a Shame". Domino miał na koncie blisko 40 piosenek w top 40. Był jednym z pierwszych 10 artystów prowadzonych do Rock and Roll Hall of Fame. Podczas huraganu Katrina w 2005 roku stracił większość swoich pamiątek, w tym platynowe płyty czy fortepiany. Muzyk wystąpił też ważnych rockowych filmach - "Shake, Rattle & Rock!" (1956) i "Blondynka i ja" (1956). Informację o śmierci artysty potwierdziła policja parafii Jefferson.
Film nawiązujący do "Gorączki" Michaela Manna z Robertem de Niro i Alem Pacino opowie o walce dwóch mocnych ekip. Po jednaj stronie barykady znajdzie się grupa policjantów z Los Angeles a na przeciwko niej stanie paczka złodziei, która ma na koncie sporo sukcesów. Gangsterzy planują obrabować Bank Rezerwy Federalnej, policjanci zrobią wszystko, by do tego nie dopuścić. W filmie poza Gerardem Butlerem i 50 Centem grają także Pablo Schreiber, O'Shea Jackson, Jr., Evan Jones, Cooper Anderson, Maurice Compte, Kaiwai Lyman-Mersereau oraz Meadow Williams. Po raz pierwszy za kamerą stanął Christian Gudegast, który napisał też scenariusz z Paulem Scheuringiem. 50 Cent to popularny amerykański raper, aktor i biznesmen. Curtis Jackson, jak naprawdę nazywa się artysta, ma gangsterską przeszłość. W 2000 roku cudem uniknął śmierci, gdy został 9-krotnie postrzelony. Jego talent odkrył Eminem. Debiut 50 Centa, "Get Rich or Die Tryin'" (2003), 6 razy pokrył się platyną, kolejny album - "The Massacre" (2005) - 5 razy. Największe hity Amerykanina to "In da Club", "Candy Shop" czy "Just a Lil Bit". Oficjalny muzyczny dorobek 50 Centa zamyka płyta "Animal Ambition" z czerwca 2014 roku. Gerard Butler, gwiazdor filmów "300" czy "Olimp w ogniu", ostatnio wystąpił w obrazie "Geostorm", który można oglądać w polskich kinach.
Dzieło opowiada o młodych latach przyszłego twórcy "Władcy pierścieni" - osieroconego chłopaka, który znalazł przyjaźń, miłość i inspirację wśród szkolnych wyrzutków, jego edukacji na Pembroke College oraz walce na froncie I wojny światowej. W głównej roli zobaczymy Nicholasa Houlta. Lily Collins sportretuje Edith Bratt, wielką miłość Tolkiena, która była inspiracją dla postaci księżniczek z sagi science fiction. Tom Glynn-Carney zagra Christophera Wisemana, klasowego klauna, który dostrzega potencjał Tolkiena i zaprasza go do swojej grupy przyjaciół. Scenariusz piszą David Gleeson i Stephen Beresford. Za kamerą stanie Dome Karukoski ("Dom mrocznych motyli", "Stary człowiek i może"). Tom Glynn-Carney ostatnio występował w serialu "The Last Post".
Autorzy hitów "Alive", "Youth of The Nation" mają na swoim koncie ponad 12 milionów sprzedanych płyt. 30 października do sieci trafi teledysk, który Rymcerze zrealizowali w Nowym Jorku i Warszawie. - Od lat P.O.D. jest dla nas inspiracją. Pewnego dnia pomyślałem o wspólnym nagraniu piosenki do projektu "Nie zmarnuj swojego życia", który prowadzimy z DJ-em Yonasem. Niemożliwe stało się możliwe. Mamy wspólny utwór i teledysk - mówi Bęsiu z zespołu Rymcerze. W ramach projektu profilaktycznego "Nie zmarnuj swojego życia" raperzy poruszają serca wielu tysięcy młodych ludzi. Od 2013 roku dotarli do 260 tysięcy uczniów na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie. Co roku docierają ze swoim projektem również do młodzieży polonijnej w USA. - To, co robią Rymcerze jest piękną sprawą. Oni walczą o młode pokolenie. Rozumiem to świetnie, ponieważ razem z ruchem "The Whosoevers" pomagam młodzieży w odnalezieniu swojej pasji i drogi życiowej - komentuje Sonny Sandoval, lider zespołu P.O.D. Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie "Nie zmarnuj swojego życia" pojawiają się Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista "The Voice of Poland" Mateusz Krautwurst oraz TaLLib. Album ukaże się 17 listopada. Istniejący od 2004 roku zespół Rymcerze tworzą Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas) i Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu). Tworzą chrześcijański rap na światowym poziomie - komponują utwory i budują harmonię poprzez nagrywanie żywych instrumentów oraz współpracując z profesjonalnymi i zawodowymi muzykami. Od wielu lat Rymcerze zapraszani są na spotkania w domach dziecka, ośrodkach wychowawczych, schroniskach dla nieletnich, poprawczakach czy zakładach karnych.
Wideo powstało do singla "Havana", nad którego brzmieniem czuwał m.in. Pharrell Williams. W wakacyjnym kawałku wokalistkę o kubańskich korzeniach wspiera Young Thug. Pomysłowe, zabawne wideo do gorącej piosenki nakręcił Dave Meyers. W klipie widzimy wokalistkę odgrywającą scenę z opery mydlanej. Kobieta wpada do pokoju swego chłopaka, gdzie zastaje go w łóżku z najlepszą przyjaciółką. Wkrótce okazuje się, że to zaledwie jedna z historyjek przedstawionych w trwającym blisko 7 minut teledysku. Wszystkie wcielenia Camili Cabello można obejrzeć poniżej. Piosenka promuje solową płytę artystki, "The Hurting. The Healing. The Loving.", która miała ukazać się we wrześniu, ale ostatecznie ujrzy światło dzienne dopiero w 2018 roku. Wokalistka niedawno współpracowała z Machine Gun Kellym ("Bad Things") i Pitbullem przy numerze "Hey Ma" z soundtracku do filmu "Szybcy i wściekli 8". Camila Cabello odeszła z prezentującego mieszankę popu i R&B zespołu Fifth Harmony pod koniec 2016 roku.
Gwiazda właśnie opublikowała piosenkę "The Star" stworzoną do nowej pełnometrażowej produkcji studia Sony. W utworze gościnnie pojawiają się dzieci wokalistki - bliźniaki Monroe i Moroccan Cannon śpiewają w refrenie. Utrzymanego w zimowym klimacie kawałka można posłuchać na Spotifyu. Na soundtracku znajdą się także nagrania Fifth Harmony, Zary Larsson czy Pentatonix. Film "Pierwsza gwiazdka" przedstawia historię narodzin Jezusa Chrystusa z perspektywy zwierząt - wielbłądów, osiołka, krowy, klaczy, owcy i innych. W obsadzie znaleźli się Gina Rodriguez jako Maria, Zachary Levi jako Jezus, Oprah Winfrey jako wielbłądzica Deborah, Kristin Chenoweth jako mysz, Tracy Morgan jako wielbłąd Felix, Tyler Perry jako wielbłąd Cyrus, Kelly Clarkson jako klacz Leah, Aidy Bryant jako owca Ruth, Keegan-Michael Key jako gołąb Dave i Steven Yeun jako osioł Bo. Za reżyserię odpowiada Timothy Reckart. Scenariusz napisali Carlos Kotkin i Tom Sheridan. Amerykańską premierę wyznaczono na 17 listopada, a polską na 1 grudnia. Mariah Carey obdarzona jest pięciooktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła pięć statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu "Imperium". Na kanale E! można było oglądać dokumentalny serial o diwie, "Świat Mariah".
W nagraniu "Help Me Out" zespół wspiera Julia Michaels. Kolorowe, neonowe wideo z tekstem piosenki można znaleźć poniżej. Nieco wcześniej Maroon 5 podzielili się całkiem świeżym utworem - "Whisky". Refleksyjny numer swoim hiphopowym talentem okrasił A$AP Rocky. Jak to wypadło, można się przekonać poniżej. "Red Pill Blues" to już szósta studyjna płyta w dyskografii grupy, a pojawią się na niej gościnnie m.in. A$AP Rocky, LunchMoney Lewis oraz Julia Michaels. Na płycie znajdzie się 12 utworów, w tym znany już "What Lovers Do", w którym śpiewa SZA. Utwór już przekroczył 81 milionów streamów na Spotifyu i ponad 42 miliony odtworzeń na YouTube. Longplay ukaże się 3 listopada. Płyta dostępna będzie również w wersji deluxe wzbogaconej o 6 utworów koncertowych. Poprzedni album zespołu - "V" zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard 200, a pochodzące z niego megahity "Sugar", "Maps" i "Animals" znalazły się na szczycie listy singli. Oto tracklista: 1. Best 4 U 2. What Lovers Do feat. SZA 3. Wait 4. Lips on You 5. Bet My Heart 6. Help Me Out with Julia Michaels 7. Who I Am feat. LunchMoney Lewis 8. Whiskey feat. A$AP Rocky 9. Girls Like You 10. Closure Zespół Maroon 5 zdobył fanów chwytliwym brzmieniem, pobudzającym wokalem i charakterystycznymi rytmami. Grupa zdobyła pierwszą z trzech nagród Grammy jako najlepszy debiutujący artysta w 2005 roku. Do tej pory sprzedała ponad 20 milionów płyt na całym świecie.
Produkcja opowiadać będzie o aktach przemocy amerykańskiej policji. Akcja skoncentruje się na sprawie Signal Hill z 1981 roku, w której to prawnik Johnnie Cochran (Anthony Mackie) reprezentował Rona Settlesa, gwiazdora amerykańskiego futbolu, aresztowanego za zbyt szybką jazdę samochodem. Tuż po tym jak sportowiec znalazł się w więzieniu, znaleziono go w celi powieszonego. Policja orzekła samobójstwo. Cochran domagał się autopsji, w trakcie której stwierdzono, że 21-letni sportowiec został uduszony. Dzięki tej sprawie rozpoczęła się kariera Cochrana jako gwiazdy kalifornijskiej palestry i obrońcy Afro-Amerykanów. Później bronił m.in. O.J. Simpsona. Elizabeth Banks wcieli się w dziennikarkę śledczą pracującą dla "Long Beach Press-Telegram". Jamie Foxx otrzymał rolę Elmera "Geronimo" Pratta, przywódcę Czarnych Panter i weterana wojny w Wietnamie, skazanego na 27 lat więzienia za zbrodnię, której - jak twierdził - nie popełnił. Cochran pomógł Prattowi podczas procesu o bezprawne pozbawienie wolności w 1992 roku. Scenariusz wyszedł spod pióra Davida McMillana. Za kamerą staje Taylor Hackford, twórca filmów "Oficer i dżentelmen", "Adwokat diabła", "Dowód życia" czy "Ray". Na planie ostatniego z wymienionych dzieł pracował właśnie z Jamiem Foxxem. W maju 2015 roku Jamie Foxx wydał płytę "Hollywood: A Story of a Dozen Roses". Amerykanin niedawno wystąpił w komedii "Szefowie wrogowie 2", musicalu "Annie" oraz superprodukcji "Niesamowity Spider-Man 2". Ostatnio zajęty był na planie produkcji "Robin Hood", gdzie gra Małego Johna.
W realizacji kawałka wokalistkę wspierali Michał Fox Król i Andrzej Smolik. - Kiedy byliśmy mali bawiliśmy się w teatr i byliśmy w tym podobno świetni - opowiada wokalistka o współpracy z bratem. - Teraz trochę dorośliśmy a mój brat właśnie reżyseruje "Hamleta". Poprosił mnie o piosenkę dla Ofelii. Dzięki Błażku za to zaproszenie. Super, że po tylu latach dalej rozumiemy się bez słów i ciągle możemy odkrywać miejsca, których nie ma. "Ophelia" powstała na tym samym starym pianinie, na którym trzydzieści parę lat temu uczyliśmy się grać i które było naszą tajną skrytką na skarby. Artystyczne wideo do numeru "Ophelia" przedstawia nagą wokalistkę w wodzie. Za realizację teledysku odpowiada EDEK. Z efektem można zapoznać się poniżej. Spektakl "Hamlet" Williama Szekspira w reżyserii Błażeja Peszka będzie można oglądać w Gorzowskim Teatrze im. Juliusza Osterwy od 10 listopada. Maria Peszek to polska aktorka i wokalistka, której kariera muzyczna rozpoczęła się w 2005 roku od wydania debiutanckiego krążka Miasto Mania. Trzy lata później nagrała album "Maria Awaria" za który została nagrodzona Paszportem "Polityki" i Fryderykami. W październiku 2012 wydała trzeci album studyjny, "Jezus Maria Peszek". Wszystkie trzy pokryły się platyną. Najnowszy longplay, "Karabin" (2016), zdobył złoty status.
Nominowany do nagrody Grammy multiplatynowy wokalista i aktor przygotował do produkcji Fox Animation utwór "Home". Radosna melodia z mądrym przesłaniem znalazła się na ścieżce dźwiękowej do animacji. - Zawsze marzyłem o nagraniu utworu do filmu - przekonuje artysta. - Jak tylko dowiedziałem się, że chodzi o "Ferdynanda", historię znaną mi i lubianą, byłem podekscytowany. Utwór opowiada o byciu akceptowanym i kochanym, gdziekolwiek ma to miejsce. Dla mnie jest to dom, moi najbliżsi i łączące nas doświadczenia. Nagranie dostępne jest do odsłuchu i pobrania pod tym adresem. "Fernando" to historia dużego byka z wielkim sercem. Wzięty za niebezpieczną bestię, byczek został schwytany i zabrany z domu, by znaleźć się w samym centrum hiszpańskiej korridy. Przestraszony Fernando postanawia za wszelką cenę wrócić do rodziny, przypominając tym samym, że nie można oceniać byka po jego rogach. Wzruszająca animacja w reżyserii Carlosa Saldanhy inspirowana jest wciąż aktualną i kochaną przez dzieci i dorosłych na całym świecie bajką "Byczek Fernando" autorstwa Munro Leafa i Roberta Lawsona z 1936 roku. Jej filmowa adaptacja do kin trafi tuż po Nowym Roku. Po zakończeniu działalności zespołu Jonas Brothers, Nick Jonas skoncentrował się na solowej działalności. Jego debiut, zatytułowany po prostu "Nick Jonas", ukazał się w 2014 roku i zawierał takie przeboje jak "Jealous" i "Chains". Kolejny album artysty "Last Year Was Complicated" miał premierę w 2016 roku i zawierał "Close" nagrany we współpracy z Tove Lo. Nagrał też z Nicki Minaj piosenkę "Bom Bidi Bom" do filmu "Ciemniejsza strona Greya". Ostatnio coraz częściej można go oglądać jako aktora. Zagrał m.in. w serialach "Królowe krzyku" i "Kingdom", a niedawno zajęty był na planie "Jumanji".
Laura Kinney, znana też jako X-23 to córka Logana (w sumie jest raczej klonem, bo została stworzona z pomocą DNA Wolverine'a). Dziewczyna ma cechy zbliżone do Rosomaka: wyostrzone zmysły, czynnik regeneracyjny, podwójne pazury wysuwane z rąk i pojedyncze wysuwane ze stóp. Laura już w dzieciństwie była szkolona na zabójczynię. - Sukces Patty Jenkins przy realizacji "Wonder Woman" otwiera nam nowe możliwości jeśli chodzi o kobiece bohaterki - mówi James Mangold. - Producenci nie będą się już tak bać kobiecych bohaterek. Zastanawiamy się więc jak zrealizować film o Laurze Kinney. Na razie jednak jest to bardziej nasze marzenie. W filmie Logan postać Laury Kinney sportretowała Dafne Keen. Najnowszy projekt Jamesa Mangolda to thriller policyjny "The Force", do którego scenariusz napisał David Mamet.
<<<   -   887  888  889  890  891  892  893  894  895   -   >>>
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES