KupBilecik

Wiadomości ze świata muzyki i filmu

Urodził się na Białorusi, wychował w Szwecji. W 2013 wydał mixtape, zatytułowany "Unknown Death 2002". Na przestrzeni lat udostępnił kilka singli w serwisie YouTube pod etykietą SadBoys. Latem 2014 wydał swój pierwszy album studyjny, zatytułowany "Unknown Memory". Po ponad roku wydał kolejny studyjny album "Warlord" spod szyldu wytwórni year0001. W marcu 2016 rozpoczął trasę koncertową po całym świecie (także dwa koncerty w Polsce), którą zaczął w Filadelfii, a skończył 6 czerwca występem w Kopenhadze. 2 listopada 2018 wydał album "Poison Ivy". Bilety w oficjalnej sprzedaży od środy 13 kwietnia od godziny 10:00 na stronie followthestep.com.
Islandzkie trio Sigur Rós powraca w wielkim stylu. Po prawie dziesięcioletniej przerwie doczekaliśmy się obietnicy nowego albumu, którego premiera planowana jest na tegoroczną jesień. Kolejną z niespodzianek jest ogłoszenie powrotu do zespołu klawiszowca Kjartana Sveinssona po dekadzie nieobecności. Artist pre-sale rusza 16 marca o godzinie 10:00. Promoter pre-sale rusza 17 marca o godzinie 10:00. Regularna sprzedaż biletów rusza 18 marca o godzinie 10:00. Bilety będą dostępne do zakupu na: eBilet i Ticketmaster.
- "Higher Power" to utwór, którego melodia powstała na małym keyboardzie i zlewie w łazience na początku 2020 roku - czytamy w mediach społecznościowych. - Został wyprodukowany przez Maks Martina, który jest prawdziwym cudem wszechświata. Będzie dostępny w piątek, 7 maja. Ogłoszenie potwierdziło domysły fanów, którzy na całym świecie obserwowali tajemnicze billboardy przekierowujące do strony internetowej alienradio.fm. Enigmatyczne znaki zostały również wyświetlone na budynku Warsaw Spire i udostępnione na oficjalnych social mediach zespołu. Coldplay ma w dorobku osiem studyjnych płyt. Premiera ostatniego albumu formacji Chrisa Martina, "Everyday Life", odbyła się w listopadzie 2019 roku. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Coldplay (@coldplay)
"Oracja do wody" promuje nową płytę Kapeli Ze Wsi Warszawa. Album "Uwodzenie" ukazał się 30 listopada 2020 nakładem wytwórni Karrot Kommando. Zespół ponownie odkrywa Mazowsze. Tym razem daje się ponieść nurtom rzeki, inspirując się tak Wisłą jak i Urzeczem - historycznym podwarszawskim mikroregionem etnograficznym, rozciągającym się po obydwu brzegach Wisły. - Rzeka ze swoimi dopływami jest jak część krwioobiegu, to wytchnienie współczesnego miasta. Chcieliśmy to uchwycić w muzyce - mówi o inspiracjach skrzypaczka i wokalistka zespołu Sylwia Świątkowska - z drugiej strony Wisła była dawniej ważniejszym kanałem komunikacji. Flisackie tratwy zapewniały Mazowszu kontakt z całą Polską i światem, przynosiły tchnienie wolności, nowoczesności i niezależności, tworząc w rezultacie bogatą i różnorodną mozaikę kulturową.
Pierwszą zapowiedzią "Uwodzenia" jest singiel "Oracja do wody". Zespół ponownie odkrywa Mazowsze. Tym razem daje się ponieść nurtom rzeki, inspirując się tak Wisłą jak i Urzeczem - historycznym podwarszawskim mikroregionem etnograficznym, rozciągającym się po obydwu brzegach Wisły. - Rzeka ze swoimi dopływami jest jak część krwioobiegu, to wytchnienie współczesnego miasta. Chcieliśmy to uchwycić w muzyce - mówi o inspiracjach skrzypaczka i wokalistka zespołu Sylwia Świątkowska - z drugiej strony Wisła była dawniej ważniejszym kanałem komunikacji. Flisackie tratwy zapewniały Mazowszu kontakt z całą Polską i światem, przynosiły tchnienie wolności, nowoczesności i niezależności, tworząc w rezultacie bogatą i różnorodną mozaikę kulturową. W tytułowym "Uwodzeniu" zespół łączy siły ze spławionym w tym celu z Krakowa, poetą i wokalistą Marcinem Świetlickim. Impulsem do powstania płyty było skomponowanie przez kapelę w 2019 roku muzyki do filmu dokumentalnego "Zaginione Urzecze" w reżyserii Adama Rogali i zdjęciami Wiktora Strumiłło. W specjalnej, limitowanej edycji film będzie dołączony do albumu. - Muzyczne wiry i strumienie w które wpadliśmy to dźwięki charakterystycznych dla zespołu akustycznych instrumentów: cymbałów, skrzypiec, fideli, barabanu, kobiecych głosów. I tym razem również pięknie brzmiących i wysmakowanych ręką producenta Mariusza Dziurawca ze Studia As One - podsumowuje cymbalistka i wokalistka Magda Sobczak. Premierowy koncert on-line odbędzie się 6 grudnia. Transmitowany będzie kanałami społecznościowymi zespołu wprost z Wawerskiego Centrum Kultury.
Niezwykle klimatyczne Miasteczko Praga Centrum działa prężnie już od miesiąca i jest ulubionym miejscem rozrywki warszawiaków. Po serii wyprzedanych koncertów czas na wrzesień. Do line-upu dołączają kolejni artyści: Kazik, Kayah, Dawid Kwiatkowski, Jan Rapowanie, Łąki Łan, Lemon, Margaret, Mery Spolsky (druga data), Paweł Domagała, Płomień 81, Ralph Kamiński (dodatkowy koncert) i Voo Voo. W jednym miejscu przez całe lato, pięć dni w tygodniu od początku lipca występują topowi polscy artyści. Oprócz nadchodzących sierpniowych koncertów gdzie zagrają: Krzysztof Zalewski, Nosowska, Daria Zawiałow, Bitamina, Bass Astral, Clock Machine czy Kwiat Jabłoni w plenerowej części kompleksu odbywają się niedzielne śniadania , Electronic Lunch, stand-upy i imprezy tematyczne. - Jestem pewna, że prawy brzeg Wisły będzie tak głośny, że do lewego brzegu będzie się niosło! A po co po co po co? Bo lubimy dobrą zabawę - mówi Kayah. - Supermenki i Supermeni już teraz nie mogę się doczekać naszego spotkania. Ramię w ramię!!! Będzie też super niespodzianka, ale na tę chwilę nie będę zdradzać, by nie być na językach ;). - "AAAA! Jestem very much podekscytowana powrotem do grania, szczególnie w mojej Warszawie! Gdy dowiedziałam się, że będę aż dwa razy występować w ramach festiwalu "Lato Na Pradze" (20.08 i 15.09) to umarłam ze szczęścia. Byłam już na jednym koncercie w Pradze Centrum i zakochałam się w tym miejscu. Super będzie tam zagrać! AUUU! Do zobaczenia! Więcej informacji i bilety dostępna na tej stronie.
- Chciałem złożyć hołd miastu, w którym się wychowałem - mówi lider Popkultury Maciek Olbrych. - Chodziło jednak o to, żeby efekt był jak najmniej pompatyczny i to się udało. Do piosenki powstał animowany teledysk o miejskim charakterze, inspirowany ulicznymi plakatami i kserokopiami ogłoszeń na słupach. Jego główną bohaterką jest warszawska piękność, która odkryje przed Wami najskrytsze tajemnice miasta. W jej rolę wcieliła się zmysłowa, Edyta Herbuś. W animacji zobaczyć można także kluczowe miejsca składające się na warszawską atmosferę. Obraz to blisko 3000 ręcznie rysowanych klatek z wykorzystaniem metody rotoscopingu a ich autorem jest Dawid Krępski. Utwór „Sos Warszawa" znajduje się na albumie „Miłość, zdrada", która dziś ukazała się na rynku. "Miłość Zdrada" jest drugim studyjnym albumem Popkultury. Zespół ma za sobą występy na scenach największych festiwali czy koncert w radiowej Trójce. Lista utworów: 1. Miłość zdrada 2. Sos Warszawa 3. Muzeum słów 4. Czerwony balonik 5. Decyzje 6. Wodny znak 7. Rozkazy 8. Emigracja 9. Bliźniaczy płomień 10. Tortury
Sorry Boys nie ustają w dzieleniu się "Miłością". Trzecim singlem z najnowszego albumu zespołu został utwór "Warszawa czeka". - Warszawa jest dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji. Komponuję przy oknie z widokiem na panoramę Warszawy - mówi Bela Komoszyńska. - Słowa i melodia tego utworu przyśniły mi się w nocy po tym, jak słuchałam "Brackiej" Grzegorza Turnaua i myślałam, że chciałbym napisać mocny i wyrazisty utwór z refrenem o Warszawie. Do utworu został zrealizowany koncertowy teledysk, zarejestrowany podczas trasy koncertowej "Miłość" w Warszawskim Palladium, z gościnnym udziałem Kayah i kwartetu smyczkowego pod batutą Magdy Laskowskiej. Płyta "Miłość" to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej. "Miłość" pokazuje oblicza najważniejszego uczucia świata z prywatnej i uniwersalnej perspektywy. Portretuje kobiecość uchwyconą w procesie życiowej zmiany i robi to z przytupem. Gościem specjalnym albumu jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w jednym z utworów. - Miłość to najważniejsze słowo świata. Kocham kochać. Na tej płycie jestem piewcą miłości jako kobieta, jako matka i człowiek - dodaje Bela Komoszyńska. - Piosenki na nią pisałam w najszczęśliwszym okresie mojego życia. Kobiety, mężczyźni, nasza córka, miasto Warszawa to są bohaterowie, których znam, rozumiem, kocham. I ja, w procesie zmiany, raz jako Bogini Matka, raz jako Carmen. Towarzyszyły mi zapachy Buddy, biblii i flamenco oraz filmowa trylogia miłosna Luci Guadagnino. "Miłość" jest najbardziej bezpośrednim z naszych albumów. Jeszcze nigdy moje życie prywatne i zawodowe nie było ze sobą tak nierozerwalnie związane, jak podczas powstawania tej płyty. Po raz pierwszy wszystkie teksty na płytę napisałam w języku polskim. Proces tworzenia muzyki i słów na "Miłość" był wyjątkowo natchniony i radosny. Chciałabym, że w ten sam sposób te piosenki odnalazły swoje miejsce w życiu słuchaczy. Album Sorry Boys "Miłość" ukazał się 10 maja 2019 r.
Brytyjskie trio wraca na jedyny koncert w Polsce, ze swoimi największymi hitami "Breezeblocks" czy "Left Hand Free" oraz materiałem z albumu "Reduxer". Grupa Alt-J powstała 12 lat temu w Leeds z inicjatywy studentów artystycznych kierunków, którzy zdecydowali się poświęcić muzyce. Ich debiutancki album otrzymał Mercury Prize, najbardziej prestiżową nagrodę alternatywną w Wielkiej Brytanii. Single "Breezeblocks" i "Matilda" rozbrzmiały w stacjach radiowych, a dwa lata później ukazał się drugi krążek ("This Is All Yours"), który otrzymał nagrodę Grammy i zyskał popularność przede wszystkim w USA. Do promocji zespołu w dużej mierze przyczyniły się doskonałe koncerty grupy, zachwalane przez fanów na całym świecie. Muzyka Alt-J to wyjątkowy wyraz takich stylów nowoczesnego rocka jak: indie, alternative, folk oraz jazz. Ta specyficzna mieszanka na długo pozostaje w pamięci, niosąc ze sobą niezapomniane doznania muzyczne.
Kompozycja została napisana przez Roberta Jansona i Kasię Stankiewicz. - Jesień dla wielu kojarzy się z depresja i wspominaniem lata, antidotum na tego rodzaju przypadłości odnajdziecie w piosence "Przed epoką wstydu" - mówi Robert Janson. Piosenka trafia do fanów w trakcie trwającej trasy koncertowej zespołu "Ent Tour". Koncerty będą wyjątkowe nie tylko z powodu premiery płyty. Zespół wraz z Kasią Stankiewicz pragnie przenieść widzów do swojego wyjątkowego, baśniowego świata przy pomocy wideo-rysunkowych wizualizacji wyświetlanych na aż trzech ekranach otaczających zespół. Muzycy zabiorą słuchaczy w podróż do świata natury, a wszechobecne projekcje niemal namacalnie przeniosą koncert do lasu lub w dalekie góry. Założenie jest jedno: ma być pięknie, nastrojowo i tak jak nigdzie indziej. Gościnnie z zespołem wystąpi żeński kwartet smyczkowy "Classic Sisters". Koncerty odbędą się: 21.10.2018 - Częstochowa Filharmonia 04.11.2018 - Kielce – KCK 08.11.2018 - Gdańsk - Stary Maneż 09.11.2018 - Toruń - Aula UMK 22.11.2018 - Lublin - Centrum Spotkań Kultur 25.11.2018 - Dąbrowa Górnicza - Pałac Kultury Zagłębia 01.12.2018 - Wrocław - Klub A2 18.01.2019 - Łódź - Klub Wytwórnia
Nikt nie zrobił tak wiele dla odczarowania muzyki ludowej w uszach masowej, młodej publiczności, często odważnymi eksperymentami narażając się własnemu środowisku. Nikt śmielej niż Kapela ze Wsi Warszawa nie łączył lokalnych korzeni z muzycznymi pędami całego świata i wszystkich epok. Tylko u nich słowiańską melodię może wzbogacić głos z Indii, solówka wirtuoza z Iranu i elektroniczny beat z londyńskiego klubu rodem. Ostatni póki co album Kapeli ze Wsi Warszawa, wydana pod koniec 2017 roku "re:akcja mazowiecka" (już zdążyli dostać za nią Fryderyka), to powrót z dalekich wojaży na własne podwórko, do pieśni mazowieckich, których Kapela uczyła się od starych mistrzów i które teraz niesie w świat. Pamiętacie 2007 rok? Brudny śnieg na ulicach miasta doznań? Być może wielu z was przeżyło tamtego roku najważniejszy dzień w życiu, niektórzy szczęściarze pewnie nawet 21 dni… Za to wszyscy pamiętamy, z jakim przytupem zadebiutowała poznańska formacja Muchy – "Terroromans" z miejsca wyniósł ich na indierockowy top. Po latach zespół wraca w oryginalnym składzie, z tamtym materiałem (choć na reedycji płyty znalazł się jeden nowy utwór) i tą samą energią, która ich wtedy niosła. "Xerroromans Tour" zawita też na nasz festiwal, a będzie to koncert o tyle wyjątkowy, że odbędzie się niemal dokładnie co do dnia, równo 10 lat po pierwszym występie Much na OFFie – w Mysłowicach w 2008 roku. Tamten koncert zgromadził tłumy w namiocie Sceny Trójki i był jednym z kroków milowych w karierze zespołu. Podobnie może być i tym razem. Rolling Blackouts Coastal Fever, nazwa długa, kraj daleki – bo Australia – ale i tak trzeba zapamiętać, bo w zapowiadanym przez Sub Pop na połowę czerwca albumie "Hope Downs" wielu upatruje największej nadziei gitarowej muzyki. Wcześniej były dwie znakomicie przyjęte EP-ki – "Talk Tight" i "The French Press" – oraz opinia zespołu, który jest najlepszym indierockowym zjawiskiem na Antypodach od czasów The Go-Betweens. Wystarczy posłuchać ich znakomitych piosenek, by przyznać, że może być w tym sporo racji, a ponoć dopiero koncerty odsłaniają pełnię możliwości grupy z Melbourne. Oto potęga wielokulturowości! Flore i Rusu pochodzą z Rumunii, ale poznali się w niemieckiej szkole. Khidja, ich wspólny projekt, z jednej strony odwołuje się do tradycyjnej muzyki rumuńskiej – ale też i do tureckiej, która pojawiła się w ich ojczyźnie podbitej przez Imperium Otomańskie – a z drugiej wyraźnie nasiąknięty jest mrocznymi brzmieniami kraut rocka i tym, co dzisiaj gra się w klubach Berlina, a więc techno i housem. To nie jest ani stare, ani nowe – to jest zupełnie wyjątkowe. Daniel Spaleniak "Life Is Somewhere Else" – głosi tytuł jego najnowszej płyty, ale to nieprawda. Właśnie w tej muzyce jest życie, choć pokrywa je gruba warstwa mroku i natchnionej zadumy. Daniel Spaleniak jest jednym z najbardziej charyzmatycznych polskich songwriterów młodego pokolenia, o czym świadczy choćby wzięcie, jakim cieszy się jego muzyka za oceanem – piosenki Spaleniaka pojawiają się (i będą pojawiać) na ścieżkach dźwiękowych amerykańskich seriali. Nic dziwnego – to bardzo sugestywna, plastyczna, działająca na wyobraźnię muzyka. Kwintet Fontaines D.C. z Dublina, który gdzie się pojawi, tam budzi sensację swoim łobuzerskim punk'n'rollem. Nie mają jeszcze na koncie płyty, ale single i sesja wideo dla KEXP sprawiły, że Irlandczycy są obecnie jedną z najbardziej poszukiwanych festiwalowych atrakcji sezonu. Panieneczki to pięć kobiecych indywidualności, z różnymi doświadczeniami – od jazzowych poszukiwań po telewizyjny talent-show – które odkryły muzyczną siłę polskiej wsi. Ich autorskie opracowanie melodii z Kujaw łączy tradycję ze współczesnością, skrzypce z syntezatorem, ale najważniejsza jest energia. Podczas tegorocznej edycji OFF Festivalu wystąpią również wcześniej ogłoszeni: M.I.A, Charlotte Gainsbourg, Grizzly Bear, Jon Hopkins Live, Ariel Pink, Aurora, John Maus, Turbonegro, The Brian Jonestown Massacre, Kult gra "Spokojnie", David August, Clap Your Hands Say Yeah grają "Some Loud Thunder", Skalpel Big Band, Marlon Williams, Zola Jesus, ...And You Will Know Us by the Trail of Dead grają "Source Tags & Codes", Big Freedia, Egyptian Lover, Le Mystere Des Voix Bulgares (The Mystery of the Bulgarian Voices), Oxbow, Bishop Nehru, King Ayisoba, Housewives, Or:la, Jacques Greene, Harry Merry, Gary War, coL, The Mystery Lights, DJ Paypal & DJ Taye, Wednesday Campanella, No Age, Unsane, Sensations' Fix, Derya Yildrim And Grup Simsek, Hańba!, Furia, The Como Mamas, Coals, Moses Sumney, Yasuaki Shimizu, Yellow Days, Legendarny Afrojax, Adam Strug, ARRM, Wojciech Bąkowski, Nanook Of The North, Bass Astral x Igo, Sorja Morja, Sonbird, Good Night Chicken, Min t, tęskno, Pokusa, Lonker See, Sierść, Meek Oh Why? OFF Festival Katowice 2018 odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia, w Dolinie Trzech Stawów. Trzydniowe karnety w cenie 330 zł możecie już kupić w OFF Sklepie. Cena ta obowiązuje do 10 czerwca lub do wyczerpania biletów z trzeciej puli. W sprzedaży są już również bilety na pole namiotowe, w cenie 70 zł.
Historia zespołu Varius Manx pisze się dalej. Po 21 latach od rozstania zespołu z Kasią Stankiewicz i po 7 latach od ostatniego albumu zespół powraca i zabiera słuchaczy prosto do serca lasu. To nie tylko nowy album zespołu, ale owoc wspólnej pracy ludzi, którzy odważyli się wejść do tej samej rzeki. Robert Janson ponownie znalazł charakterystyczną dla zespołu trzyliterową kontynuację słowa na "E". I tak mityczny Ent podarował mu swoje imię - zespołową inspirację do skomponowania muzyki na nowy album. - Z pewnością Kasia dała mi nowy bodziec do tworzenia, skutkiem czego napisałem na płytę ponad 20 kompozycji - mówi Robert Janson. - Wspólnie wybraliśmy 14, według nas najbardziej oddających charakter albumu. - Z tego nieoczekiwanego spotkania wyszła zaskakująco piękna płyta - mówi Kasia Stankiewicz. - Uwielbiam do niej wracać, gdyż jest pełna dobrej energii, a słuchając jej czuję się jakbym leżała na ciepłym piasku, ze słońcem na skórze i w głowie. W większości kompozycji muzykom towarzyszył kwartet smyczkowy, a nad produkcją płyty czuwało dwóch realizatorów dźwięku: Leszek Kamiński i Paweł Marciniak. Premiera krążka 13 kwietnia 2018 roku. Na półkach sklepowych ukażą się 2 wydawnictwa: wersja standardowa w kolorze zielonym oraz wersja De Luxe w kolorze czarnym, zawierająca dodatkowo 3 premierowe utwory - znaną już fanom zespołu piosenkę "Biegnij" oraz nową aranżację utworu "Piosenka księżycowa". Książeczka wersji De Luxe będzie zawierała niepublikowane dotąd zdjęcia artystów w baśniowym otoczeniu.
Sam Smith będzie headlinerem 1 czerwca, a dzień później w tej roli pojawi się Florence Welch z zespołem, czyli Florence And The Machine. Spektakularne sukcesy Brytyjka notuje od końca poprzedniej dekady, kiedy ukazała się jej debiutancka płyta "Lungs". Do dziś formacja wydała 3 albumy i pracuje nad kolejnym, którego fragmenty być może usłyszymy w czerwcu w Warszawie. Bez wątpienia wielkim wydarzeniem będzie pierwszy polski koncert Sama Smitha, jednego z najpopularniejszych wokalistów ostatnich lat, laureata Oscara i czterech nagród Grammy. Smith już od czasu debiutanckiego albumu był na liście artystów, na których w naszym kraju czekano z wielkimi nadziejami. Nowojorski skład LCD Soundsystem powrócił w 2016 roku serią doskonale przyjętych koncertów, ale na szczęście dali fanom dużo więcej - pierwszy od 7 lat nowy album, który z pewnością trafi na wysokie miejsca list podsumowujących najlepszą muzykę 2017 roku. Koncert LCD Soundsystem na Orange Warsaw Festival będzie ich pierwszym występem w stolicy. Listę pierwszych czterech nazwisk przyszłorocznego Orange Warsaw Festival zamyka Tyler, The Creator, barwna postać amerykańskiego hip hopu, raper, producent, osobowość telewizyjna i świetny showman, który swoje umiejętności potrafi wykorzystać na scenie. Do Warszawy trafi ze swoim nowym albumem, "Flower Boy". Bilety na Orange Warsaw Festival 2018 trafią do sprzedaży 4 grudnia 2017 o godzinie 12:00. Fani mogą wybierać bilety i karnety w kilku opcjach cenowych zależnych od momentu kupna, a klienci Orange będą mogli skorzystać z 15% zniżki. Karnety Early Bird będą w sprzedaży od 4 do 14 grudnia lub do wyczerpania puli. Cena karnetu Early Bird to 369 zł, a z rabatem dla klientów Orange 314 zł. Od 15 grudnia będą także dostępne specjalne pakiety łączone karnetów na Orange Warsaw Festival i Open'er Festival Powered by Orange w cenie 903 zł dla klientów Orange. Więcej szczegółów na Orangewarsawfestival.pl.
Imany, obok Zaz, jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Jej muzyka określana jest jako połączenie akustycznego folku oraz soulowego bluesa. Młodziutka Francuzka do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, "The Shape of a Broken Heart", wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single "You Will Never Know" czy "Don't Be So Shy" z drugiej płyty. W ubiegłym roku wokalistka wydała również EP-kę "There Were Tears", którą promował singel o tym samym tytule. W sierpniu 2016 roku ukazał się najnowszy album artystki, "The Wrong Kind Of War". Oprócz nowych kompozycji na płycie znalazły się trzy utwory, które poznaliśmy przy okazji minialbumu "There Were Tears". Pojawił się tam również międzynarodowy przebój "Don't Be So Shy" zremiksowany przez DJ-ski duet Filatov & Karas, oraz ten sam utwór w aranżacji z 9-osobowych bandem. Sprzedaż biletów na koncerty rusza 18 maja.
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES