KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Hrabina Marica

Hrabina Marica

Imre Kálmán

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.33</b> na 5
Średnia ocena: 4.33 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Jeden z największych operetkowych hitów wszechczasów! Absolutna klasyka gatunku, która bawi wszystkich. Popisowy numer Imre Kalmana, którego "Księżniczka czardasza" i "Hrabina Marica" na stałe wpisały do historii muzyki. Nietypowa i świeża adaptacja, w której królować będzie wyobraźnia i surrealizm a miejsce akcji przeniesie się do... nieba! A w niebie - wiadomo - wydarzyć może się wszystko... Zachwycające kostiumy i zaskakująca scenografia dostarczą nieziemskich wrażeń. Całości dopełnią utwory, które od lat biją rekordy popularności na rozmaitych galach operetkowych. Mowa tutaj o czardaszu Hrabiny Gdzie cygańska piosnka płacze, jej wodewilowym duecie z Żupanem Ach, jedź do Varasdin i nieśmiertelnych kupletach Tasilla Graj, Cyganie.
Hrabina Marica - filmy i grafiki
Foto #1 - Hrabina Marica
Foto #2 - Hrabina Marica
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
22 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry spektakl, powinny być częściej w Zamościu. Szkoda że sala widowiskowa w tak marnym stanie"
22 stycznia 2019
Ocena: 1 na 5
pl
Ligia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sala Domu Kultury w Zamościu niefukcjonalna dla potrzeb teatru ( 'Hrabina Marica'), brak miejsca dla orkiestry.Stan techniczny siedzeń i całej sali OPŁAKANY. Spektal przepiękny. Wysiłek personelu teatru ogromny.Obsługa kasowa b.dobra. Przyznawanie gwiazdek winno być a) za salę i obsługę b) za spektal część artystyczną ."
21 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Bogusława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wydarzenie przednie, muzyka wspaniała, orkiestra genialna. Tylko warunki lokalowe, niestety, pozostawiające dużo do życzenia."
21 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Zygmunt oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe widowisko, niesamowite brzmienie orkiestry w tych niezbyt komfortowych warunkach oraz pięknie wykonane arie i dialogi. Serdecznie polecam!"
20 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Korzystam z mozliwości zakupu biletów przez internet już kolejny raz. Zawsze transakcje przebiegają bez problemów."
20 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne arie, wspaniałe głosy oraz brzmienie Orkiestry Symfonicznej sprawiły, że uśmiech nie schodził z mojej twarzy. Dziękuję za wspaniały wieczór. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno