KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Thriller, Mamma Mia, Tarzan, Mary Poppins, Dirty Dancing, Upiór w operze, We will rock you, Król Lew

komentarze
|
2.67
średnia ocena
|
0
wydarzeń
|
1
zakończonych
Tego wieczoru zachwycą Was najnowsze piosenki z musicalu "Rocky", z niezapomnianego "Dirty Dancing" oczaruje "Time of my life". Z największego przeboju ostatnich lat - "Thriller'a" usłyszycie "Earth Song", a z "Króla Lwa" poruszy do łez "Can you feel the love tonight". Główną atrakcją Best of Musicals będą utwory z genialnego "Mamma Mia", które gwarantują wieczór pełen wrażeń.

Artyści tworzący to widowisko grali główne role w najbardziej prestiżowych produkcjach musicalowych na londyńskim West Endzie oraz w Wiedniu. Z całą pewnością, sprawią oni, że spektakl ten będzie dla wszystkich wyjątkowym wydarzeniem na długo pozostającym w pamięci. JAE ALEXANDER - dyrektor muzyczny oraz dyrygent orkiestry, to jedna z największych osobowości dzisiejszego świata musicali. Przez lata był on "prawą ręką" samego Sir Andrew Lloyda Webbera.
Dyrygował największymi produkcjami musicalowymi londyńskiego West Endu. Warto wspomnieć m.in. o: "Kotach", "Pięknej i Bestii", "Nędznikach" czy "West Side Story". Jego wspaniałe aranżacje świadczą o niezwykłej umiejętności wyczuwania emocji, a także wybitnym talencie dyrygenckim.
Brak aktualnie wydarzeń pasujących do tego zapytania!
Śledź nas na Facebooku
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »