KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Cichopek, Lewińska, Lorska, Milowicz, Kawalec, Dziurman, Ibisz, Damięcki

komentarzy
|
4.31
średnia ocena
|
3
wydarzenia
|
103
zakończonych
Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy'om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą "wyprodukow?ania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej "wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny ideal?nego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości - może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról - jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem ["roz?bierany poker", jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat...
6 października 2019
godz. 19:00
6 października 2019 o godz. 19:00

Mężczyzna idealny - komedia terapeutyczna Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/39013

9 listopada 2019
godz. 17:00
9 listopada 2019 o godz. 17:00

Mężczyzna Idealny

24 listopada 2019
godz. 17:00
24 listopada 2019 o godz. 17:00

OBSADA: Adrianna Biedrzyńska, Jacek Kawalec, Tadeusz Ross i Piotr Dąbrowski.

Zobacz komentarze naszych klientów

"Pomijam fakt, że sztuka/spektakl nie zachwycił mnie. Kiepskie dialogi, aż żal tych aktorów. Sala dydaktyczna UAM jest bardzo fajna do 15 rzędu. Obsługa starała się przesadzać osoby, które po zajęciu miejsca nie widziały sceny, ale nie zmienia to faktu, że zanim się o tym dowiedziałyśmy, trochę nerwów było. Dało radę wysiedzieć do przerwy, a i tak w trakcie sztuki musiałam wychylać się by widzieć aktorów na scenie. Tak sobie...."
"sztuka dobra ,choć nie idealna ,a sala super ,duż klimatyzowana .bardzo dobrze sie odbierało spektakl"
"bywaliśmy na lepszych, aktorzy ok, polecam jako rozrywkę na średnim poziomie"
"Nudziłem się okropnie , jedyny plus to Biedrzyńska ."
"Fantastyczny spektakl..!!!Naprawdę warto obejrzeć! Niesamowita gra aktorska, świetne teksty.. śmiech gwarantowany non stop;) czas spędzony wyśmienicie w 100% polecam !!!"
"Naprawdę warto. Duża wspaniałej zabawy."
"Było super. Uśmiałam się Więcej takich spektakli. Pozdrawiam"
"Swietny spektakl szczegolnie ze wzgledu na obsade aktorska. Biedrzynska klasa !"
"Spektakl super tylko nie rozumiem czemu na plakacie jest tak dużo aktorów skoro gra tylko czworo."
"Przyjemnie spędzone dwie godziny . Można się pośmiać i zrelaksować od codzienności . Gra aktorów super a Pani Biedrzyńska rewelacja."
"bardzo dobra gra aktorska!!!!Biedrzyńska, Kawalec,Ross!!!!!"
"Niestety fatalnie dobrane miejsce a jest dużo lepszych w Legnicy. krzesełka z sali wykładowej.....i zasłaniający widok reflektor a cena biletu jak w Capitolu.Spektakl super"
"Szkoda pieniędzy, gra aktorska jeszcze ok, ale fabuła? Nie wiem, co autor miał na mysli ?, może chodziło o widza z epoki PRL..."
"Dziadostwo do potęgi Szkoda wydanej kasy na beznadziejny teatr"
"Przedstawienie bardzo zabawne , uśmiałam sie mocno, gra aktorów na najwyższym poziomie. Mile spędzony niedzielny wieczór. Polecam!!!"
"Jestem rozczarowana i zawiedziona.Gra aktorska ok,ale poza tym kiepsko."
"Rozrywka i kultura na niskim poziomie .Niechlujna scenografia i kostiumy aktorów pozostawiają dużo do życzenia.Nie polecam."
"Gra aktorska po prostu BOMBA!W SPEKTAKLU BRAK FABUŁY JASNO OKREŚLONEJ, ALE DIALOGI KAPITALNE MOMENTAMI NAWOŁUJĄCE DO ABSURDÓW POLSKIEJ SCENY POLITYCZNEJ I Ż LEWA I Z PRAWA, Ą TO NAJWAŻNIEJSZE BY ŚMIAĆ SIĘ Ż SIEBIE, NIE ZALUJE"
"Na spektakl wybrałem się razem z Dziewczyną-był to mój pierwszy raz na komedii i muszę przyznać że całkiem fajnie-wszyscy aktorzy w dobrej firmie-zaraz!"
"Miło spędzony czas. Arcydzieło to nie jest."
Śledź nas na Facebooku
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »