mało fanów - dopisz się
1
wydarzenie
|
|
?
średnia ocena
"Metropolis" przy świecach i z muzyką na żywo. Wyjątkowy wieczór kina plenerowego z zespołem Czerwie. 22 sierpnia o godz. 20:30 Kino Tomi zaprasza na niezwykłe wydarzenie w ramach kina plenerowego przy ul. Gdańskiej 4. Tego wieczoru widzowie obejrzą legendarny film niemy "Metropolis" (1927) w reżyserii Fritza Langa, a projekcji towarzyszyć będzie muzyka wykonywana na żywo przez zespół Czerwie. Pokaz odbędzie się w wyjątkowej atmosferze - przy blasku świec, pod gołym niebem i z autorską oprawą muzyczną, która nada jednemu z najważniejszych dzieł światowej kinematografii nowy wymiar artystyczny. "Metropolis" to przełomowy film science fiction i jedno z najwybitniejszych osiągnięć epoki kina niemego. Futurystyczna wizja miasta przyszłości, podzielonego między elity i robotników, do dziś zachwyca rozmachem oraz aktualnością przesłania.
22 sierpnia 2026
godz. 20:30
22 sierpnia 2026 o godz. 20:30

Metropolis (1927) - film niemy z muzyką na żywo

X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Metropolis - film niemy z muzyką na żywo w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES