KupBilecik

Wojtek Cugowski, Fire Punk: Bartek Pawlus, Tomasz Gołąb, Bartek Jończyk, Mariusz Nejman

mało fanów - dopisz się
0
wydarzeń
|
|
?
średnia ocena
Wojtek zaprezentuje się nie tylko jako wirtuoz gitary lecz również jako znakomity wokalista. W takim składzie muzycy grywają największe przeboje popowe oraz rockowe w najlepszych klubach w całej Polsce. W skład zespołu wchodzą muzycy znani z najlepszych polskich formacji rockowych i nie tylko, a są to: Bartek Pawlus, Tomasz Gołąb, Bartek Jończyk oraz Mariusz Nejman. Ten niezwykle doświadczony skład, który wystąpił na deskach każdego największego festiwalu w kraju jest gwarancją niesamowitych wrażeń muzycznych.
Brak aktualnie wydarzeń pasujących do tego zapytania!
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Fire Punk & Wojtek Cugowski "Największe przeboje rockowe" w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48

wiadomości ze świata muzyki i filmu

Belgijsko-kongijska artystka oraz aktywistka Lous and the Yakuza zadebiutowała w 2019 roku albumem Gore - w całości śpiewanym i rapowanym po francusku, który zgromadził ponad 130 milionów streamów na całym świecie i 40 milionów wyświetleń na YouTube. Lous we współpracy z El Guincho (Rosalia) stworzyli ponadczasowy album, który odzwierciedla złożoną osobowość artystki. Słyszymy tu rozmyślania o potrzebach, pragnieniach, ludzkim pięknie i seksualności. Lous używa w swoich utworach m. in. rytmów rumby kongijskiej, które idealnie współgrają z brzmieniem latynoskiego producenta. To wszystko łączy się w fuzji z trapowymi bitami, electropopem i hip-hopowymi inspiracjami. Ta różnorodność pokazuje jak interesującą postacią jest Lous: poruszającą się pomiędzy szczęściem a smutkiem. Z uderzającym debiutanckim singlem "Dilemme" (55 milionów streamów i platyna we Włoszech), po którym nastąpiły prestiżowe międzynarodowe współprace (Joey Bada$$, Tha Supreme i Mara Sattei, Sfera Ebbasta). Lous jest słynna z czarujących występów w Colors, The Tonight Show czy Tiny Desk (NPR), prestiżowych okładek (iD, Pop Mag, Elle) oraz uznania prasy (New York Times, Vogue, Vanity Fair itp.), które spozycjonowały ją jako artystkę, na którą warto mieć oko. Bilety na ---.--.
Morcheeba to bez wątpienia jeden z najważniejszych zespołów triphopowych wszechczasów. Grupę założyli w 1995 bracia Paul i Ross Godfrey oraz charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów Skye Edwards. W tym składzie zespół zasłynął jako twórcy ballad "Trigger Hippie" czy "Blindfold", jednak największy sukces przyniosły im kompozycje "Rome Wasn't Built In A Day", "The Sea" oraz "Otherwise". Kariera Morcheeby trwa już ponad ćwierć wieku. W 2020 roku formacja nie mogła koncertować, co pozwoliło Skye Edwards i Rossowi Godfreyowi na spokojną pracę nad nowymi kompozycjami i ich studyjne doszlifowanie. "Nie ciążyła na nas żadna presja i nie musieliśmy się spieszyć z tworzeniem piosenek" - mówi Skye. Owocem tej pracy jest album "Blackest Blue", który ujrzał światło dzienne w lipcu 2021 nakładem Nopaper Records i jest głęboko osadzony w muzycznej historii zespołu. Na płytę trafiło dziesięć utworów łączących downbeat, trip-hop, chillout, electro-pop i soul, czyli wszystko, co w stylu Morcheeby najbardziej atrakcyjne i lubiane. Album powstawał w niełatwych czasach, a jego celem był pozytywny przekaz, zarówno w warstwie muzycznej jak lirycznej - tak Skye Edwards pisze o przezwyciężaniu losowych przeciwności i odkrywaniu nowych sił we własnym wnętrzu. Jej zmysłowy wokal i świetna muzyczna produkcja nadają tekstom wiarygodności i mocy. Na płycie gościnnie pojawili się m.in. Duke Garwood (znany ze współpracy z Markiem Laneganem) i Brad Barr (The Slip, The Barr Brothers). Najnowszy album Morcheeby promowały single "Sounds of Blue", "Oh Oh Yeah" i "The Moon".
Wyprodukowana w 1995 roku przez Simona Efemeya płyta "Draconian Times", znalazła się w Top 20 notowań w Anglii, Niemczech, Szwecji i Szwajcarii. Nie ma koncertu Paradise Lost, w którego setliście nie znalazłyby się kompozycje z tego albumu, a podczas tegorocznej wizyty muzyków w Polsce będzie można usłyszeć go w całości. Trzy wyjątkowe występy Paradise Lost odbędą się kolejno: 21 lipca w krakowskim Hype Parku, 22 lipca na Scenie Letniej klubu Progresja oraz 23 lipca w gdańskim B90. Powstały w 1988 roku w angielskim Halifax zespół Paradise Lost jest jednym z pionierów ciężkiego, mrocznego grania na Wyspach. To także jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów w Polsce, którą od czasu swojego powstania odwiedzał wielokrotnie. We wrześniu 2021 roku Brytyjczycy z Paradise Lost po raz kolejny zawitali do Polski i po raz kolejny przekonali się, że polscy fani ich uwielbiają. Nick Holmes i Greg Mackintosh, czyli główne siły twórcze kapeli, poprowadzili jej muzykę przez gęsty doom i death, by w latach 90. wkroczyć na obszar melodii i czystych wokali, a nawet zaliczyć romans z elektroniką. W XXI wieku Paradise Lost spojrzał łaskawszym okiem na swoją przeszłość, którą zmieszał z bardziej melodyjnym graniem. Poza Nickiem i Gregiem w zespole są obecnie: Aaron Eddy (gitara), Stephen Edmondson (gitara basowa) i fiński bębniarz Waltteri Väyrynen.
Garou jest jednym z najbardziej urzekających i charyzmatycznych muzyków francuskiej sceny. Pod koniec lat 90. Garou błyskawicznie zaistniał w świecie muzyki, łamiąc jego wszelkie kanony. Seksowny głos romantycznego macho sprawił, że serca kobiet zaczęły bić szybciej. On sam mówi o sobie skromnie: "podbiłem listy przebojów, pojawiając się we właściwym miejscu i właściwym czasie". Jego spotkanie ze słynnym poetą, autorem musicalu "Notre Dame de Paris", Luckiem Plamondonem w barze w Montrealu zadecydowało o przyszłości młodego wokalisty z gitarą. Niedługo potem, urok i talent Garou przyczynił się do rozpoczęcia współpracy z Celine Dion i Rene Angelil. Jego pierwszy album "Seul" został wydany w 2000 roku. W samej Francji 2,5 miliona egzemplarzy zostało sprzedanych w jedyne 11 tygodni. Kolejne płyty gwiazdora: "Reviens", "Garou", "Piece of My Soul", "Gentleman Cambrioleur", "Version intégrale" ukazywały się w stosunkowo krótkich odstępach czasu. Wiele utworów stało się prawdziwymi hitami, jak "Seul" czy "Gitan". W 2012 roku jego 6. płyta "Rhythm and Blues" zyskała złoty status już tydzień po wydaniu. Przy ostatnim, ósmym albumie "Au milieu de ma vie" współpracę podjęli utalentowani autorzy tekstów: Jean-Jacques Goldman, Pascal Obispo, Gérald de Palmas. Terminy koncertów: 18 października - Warszawa, COS Torwar 20 października - Wrocław, Hala Stulecia 21 października - Zabrze, DMIT 23 października - Gdańsk/Sopot, ERGO Arena Bilety do nabycia na: --- i makroconcert.pl.
Do Polski Biffy Clyro przyjadą 22 września 2022 roku. Koncert odbędzie się w warszawskiej Stodole. W skład Biffy Clyro wchodzą Simon Neil (śpiew, gitara), James Johnston (gitara basowa, śpiew) oraz Ben Johnston (perkusja, śpiew). Przełom w ich karierze nastąpił w 2007 roku za sprawą czwartego albumu studyjnego "Puzzle", który zyskał uznanie krytyków, status złotej płyty w Wielkiej Brytanii i wyniósł zespół na szczyty radiowych i sprzedażowych list. Biffy Clyro w swojej muzyce łączą postpunkową ekspresyjność z ciężkimi, metalowymi riffami. Aktywna działalność koncertowa, siedem albumów studyjnych na koncie, ponad 100 milionów wyświetleń pod teledyskami w serwisie YouTube oraz występy na prestiżowych festiwalach wpisały zespół na listę topowych zespół brytyjskiego rocka początku XXI wieku. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Biffy Clyro (@biffy_clyro)
Sting, 17-krotny laureat Grammy, przedstawia nowy, pop-rockowy singiel "Rushing Water", który zapowiada jego nadchodzący album "The Bridge". Płyta "The Bridge" ukaże się 19 listopada 2021 roku. Nowa piosenka jest już dostępna we wszystkich serwisach streamingowych. Towarzyszący utworowi teledysk wyreżyserował Eric Ryan Anderson. - "Rushing Water" to doskonały początek płyty, który ma być rodzajem pomostu między wszystkimi drobnymi różnicami, które nas dzielą - wyjaśnia Sting. Autorem tekstu jest Sting, natomiast muzykę artysta przygotował z Gavinem Brownem oraz Martinem Kierszenbaumem. W "Rushing Water" wokaliście towarzyszą Dominic Miller i Gavin Brown na gitarach, Josh Freese na perkusji, Martin Kierszenbaum na organach i syntezatorach, Fred Renaudin także na syntezatorach oraz Gene Noble w chórkach. "The Bridge" to zestaw premierowych utworów, które prezentują niedościgniony kompozytorski talent Stinga. Artysta świetnie porusza się w różnych stylach i gatunkach, co udowadnia od samego początku swojej kariery. Głównym singlem zapowiadającym "The Bridge" jest z miejsca wpadający w ucho "If It’s Love". Album został napisany w trakcie pandemii. Sting opowiada na nim o osobistych stratach, zakłóceniach, zamknięciu oraz nadzwyczajnej sytuacji społecznej i politycznej. - Piosenki na "The Bridge" są pomiędzy miejscami, stanami umysłu, życiem i śmiercią, relacjami. Pomiędzy pandemiami i epokami - politycznymi, społecznymi i psychologicznymi. Wszyscy utknęliśmy w trakcie jakiegoś etapu. Potrzebujemy mostu - opowiada Sting. Na płycie poza zaprezentowanymi singlami - pogodnym indiepopowym "If It’s Love" i pop-rockowym "Rushing Water" - znalazły się: elektroniczna ballada "Loving You", romantyczne "For Her Love" (które może skojarzyć się z okresem "Fields of Gold") czy wreszcie "The Book of Numbers", "Harmony Road" i "The Bells of St. Thomas" nagrane z prawą i lewą ręką artysty, Dominikiem Millerem. W sprzedaży pojawi się również limitowany box, zawierający deluxe CD, robione na zamówienie kostki do gry na gitarze, dziennik oraz plakat. W tym tygodniu Sting ruszył z dokumentalną serią "On the Bridge", która przybliża codzienne życie muzyka i przygotowania do premiery albumu "The Bridge". Kolejne 2-3 minutowe odcinki będą pojawiać się w każdy wtorek na Sting.com. Przez 24 godziny epizody dostępne będą wyłącznie dla członków fankubu, by w środy trafiać do szerokiej publiczności. Wszystkie utwory na "The Bridge" zostały wyprodukowane przez Stinga i Martina Kierszenbauma, poza "Loving You" wyprodukowanym przez Stinga, Mayę Jane Coles i Martina Kierszenbauma. Za miks odpowiada Robert Orton, inżynierią zajęli się Donal Hodgson oraz Tony Lake, a za master odpowiada Gene Grimaldi z Oasis Mastering. Sting – "The Bridge" – lista utworów: 1. Rushing Water 2. If It’s Love 3. The Book of Numbers 4. Loving You 5. Harmony Road 6. For Her Love 7. The Hills on the Border 8. Captain Bateman 9. The Bells of St. Thomas 10. The Bridge 11. Waters of Tyne (Deluxe bonus track) 12. Captain Bateman’s Basement (Deluxe bonus track) 13. (Sittin’ on) The Dock of the Bay (Deluxe bonus track)
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES