KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Mateusz Damięcki, Lesław Żurek, Jacek Lenartowicz, Michał Piela, Paulina Andrzejewska i inni...

komentarz
|
5
średnia ocena
|
0
wydarzeń
|
1
zakończonych
Polscy fani piłki nożnej to chyba najbardziej wierzący kibice na świecie. Niestrudzenie wierzą w zdolności zawodników, w skuteczny trening, bezproblemowe eliminacje, wyjście z grupy, zwycięstwa, medale, puchary. Mają też nieskończone pokłady nadziei - że może tym razem się uda, że tym razem to biało - czerwoni będą niepokonani. Jak się zazwyczaj kończy - nie trzeba nikomu wyjaśniać.

Poznajmy zatem najlepszych z najlepszych, wybranych z setek, wybitnych i niestrudzonych wojowników o honor polskiej piłki - zawodników reprezentacji. Jędrek (Michał Piela) to pewny siebie, potężny obrońca bramki. Nie wiedzieć czemu gardzi butami, woli grać boso. Do tego panicznie boi się terrorystów, ma na ich punkcie prawdziwą obsesję - dla niego każda podróż samolotem, czy wejście na boisko to prawdziwe wyzwanie. Gerard (Zbigniew Fil) jest "gwiazdą" ligi francuskiej. Mimo, że ciągle grzeje ławkę rezerwowych, pręży się jak paw i dumnie opowiada o francuskich standardach i profesjonalizmie. Kopyto (Jacek Lenartowicz) to prawdziwy taran. Nokautuje bramkarzy i kolekcjonuje czerwone kartki. Bezwzględny patriota, gra dla naszego papieża. Piotruś (Maciej Makowski) - nowicjusz, który naiwnie wierzy w sukces i ma największą motywację do gry. Niestety słabo radzi sobie z problemami i ze wszystkim kieruje się do mamy. Gwiazda drużyny, grający w reprezentacji od lat - kapitan Romek (Mateusz Damięcki / Lesław Żurek) ma lekkie problemy miłosne, ale za to świetnie prezentuje się na zdjęciach jako lider.

"Ławka Rezerwowych" to niezwykle zabawna komedia muzyczna Marcina Kołaczkowskiego i Michała Walczaka, z przymrużeniem oka ukazująca naszą reprezentację poza boiskiem. Bo ich życie to nie tylko gra, ale i podróże, pobyty w hotelach, opracowywanie strategii, konferencje prasowe. A tu może zdarzyć się wszystko - atak terrorystyczny, ktoś może komuś zrobić " Truskawkę", gorące fanki mogą nagle wtargnąć do pokoju hotelowego...
Brak aktualnie wydarzeń pasujących do tego zapytania!
Śledź nas na Facebooku
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »