w programie "OSZALEJĘ

25 kwietnia 2025 o godz. 19:00

Połaniec

- woj. Świętokrzyskie
To wydarzenie zostało odwołane!
Trwa ładowanie komentarzy...
Wojciech: Występ był za***isty uśmieliśmy się do upadłego polecam obejrzeć tylko zabrać kaczkę bo pęcherz może nie wytrzymać
Agnieszka: Super spędziłam czas. Fajny klimat i kontakt z ludźmi.
Piotr: To był mój pierwszy stand-up na żywo i bawiłem się świetnie. Pawła obserwuję w mediach społecznościowych już od kilku lat, więc miałem pewne oczekiwania - i zdecydowanie zostały spełnione. Świetny kontakt z publicznością, dużo śmiechu i energia, która od początku do końca trzymała poziom. Fajnie było zobaczyć na żywo materiał, który był nawet lepszy niż to, co znałem z internetu. Zdecydowanie nie żałuję i chętnie wybiorę się na kolejny występ. Polecam!
Renata: Zajefajnie, ubaw po pachy. Polecam jak najbardziej tego gościa, rozbawi nawet mruka
Paweł: Super występ,polecam wszystkim

"OSZALEJĘ" to świetny sposób na spędzenie piątkowego wieczoru! Program w całości poświęcony jest życiu w związku z perspektywy faceta (+ historia z ubera, ale warto, żeby była!). Historie napisało życie i łatwo Wam będzie wczuć się w klimat moich codziennych przygód. Chłopaku, dziewczyno, bierzcie bilety i wpadajcie! Czeka nas świetny wieczór!


O programie:


Zamieszkałem z dziewczyną i program napisał mi się sam w rok. Jeezu, wystarczyło w odpowiednich momentach wyjmować notatnik. W skrócie: Oszaleję. Mówi się "zobaczysz, będziemy się jeszcze z tego śmiać". I to jest ten moment. 


Nowy, godzinny program. Od serca i o realnych sytuacjach, więc jest szansa, że się rozgadam.

W trakcie ponadgodzinnej pogadanki: 

- przekonam Cię, że stand-up jest świetnym miejscem na randkę; 

- opowiem o fakapach w pierwszych podrywach; 

- dam znać, co się od*ierdala w domu, to nie uwierzysz; 

- nauczę, na co zwracać uwagę, żeby dobrze wybrać partnerkę, żeby się wysypiać (nauczyłem się na swoim błędzie, może komuś pomogę). 


Kocham ten materiał, mówię w nim o swoich przeżyciach, emocjach, trochę krzyczę, jak się zagalopuję i przede wszystkim ubieram codzienne sytuacje w żarty. I cholera, obnażając swoje życiowe historie, bawię się z Wami naprawdę dobrze. Chodź, to będzie dobry wieczór! 


Bilety w pulach, te wcześniejsze zawsze taniej. Nie czekaj do ostatniego dnia!

~ 100 min
szacowana długość występu
od 16 lat
ograniczenie wiekowe
18:30
otwarcie wejścia
brak przerwy
zaplanowanych antraktów
zabronione
nagrywanie występu
zabronione
wnoszenie własnych napojów
Wydarzenie zostało odwołane, a sprzedaż została wstrzymana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Piotr
2026-06-13 20:11:44
"To był mój pierwszy stand-up na żywo i bawiłem się świetnie. Pawła obserwuję w mediach społecznościowych już od kilku lat, więc miałem pewne oczekiwania - i zdecydowanie zostały spełnione. Świetny kontakt z publicznością, dużo śmiechu i energia, która od początku do końca trzymała poziom. Fajnie było zobaczyć na żywo materiał, który był nawet lepszy niż to, co znałem z internetu. Zdecydowanie nie żałuję i chętnie wybiorę się na kolejny występ. Polecam!"
Joanna
2026-06-13 18:19:10
"Świetny występ, genialnie się bawiłam. Było kameralnie, ale niesamowicie zabawnie. Paweł ma doskonały kontakt z publicznością, więc nie ma stresu, a jedynie dobra zabawa. Plus za wygodne krzesła :D"
Grzegorz
2026-06-12 07:21:04
"Fantastyczny wykon, uśmialiśmy się z ekipą do rozpuku :-). Wielki szacun dla Pawła, że poczekał 20 minut na spóznialskich. Wielki dzięki Paweł!"
Joanna
2026-06-11 17:48:13
"Stand up na rewelacyjnym poziomie- długo, mega zabawnie. Nie było momentu bez bólu brzucha od śmiechu. Bardzo polecamy i na pewno będziemy na kolejnym programie"
Agnieszka
2026-06-01 21:54:26
"Super spędziłam czas. Fajny klimat i kontakt z ludźmi."
Renata
2026-05-28 20:44:33
"Zajefajnie, ubaw po pachy. Polecam jak najbardziej tego gościa, rozbawi nawet mruka"
Wojciech
2026-05-28 20:03:15
"Występ był za***isty uśmieliśmy się do upadłego polecam obejrzeć tylko zabrać kaczkę bo pęcherz może nie wytrzymać"
Alicja
2026-05-25 10:19:59
"Było naprawdę mega polecam w stu procentach, no i warto zarezerwować trochę więcej czasu"
Paweł
2026-05-23 23:06:20
Magdalena
2026-05-17 17:38:24
"Jak zawsze świetny, gruby zart, w punkt ;) idealny dla par, związków, malzenstw z długim i przeciwnie stażem. 120 minut rewelacyjnej zabawy, polecam ;)"
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
10 października 2026
godz. 17:00

Kłamstwo - komedia małżeńska w gwiazdorskiej obsadzie!

10 października 2026 o godz. 17:00
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Paweł Konkiel stand-up w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES