POLECAMY

5 października 2025 o godz. 18:00

Pyskowice

- woj. Śląskie

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 27

To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Małgorzata: Urokliwy i klimatyczny występ. Jesteśmy zachwyceni. Brawo dla Artysty. Ukłony i do kolejnego razu.
Marta: Bardzo klimatyczny i wspaniały przekrój twórczości Agnieszki Osieckiej. Wspaniały klimat w świetnym miejscu. Ogromne brawa dla organizatorów i artystów.
Anna: Przepiękny koncert. Bardzo dziękuję !
agnieszka: To był wieczór absolutnie wyjątkowy. Już od pierwszych dźwięków było jasne, że mamy do czynienia z artystami którzy nie tylko wykonują te utwory ale naprawdę je czują. Gitarzysta zachwycił nie tylko wirtuozerią ale też ogromną wrażliwością muzyczną. Jego głos-ciepły, pełen barwy i emocji idealnie współgrał z interpretacjami, dodając im autentyczności i głębi. Akordeon pięknie dopełniał gitarę tworząc brzmienie pełne a zarazem niezwykle intymne. To był koncert, który pozostaje w pamięci na długo.
Małgorzata: Fantastyczny koncert. Wspaniale dobrany repertuar. Wysoki poziom artystyczny. Brawo !!!
Zamów 8 biletów, a jeden z nich dostaniesz za darmo!

Zapraszamy na muzyczną podróż przez piosenki pióra niezapomnianej Agnieszki Osieckiej! Usłyszymy utwory, które śpiewali lata temu: Edmund Fetting, Edyta Geppert, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Zbigniew Zamachowski, Maryla Rodowicz, Seweryn Krajewski, Łucja Prus i inni.


Bartosz Baltazar Zbroszczyk - śpiew, gitara, fortepian 

Michał Kubarski - akordeon guzikowy 


Bartosz Baltazar Zbroszczyk jest od lat zawodowo i hobbystycznie związany z muzyką, jej tworzeniem, wykonywaniem i produkcją. Gra na fortepianie i gitarze, śpiewa, pisze, aranżuje i nagrywa realizując projekty własne i powierzone we własnym studio nagraniowym. Lotny element wielu formacji, jak i filar kilku autorskich gawiedzi piosenki poetyckiej. 


Michał Kubarski - absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, akordeonista z duszą, niezwykłym talentem i wyczuciem klimatu! Z powodzeniem prowadzi karierę pedagogiczną, nieustannie koncertuje biegle poruszając się w różnorodnych gatunkach muzycznych. Znany m.in. z irlandzkiego zespołu Gasta Mire.

~ 135 min
szacowana długość występu
od 13 lat
ograniczenie wiekowe
17:30
otwarcie wejścia
1 przerwa
zaplanowanych antraktów
dozwolne
nagrywanie występu
zabronione
wnoszenie własnych napojów
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
agnieszka
2026-04-17 19:09:46
"To był wieczór absolutnie wyjątkowy. Już od pierwszych dźwięków było jasne, że mamy do czynienia z artystami którzy nie tylko wykonują te utwory ale naprawdę je czują. Gitarzysta zachwycił nie tylko wirtuozerią ale też ogromną wrażliwością muzyczną. Jego głos-ciepły, pełen barwy i emocji idealnie współgrał z interpretacjami, dodając im autentyczności i głębi. Akordeon pięknie dopełniał gitarę tworząc brzmienie pełne a zarazem niezwykle intymne. To był koncert, który pozostaje w pamięci na długo."
Małgorzata
2026-04-14 21:48:58
"Urokliwy i klimatyczny występ. Jesteśmy zachwyceni. Brawo dla Artysty. Ukłony i do kolejnego razu."
Małgorzata
2026-04-14 21:47:00
"Brawo, brawo. Piękny koncert. Czekam na kolejne !!!"
Małgorzata
2026-04-14 21:45:31
"Fantastyczny koncert. Wspaniale dobrany repertuar. Wysoki poziom artystyczny. Brawo !!!"
Małgorzata
2026-04-14 21:36:16
"Rewelacyjny koncert. Świetne wykonanie. Wspaniała atmosfera, emocje, zaduma, radość, tym nas obdarowali artyści. Bardzo interesujące zapowiedzi piosenek, można się było dowiedzieć ciekawych szczegółów. Nigdy nie sądziłam, że akordeon i piosenka poetycka to dobrana para. Teraz wiem, że jak najbardziej. Wspaniały pomysł i efektowne aranżacje. Z niecierpliwością czekam na kolejny koncert tego duetu !!!"
Mirosława
2026-04-13 02:06:58
"To był magiczny koncert. Czarujący głos i wspaniała oprawa muzyczna, a to wszystko połączone ciekawym i dowcipnym komentarzem Bartosza Baltazara Zbroszczyka. A przy tym cudowna atmosfera. I jeden minus - niedosyt, duży niedosyt, bo za krótko. Czekam na kolejne koncerty i kolejne płyty"
Irena
2026-04-12 23:41:39
"Koncert "Osiecka królową piosenki* to niezwykłe wydarzenie pelne emocji, wzruszeń i niezwyklych interpretacji znanaych piosenek. Tym ciekawszych, że dokonują ich dwaj mlodzi muzycy, którzy urodzili i wychowali się w epoce innych muzycznych projektów. Ich wrażliwość i sposób rozumienia tekstów Agnieszki Osieckiej, jest pełne refleksji i wyczucia. Dodatkowym atutem jest znakomita konferansjerka, która wprowadza słuchaczy w czas miniony, przypomina wielkich twórców i nie pozbawiona jest humoru."
Anna
2026-04-01 08:39:40
"Przepiękny koncert. Bardzo dziękuję !"
Wanda
2026-03-11 07:14:45
"Koncert bardzo mi się podobał. Było sympatycznie, wesoło. Polecam."
Marta
2026-03-03 06:14:05
"Bardzo klimatyczny i wspaniały przekrój twórczości Agnieszki Osieckiej. Wspaniały klimat w świetnym miejscu. Ogromne brawa dla organizatorów i artystów."
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
29 listopada 2026
godz. 18:00

"My Way" - Andrzejkowy koncert utworów Paula Anki, Elvisa Presleya oraz Franka Sinatry w Pyskowicach

29 listopada 2026 o godz. 18:00
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Osiecka Królową Piosenki w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES