Lej mi Pół we Wrocławiu!

8 listopada 2025 o godz. 20:00

Wrocław

- woj. Dolnośląskie

Stary Klasztor, Purkyniego 1

To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Mateusz: Za***iście
Paweł: Było zaje#iście!! Lej mi pół, klasyka gatunku!
Marcin: Chwile się spóźnili, ale nadrobili poziomem artystycznym. Dali z siebie jak zwykle mocne 30%. Publika szalała. No i pierwszy raz w historii "Barka"! Ach co to był za koncert.
Oliwia: za**bisty koncert, atmosfera była super przez cały wieczór a jakość muzyki świetna. na 100% poszłabym jeszcze raz
Basia: Super klub, zespół jeszcze lepszy ;P organizacja jak najbardziej wszystko na plus

Zespół Lej mi Pół rusza w jesienną trasę koncertową Konie i Walenie Tour 2025. We Wrocławiu pojawią się 8 listopada w Starym Klasztorze! 


Pamiętasz, jak kiedyś kupiłeś bilet na wymarzony koncert ulubionego zespołu? Pamiętasz tę ekscytację, poziom podniecenia? Koncert startował o dwudziestej, ale Ty zapomniałeś się nie naj*bać i jedyne co pamiętasz to taksówkarza z drogi powrotnej który w bliżej nieznanym Tobie języku, opowiadał coś o swoich morskich podbojach gdy służył w Marines. To jest taki rodzaj wojsk: piechota morska, nie mylić z marynarką wojenną bo to jest ku*wa co innego. Wiadomo, w Polsce nie mamy Marines, ale mamy marynarkę. Prawdopodobnie w kraju z którego pochodzi ów taksówkarz nie ma również tych jednostek. Ale co jest ważne w tej historii? Otóż pamiętasz gdy już dotarłeś do domu po felernym Gigu, porzygałeś się na krawężnik i zdałeś sobie sprawę, dotarło to do Ciebie, było jak oświecenie, afirmacja światła, błogosławieństwo narodzin, myśli człowieczeństwa: żeby być w piechocie morskiej trzeba być trochę waleniem i trochę koniem. Potem zwaliłeś na środku drogi i poszedłeś spać. Zapraszamy wszystkich na trasę, która powinna się nie odbyć, ale odbędzie się. Tak wiemy, mieliśmy robić nową płytę... Ale kto nas sprawdzi? Normalne kapele piszą w tym miejscu: do zobaczenia, my wolimy: powodzenia!

 
Ps: To jest wciąż lepsza historia miłosna niż Zmierzch, więc nie czepiaj się gramatyki arcych*ju!
Ps2: Będą niestety też grane numery nowe... Zarządzenie Ministra ds. Granic Absurdu dr inż. Juliusza Arkadiusza Książkiewicza!

Lej mi Pół to grupa, której bliżej do stand-upu niż do klasycznego zespołu muzycznego. Tu muzyka, choć bez dwóch zdań chwytliwa, stanowi tło dla wszystkiego, co dzieje się w międzyczasie... a nigdy nie wiadomo, co tam się wydarzy! Lej Mi Pół już blisko dekadę przyciąga na koncerty tłumy entuzjastów absurdalnego humoru. Ich cięty język, duży dystans do samych siebie i niepodrabialna chemia między członkami zespołu działają jak samonapędzająca się machina szaleństwa. Nie ma tu mowy o jakimkolwiek dystansie między muzykami i publicznością. Gdziekolwiek się pojawiają, tam jest impreza, a na imprezach wspomniani panowie zdecydowanie częściej wychodzą na scenę niż na ludzi. Ostrzegamy - występów tego trio nie da się odzobaczyć!


Uwaga!
Przedstawiony plan stanowi poglądowy schemat ustawienia sali.
Przed zakupem biletów należy zapoznać się z regulaminem dostępnym poniżej.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Marcin
2026-06-01 12:21:31
"Chwile się spóźnili, ale nadrobili poziomem artystycznym. Dali z siebie jak zwykle mocne 30%. Publika szalała. No i pierwszy raz w historii "Barka"! Ach co to był za koncert."
Joanna
2026-04-26 07:23:13
Kasia
2026-04-19 06:09:12
"Kolejny super, najlepszy koncert Lej Mi Pół. Tej radości i adrenaliny nie da się opisać słowami. Trzeba iść na koncert Nie ważne czy klub czy koncert plenerowy-Lej Mi Pół zawsze najlepsi, wszystkim polecam"
Oliwia
2026-04-18 21:20:12
"za**bisty koncert, atmosfera była super przez cały wieczór a jakość muzyki świetna. na 100% poszłabym jeszcze raz"
Bogumiła
2025-12-17 11:45:12
"Sztos ♥️ występ za***isty,kontakt z publicznością rewelacja."
Mateusz
2025-12-07 21:13:37
Paweł
2025-12-07 20:47:33
"Było zaje#iście!! Lej mi pół, klasyka gatunku!"
mariusz
2025-12-07 20:32:43
Basia
2025-12-01 10:40:35
"Super klub, zespół jeszcze lepszy ;P organizacja jak najbardziej wszystko na plus"
malgorzata
2025-11-30 21:43:22
"Występ Lej mi pol jak zawsze na najniższym poziomie. Polecam!"
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
8 grudnia 2026
godz. 19:30

Piotr Bałtroczyk - STAND UP 2026

8 grudnia 2026 o godz. 19:30
21 grudnia 2026
godz. 19:00

Stand-up: Bartosz Gajda - NOWY PROGRAM pt. "PO LECIE"

21 grudnia 2026 o godz. 19:00
6 września 2026
godz. 19:00

Od Pucciniego do Webbera - Największe Hity Opery i Musicalu!

6 września 2026 o godz. 19:00
12 września 2026
godz. 20:00

Burleska by Rose de Noir w Klubie Wędrówki

12 września 2026 o godz. 20:00
17 lipca 2026
godz. 19:00

Koncerty z muzyką klasyczną

17 lipca 2026 o godz. 19:00
16 sierpnia 2026
godz. 17:00

Muzyczny spektakl przy świecach

16 sierpnia 2026 o godz. 17:00
18 lipca 2026
godz. 19:00

Koncerty z muzyką klasyczną

18 lipca 2026 o godz. 19:00
1 lipca 2026
godz. 19:00

Koncerty z muzyką klasyczną

1 lipca 2026 o godz. 19:00
4 września 2026
godz. 19:30

Najlepsze rockowe show w Polsce z muzyką zespołów: Metallica, AC/DC, Iron Maiden, Queen, Prince, Nirvana, Guns N’Roses, Deep Purple, Europe, Nightwish, Faith No More i innych

4 września 2026 o godz. 19:30
4 października 2026
godz. 20:00

Kultowe utwory z gier komputerowych na żywo!

4 października 2026 o godz. 20:00
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Lej mi Pół w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES