Adam Golicki Trio - "Sensibile"
22 maja 2026 o godz. 19:00
Gdańsk
- woj. PomorskieOliwski Ratusz Kultury, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25
Oliwski Ratusz Kultury zaprasza na koncert nowego zespołu Adam Golicki Trio - "Sensibile".
"Trio fortepianowe powstało z potrzeby osobistej - z fascynacji pianistyką i kompozycjami takich artystów jak John Taylor, Brad Mehldau i Leszek Możdżer. Ich muzyka - oparta na brzmieniu, ciszy i narracji - stała się dla niego impulsem do napisania własnego materiału, w którym fortepian odgrywa centralną rolę. To projekt zrodzony z potrzeby skupienia i poszukiwania głębi w dźwięku. Realizowany z Piotrem Lemańczykiem oraz z gościnnym udziałem Michała Ciesielskiego, nawiązuje do estetyki kojarzonej z wytwórnią ECM Records - stawiając na przestrzeń, uważność i dialog między muzykami."
Zagrają:
Michał Ciesielski - piano
Piotr Lemańczyk - bass
Adam Golicki - perkusja, kompozycje
Wirtuozi na Dworze Królewskim: od Mozarta po Straussa!
Przezabawna farsa w gwiazdorskiej obsadzie! Hit 2023!
Brzeziński, Koterski, Żukowski, Borowski, Wieszczek reż. M. Kowalewski
Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala
International Grand Ballet
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!



