Stand-up: Tomek Kołecki | Wuja z USA
Trwa ładowanie komentarzy...
Adrian: Super występy super zabawa pozdrawiam!!!
Grzegorz: Kołek supcio, polecam zobaczyć na żywo program o/ Na minus "support"nauczycielki angielskiego Oliwii. Co za wstyd dla ZG...
Marian: Prawdziwa petarda, ponad dwie godziny fantastycznej zabawy. Przedskoczek też dał rady.
Wiktor: Support w wykonaniu Piotra Jaskuły świetny. Kołek wybitny. Bardzo polecam!!!
Wiesława: Tomek Kołecki ma świetne stand-up, gorąco polecam. Udana rozrywka pełna humoru. Super program i z chęcią poszłabym ponownie.
Tomek Kołecki ponownie odwiedzi Wołomin z nowymi żartami już 21 maja! Po Amerykańskich wojażach Tomek wraca do Polski by po raz kolejny zjechać kraj z nowymi żartami w tradycyjnym ziomalskim klimacie spotkania z dobrym kumplem. Oprócz Tomka na scenie tego wieczoru pojawią się również goście oraz lokalni zawodnicy, którzy zadbają o dobry set up i uśmiech na Waszych twarzach. Do zobaczenia!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
Zobacz komentarze naszych klientów
Daniel
2026-06-08 17:17:06
"Pośmiane, super było"
Adrian
2026-05-31 01:02:49
"Super występy super zabawa pozdrawiam!!!"
Grzegorz
2026-05-30 11:36:36
"Kołek supcio, polecam zobaczyć na żywo program o/ Na minus "support"nauczycielki angielskiego Oliwii. Co za wstyd dla ZG..."
Wiktor
2026-05-26 16:23:58
"Support w wykonaniu Piotra Jaskuły świetny. Kołek wybitny. Bardzo polecam!!!"
Marian
2026-05-26 11:49:22
"Prawdziwa petarda, ponad dwie godziny fantastycznej zabawy. Przedskoczek też dał rady."
ŁukasTomasNieMam
2026-05-25 19:08:29
"Występujący na supporcie - śmiesznie, fajnie. Tomek Kołecki - bardzo śmiesznie, bardzo fajnie. Polecam, warto, zabawa przednia. Występ na żywo bez porównania względem oglądania w internecie. Panowie gratki i dzięki:)"
Paweł
2026-05-23 18:12:04
"Było super l, Tomek jest kozackim komikiem i fajnym gościem. Supporty tez spoko"
Wiesława
2026-03-09 16:23:32
"Tomek Kołecki ma świetne stand-up, gorąco polecam. Udana rozrywka pełna humoru. Super program i z chęcią poszłabym ponownie."
Maciej
2026-03-08 08:22:01
"Gdybym wypił tyle co państwo z tyłu to może support też by mi się tak podobał, nie powiem były dwa żarty głębsze supportu, na czterech się nawet szczerze zaśmiałem ale ogólnie bardzo średni. I przez parkę na tyle naprawdę ciężko czasem było coś usłyszeć. Sam Tomek Kołecki dał dobry występ mimo przeziębienia choroby naprawdę bawiłem się 45/50 minut świetnie, nie wiem czy te ostatnie żarty o papieżu kiepsko mi wchodziły przez gadających w tyle ludzi czy po prostu nie był to mój vibe ale git występ"
Karol
2026-03-05 22:09:09
"Pierwszy raz byłem na występie Tomka. Dla mnie się podoba."
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
6 listopada 2026
godz. 19:30
International Grand Ballet
6 listopada 2026 o godz. 19:30
25 września 2026
godz. 17:00
Optymiści 2 - czyli nasi w autokarze do Bułgarii
25 września 2026 o godz. 17:00
23 października 2026
godz. 19:00
17 października 2026
godz. 16:00
Brawurowa komedia kryminalna z aktywnym udziałem publiczności
17 października 2026 o godz. 16:00
19 marca 2027
godz. 19:00
29 października 2026
godz. 19:00
28 września 2026
godz. 19:00
29 listopada 2026
godz. 18:00
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Jubileusz 50 lat
29 listopada 2026 o godz. 18:00
1 października 2026
godz. 19:00
Nowy program POBITE GARY
1 października 2026 o godz. 19:00
17 września 2026
godz. 19:00
"Human"
17 września 2026 o godz. 19:00
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Stand-up: Tomek Kołecki w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony



